Jump to content

Recommended Posts

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By grzessiek
      Sprzedam 8 kuponów Google Adwords "Wydaj 100 zł a otrzymasz 250 zł". Kupony ważne do 31 grudnia 2014r.
      Oferty proszę kierować na PW.
      Pozdrawiam.
    • By ErnestM
      Witam, mam do zaoferowania kupony AdWords o wartosci ~415 PLN/sztuka. Kupony dzialaja dla kont ktore nie istnieja dluzej niz 12 dni.
      Kupony dzialaja w Polsce, sam przed chwila wszystkie wpisywalem i testowalem, kiedy kupon zostaje przyjety klikam na cofnij i kupon pozostaje niewykorzystany.
      Kupon nalezy uzyc jak najszybciej!
      Kupony dzialaja 100% na polskich kontach! Sa to kupony w starej postaci: xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx
      Ceny:
      1 kupon - 45 zlotych
      10 kuponow - 400 PLN
      Waznosc 8 dni.
      Aktualnie dostepna ilosc: 37 kupony.
      Platnosc PayPal/Przelew, konto zweryfikowane ponad 500 platnosci, istniejace od 6 lat.
      Dostepne sa rowniez kupony €80 euro wazne do konca roku, ilosc 15, cena 30 zlotych / kupon.
      Prosze zglaszac sie przez PW.
      Damian Musial
      Kalwaryjska 35A/101
      30-504 Kraków
    • By DFAG
      Czy naprawdę tak trudne do ogarnięcia jest przez mózgi niektórych osób z tego forum, że sprzedaż kuponów adwords jest łamaniem regulaminu i może więcej szkód niż korzyści wyrządzić ?
      Jeden z podstawowych zapisów to:
      Kwoty promocyjnej nie można odstępować innym osobom ani sprzedawać jej lub wymieniać, bez względu na tytuł prawny.
      To takie trudne? Nie ogarniacie tego?
    • By ErnestM
      Witam, mam do zaoferowania kupony AdWords o wartosci 420 PLN/sztuke. Kupony dzialaja dla kont ktore nie istnieja dluzej niz 10 dni.
      Ceny:
      1 kupon - 35 zlotych
      10 kupnów - 300 zlotych
      20 kuponów - 550 zlotych.
      100 kuponow - 2200 zlotych.
      dostepne sa rozne ilosci. Jesli bedziesz brac kupony regularnie (na przyklad co tydzien 10 kuponow) jestem w stanie zaoferowac znizki ale dopiero od nastepnego zakupu.
      Platnosc PayPalem, konto zweryfikowane ponad 500 platnosci, istniejace od 6 lat.
      Damian Musial
      Kalwaryjska 35A/101
      30-504 Kraków
    • By ErnestM
      Witam, mam do zaoferowania kupony AdWords o wartosci 420 PLN/sztuke. Kupony dzialaja dla kont ktore nie istnieja dluzej niz 10 dni.
      Ceny:
      1 kupon - 35 zlotych
      10 kupnów - 300 zlotych
      20 kuponów - 550 zlotych.
      100 kuponow - 2200 zlotych.
      dostepne sa rozne ilosci. Jesli bedziesz brac kupony regularnie (na przyklad co tydzien 10 kuponow) jestem w stanie zaoferowac znizki ale dopiero od nastepnego zakupu.
      Platnosc PayPalem, konto zweryfikowane ponad 500 platnosci, istniejace od 6 lat.
      Damian Musial
      Kalwaryjska 35A/101
      30-504 Kraków
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy