Sign in to follow this  

Recommended Posts

Witajcie

Chciałem się zapytać was specjalistów czy warto kupic tę maszynkę do analizowania konkurencji i fraz. Wygląda dośc ciekawie i jest o wiele tańsza niż MEOmoz, ale to pewnie wiąże się także z jakością.

http://www.forumspecialoffers.com/showt ... -amp-Again!

Zastanawia mnie dlaczego twórcy sprzedają ten program tak tanio jeśli jest taki dobry. Oczywiście potem jest upgrade, ale to i tak przeważnie kosztuje jakieś 47$.

Pozdrawiam

Kamil

http://kamilkuczynski.com/kurs.html -kurs angielskiej wymowy: "7 zasad efektywnej nauki angielskiej wymowy"

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Presta
      Witajcie, jak to jest z reklamą w Google ?
      Po wpisaniu w G "nazwa_domeny.pl" wyskakują reklamy konkurencji. Czy takie praktyki są dopuszczalne, czy może algorytm G z automatu robi takie powiązania ? 
    • By Paula7879
      Witam Serdecznie

Od lat zajmuję się tworzeniem artykułów, opisów, stron internetowych. Piszę, wymyślam, pomagam. Pełen zakres, copywriter do Twojej dyspozycji. Zachęcam do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Mój adres mailowy: doswiadczonycopywriter@wp.pl
    • By AEZEET
      Jakie oprogramowanie polecacie by sprawdzić słowa kluczowe konkurencji. Oczywiście nie myślę tylko o tych, które mogę znaleźć na ich stronie w źródle jako keywords. Myślę bardziej o tych, które oni właśnie pozycjonują  i na które kładą największy nacisk, by znalazły się jako pierwszy wynik w google 
    • By gieral
      Hej,
      Piszę pracę licencjacką na temat metod pozycjonowania lecz potrzebuje jakiś wiarygodnych analiz dotyczących rezultatów przy użyciu każdej metody tj. pozycjonowania naturalnego ,nieetycznego i właściwego. Liczę na waszą pomoc lub podpowiedź jak ugryźć ten temat, ponieważ nie mam pomysłu na rozdział w której umieszczę analizę porównawczą metod.
    • By konrix
      Witajcie po dłuższej przerwie  Przechwyciłem kilka domen firm konkurencyjnych i teraz zastanawiam się jak najlepiej mogę wykorzystać ich potencjał. Postawić zaplecze, czy jednak przekierowanie 301? Jeszcze jedna ważna kwestia, czy skoro domena ma zawartą nazwę firmy konkurencyjnej, to czy mogę na niej reklamować swoją firmę? Jeśli nie to co mogę zrobić z taką domeną? Pozdrawiam wszystkich w nareszcie lekko wiosennym klimacie