Jump to content
Sign in to follow this  
kowalcze91

[Sprzedam] Licencja shoper.pl 50% taniej F-VAT

Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania dożywotnią licencję na oprogramowanie sklepu internetowego:

Shoper.pl

Licencja zakupiona bezpośrednio w serwisie shoper.pl

więc po sporządzeniu umowy instalka i klucz do pobrania w panelu klienta serwisu.

Obecna cena licencji to prawie 1500 zł.

Sprzedaję więc za 1/2 ceny.

Aukcja allegro: http://allegro.pl/dozywotnia-licencja-shoper-pl-50-taniej-f-vat-i3084334508.html

Na zakup wystawiamy F-VAT.

Kontakt:

CREATIVE-SOLUTION

Kowalcze Łukasz

Łętownia 346

34-242 Łętownia

NIP: 5521678227

E-mail: biuro@creative-solution.pl

Tel: 533556603

Edited by kowalcze91

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By herbit
      Zleecę przygotowanie tekstów na potrzyby sklepu internetowego. De facto chodzi o fachowe przerobienie istniejących już artykułów, zaczerpniętych z różnych stron internetowych, blogów i publikacji. Zależałoby mi na ciekawych, angażujących potencjalnych klientów opisach produktów.

Istnieje możliwość nawiązania dłuższej współpracy, dlatego mile widzana byłaby opcja otrzymywania faktur VAT za kolejne zlecenia.

Oferty proszę kierować na adres: aftercoma@wp.pl
    • By fenna
      Witam,
      Zlecę pozycjonowanie sklepu z branży bhp.
      Adres: sklep.techemznaki.pl
      Interesują mnie wyłącznie oferty z rozliczeniem w modelu efektywnościowym.
      Proszę o kontakt na adres: kwiniewska(małpa)techem.com.pl
    • By s_matysik
      Wykonam skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych. 

Ile trwa pozycjonowanie?
      Czas pozycjonowania zależny jest od wielu czynników. Zaczynając od optymalizacji po dalszy link building staram się aby pierwsze efekty były już po tygodniu. Większość fraz o małej/średniej konkurencji jesteśmy w stanie wypozycjonować w czasie 1-2 miesięcy. Jeśli mówimy o pozycjonowaniu sklepów lub portali tutaj skupiamy się przede wszystkim na ruchu. Efekt wzrostu widoczności sklepu lub portalu po 3 miesiącach współpracy z nami będzie zdecydowanie widoczny.

Jakie są ceny?
      Ceny uzależnione są przede wszystkim od branży i trudności fraz kluczowych. Kluczowym czynnikiem który decyduje obecnie o trudności i kosztach jest wiek domen będących w top. Frazy dobieram zawsze w taki sposób sposób aby było to opłacalne dla klienta. Czasami koszt wejścia w dany top jest nieproporcjonalny do przewidywanych zysków z tego topu. Wtedy należy wykonać research fraz kluczowych.

Dlaczego warto nam powierzyć pozycjonowanie?

CZAS - Skracamy czas pozycjonowania stron www do maksimum RZETELNOŚĆ - Wywiązujemy się z powierzonych nam zadań wspólnie ustalonych z klientem STABILNE POZYCJE - Wszystkie nasze metody są nabieżąco testowane i przynoszą stabilne efekty NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI - Stale monitorujemy algorytm, zmieniający się z miesiąca na miesiąc.  
      Poniżej prezentuję efekty moich działań SEO:

1. Sklep (z branży moda , duża konkurencja) który został wyciągnięty z filtra i obecnie rankuje mocno w górę.

Ahrefs:

Senuto:

2. Sklep (z branży meble, duża konkurencja) pozycjonowany z widocznymi efektami

Zapraszam do kontaktu!

Dane kontaktowe:
      biuro@levelrank.pl
      Tel. 579077128

Dane firmy:
      LevelRank Sebastian Matysik
      Wyspowa 4c
      72-602 Świnoujście
      NIP: 8551587979
    • By s_matysik
      Wykonam skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych. 

Ile trwa pozycjonowanie?
      Czas pozycjonowania zależny jest od wielu czynników. Zaczynając od optymalizacji po dalszy link building staram się aby pierwsze efekty były już po tygodniu. Większość fraz o małej/średniej konkurencji jesteśmy w stanie wypozycjonować w czasie 1-2 miesięcy. Jeśli mówimy o pozycjonowaniu sklepów lub portali tutaj skupiamy się przede wszystkim na ruchu. Efekt wzrostu widoczności sklepu lub portalu po 3 miesiącach współpracy z nami będzie zdecydowanie widoczny.

Jakie są ceny?
      Ceny uzależnione są przede wszystkim od branży i trudności fraz kluczowych. Kluczowym czynnikiem który decyduje obecnie o trudności i kosztach jest wiek domen będących w top. Frazy dobieram zawsze w taki sposób sposób aby było to opłacalne dla klienta. Czasami koszt wejścia w dany top jest nieproporcjonalny do przewidywanych zysków z tego topu. Wtedy należy wykonać research fraz kluczowych.

Dlaczego warto nam powierzyć pozycjonowanie?

CZAS - Skracamy czas pozycjonowania stron www do maksimum RZETELNOŚĆ - Wywiązujemy się z powierzonych nam zadań wspólnie ustalonych z klientem STABILNE POZYCJE - Wszystkie nasze metody są nabieżąco testowane i przynoszą stabilne efekty NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI - Stale monitorujemy algorytm, zmieniający się z miesiąca na miesiąc.  
      Poniżej prezentuję efekty moich działań SEO:

1. Sklep (z branży moda , duża konkurencja) który został wyciągnięty z filtra i obecnie rankuje mocno w górę.

Ahrefs:

Senuto:

2. Sklep (z branży meble, duża konkurencja) pozycjonowany z widocznymi efektami

Zapraszam do kontaktu!

Dane kontaktowe:
      biuro@levelrank.pl
      Tel. 579077128

Dane firmy:
      LevelRank Sebastian Matysik
      Wyspowa 4c
      72-602 Świnoujście
      NIP: 8551587979
    • By LeFleur
      Witam,
      mam pytanie, może mi pomożecie.
      Mam blog w domenie blog.xxx.pl i sklep w domenie www.xxx.pl
      Na blogu mam kilka artykułów w którym są zamieszczone linki do kilku pozycji w sklepie.
      W Google Analytics widzę na koncie sklepu www.xxx.pl, że ruch pochodzi m.in. z mojego bloga.
      Ale w wykazie baclinków i reffrening domen pozyskanych z majestic nie występuje mój blog. Dlaczego tak się dzieje ?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy