Jump to content

Recommended Posts

Opis

- wysyłasz adres strony w raz z frazami do podniesienia

- opisujesz krótko co robione było ze stroną (najlepiej podać statystyki strony fraz na jakich TOP)

- jakie są Twoje oczekiwania wobec podciągnięcia pozycji w google

- budżet (wtedy optymalnie dobrany zostanie budżet i przedstawione zostaną propozycje)

Otrzymujesz

- wycenę do zaproponowanego TOP1/5/10 w zależności od budżetu

- czas na podwyższenie pozycji

- krótki opis co zostanie wykonane i zaakceptowanie technik (w przeciwnym razie bez tego działań podjąć nie mogę)

Informacje

W celu podwyższenia pozycji zostaje wykonane linkowanie w sposób naturalny, automatyczny w tym (fora, katalogi, precle oraz prywatne zaplecze linki sidewide).

Najważniejsza cecha (linki stałe - czyli efekty będą długo widoczne).

Preferowana forma rozliczenia (umowa o dzieło).

Średni czas pozycjonowania 1 msc.

Portfolio dla zainteresowanych po kontakcie : donlupak@gmail.com

(frazy m.in. sex shop, gry mmorpg, agencja reklamowa, naszywki, pozycjonowanie warszawa itp.)

Pozdrawiam, Maciej K.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By euphoria_art
      Hej,
      Bardzo proszę o pomoc, jest to pilne gdyż dopiero podmieniłem stronę a zapomniałem o linkach.
      Wcześniej miałem linki: www.strona.pl/?strona-z-obrazami
      teraz mam takie: www.strona.pl/strona-z-obrazami.html
      Jak zrobić w .htaccess przekierowania aby stare linki kierowały na nowe?
    • By marecky
      Po ostatnich  zmianach algorytmu wyszukiwania w Google, pozycje wielu stron mocno ucierpiały, a wiadomo, że wpływ na wysoką pozycję mają już tylko mocne linki z zaufanych stron.
      Czasy Presell Pages czyli popularnych Precli a także katalogów już minęły, choć oferty kuszą wysokim PR (page rank - algorytm, który Google wycofało ponad 2 lata temu, ale niektórzy wciąż go podają, choć go nie ma), teraz trzeba pozyskiwać linki z innych źródeł.
      Teraz szacując wartość linka ze strony, dawny, nieaktualny już Page Rank zastąpiony jest atrybitami Trust Flow i Domain Authority.

✪ ✪ ✪

Oferuję:
      PROFILE Trust Rank - 25 wartościowych, mocnych linków DoFollow na 10 stronach z dużym zaufaniem Google (linki widoczne bez logowania) - Trust Flow domeny głównej min.=10. Profile są wypełnione informacjami np. hobby, miejsce zamieszkania, zawód itp. Link jest w postaci URLa lub z tekstu z podpisu lub bio. ARTYKUŁY - 25 wartościowych, mocnych linków DOFollow (słowo/fraza kluczowa lub URL) na 25 stronach z dużym zaufaniem Google - wysoki Domain Authority min.=10 - artykuł ma ponad 1000 znaków jest pisany przez copywriter'a a następnie ręcznie zsynonimizowany tak, aby nie tracił sensu (na specjalne życzenie może być napisane więcej tekstu - każde dodatkowe 1000 znaków to koszt w wys. 20.00zł). plus Gratisy:
      PROFILE - 25 linków DoFollow z 25 stron z wysokim DA min.=10 (domain authority - autorytet domeny głównej wg MOZ). Profile wypełnione tak jak wyżej. Dodanie wszystkich adresów płatnego (TYLKO TERAZ) do dwóch płatnych systemów indeksujących - aby link ze strony miał jakąś wartość, czyli żeby rankował pozycjonowaną przez nas stronę musi być zauważony przez Google i dzięki systemowi indeksującemu dzieje się to szybko a linki pozostają trwale w indeksie.  WAŻNE  
      Wszystkie linki są wykonane w sposób ręczny, aby były jak najbardziej naturalne, czyli takie jakie uznaje algorytm Google.

Co otrzymasz ?
      - mix linków z profili i artykułów - 75 wartościowych linków - linki dodane są ręcznie - specjalnie napisany tematyczny artykuł (ręcznie dodane synonimy w celu uniknięcia Duplicate Content) w którym będzie umieszczony link (1 link na 1 artykuł) - wysoki Domain Authority (Trust Rank), który po zlikwidowaniu Page Rank'u (PR) jest głównym wykładnikiem mocy linku. - końcowy raport ze wszystkimi adresami na których zamieszczone są linki To wszystko TYLKO za 99.99zł

Co potrzebuję do wykonania usługi ?
      adres URL (może być strona główna bądź dowolna podstrona 1-4 szt.) 1-4 słów kluczowych  
       WAŻNE  
      Wiele osób się pyta o indexowanie tych stron na których umieszczone są linki, bo wiadomo, że jak strona jest słaba jakościowo, gdzie dodawane jest tysiące spam linków automatami to Google ją omija.
      Tak wygląda zaindexowanie w Googlach Pakietu Mocnych Linków po 36h.

KONTAKT: marecky@retsat1.com.pl  
    • By netykmen
      Witam

Mam na sklepie ponad 2 tyś produktów. Każdy produkt ma przypisany meta title, meta description oraz meta tagi. W tej chwili produkty wyświetlające się u mnie na stornie mają url:
      http://www.xxx.pl/XYZProdukt.aspx?id_artykulu=839043 Do sklepu doszła nowa funkcja a mianowicie przyjazne linki do produktów i kategorii. Czy zmiana na tą funkcję spowoduje znaczy spadek czy wzrost pozycji produktów w google?

W tej chwili mam dość dużą oglądalność na poziomie 2 tyś odsłon dziennie i nie chciałbym tego stracić.

Pozdrawiam
    • By forumbrown
      Witam,
      chciałem poddać pod dyskusję i dowiedzieć się jednocześnie jaki wpływ mają niepolskie przyjazne linki na seo.
      Chodzi mi o przypadek, kiedy stronę internetową oprzemy o zagranicznego cms'a gdzie przyjazne linki zawierają wyrazy typu: news/show/tytul_artykulu_juz_po_polsku
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
      pozdrawiam
    • Guest Mkgraf
      By Guest Mkgraf
      Witam z góry przepraszam jeżeli temat już był .
      Sprawa wygląda tak stworzyłem na stronie tzw. "przyjazne linki" (adresy) wszystko śmiga aż miło google także zaczyna indeksować mi strone z wyżej wymienionymi adresami i tu się zaczyna moje zdziwienie klikając na odnośnik w wynikach wyszukiwaniach przekierowuje mnie na adresy nie przyjazne.
      Wpis wykląda tak:
      Oriontec Uzdatnianie wody Zadzwoń do nas +48 (33) 814 ... www.oriontec.pl/artykuly/wymiana_jonowa.html Uzdatnianie wody. © 2014 by ORIONTEC. All rights reserved Strona główna | O firmie | Produkty | Serwis | Artykuły | Kontakt. Uzdatnianie wody.
      I wszystko jest pieknie po kliknięciu przechodzi mi na strone i w pasku adresowym jest już
      http://oriontec.pl/index.php?com=artykuly&art=wymiana_jonowa
      a chodząc po stronie normalnie mod_rewrite działa o co może tu chodzić
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy