Jump to content

Szukam specjalisty od integracji strony z iframe.

Recommended Posts

Witam,

Główna zawartość strony osadzona i ładowana jest przez iframe. Chcę zintegrować możliwość zmiany języka w kompilowaną w iframe z zawartością strony, czyli tym co otacza cały iframe.

Firma, która tworzy nową wersję uważa, że jest to niemożliwe na dodatek zaproponowała im stronę w oparciu o stare tabele.

Niestety i nad tym ubolewam nie mogę podać linka do strony ze względu na regulamin ale jak ktoś mógłby pomóc to zapraszam. Odpłatnie również.

Specjalista od HTML i iframe poszukiwany!

Med Mutter sine vinterhage har du full kontroll på varmen.

Stavanger Termografi - Vi spesialiserer oss på byggtermografi.

Montering av varmepumper.

• 3 weeks later...

nie, jest strona która wczytuje iframe w której jest mozliwość zmiany języka w ramach iframa, ja chce aby zmiana języka na stronie powodowała tez zmianę języka w iframe

ale już sprawa jest nieaktualna gdyż to zrobiłem

niestety ale nie mogę podać adresu strony ze względu na regulamin ale po moim obrazku powinieneś ją znaleźć :-)

Med Mutter sine vinterhage har du full kontroll på varmen.

Stavanger Termografi - Vi spesialiserer oss på byggtermografi.

Montering av varmepumper.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Mclain
      Słuchajcie, nie wiem nawet jak dodać do tego tytuł, dlatego przepraszam jeśli napisałem głupoty.

Chodzi mi o coś takiego.
      Da się to zrobić jednym poleceniem w arkuszach google?

• By tomcool
      Witam wszystkim forumowiczów.

Mam następujący problem. Chce przenieść wszystkie istniejące treści na zupełnie nową stronę ponieważ na starej mam wszystko pochrzanione. Jest to strona z obrazkami (memy) na Drupalu 7. Najbardziej denerwującym faktem jest że nie potrafię z integrować/naprawić poprawnego funkjonowania funkcji Lubie to/Udostępniania. Na pewno źle to działa. Strona przejąłem już jakiś czas temu i stąd też mam poniekąd problem. Ale do rzeczy.

1) Jak przenieść instniejące treśći na nową stronę aby zachować dotychczasowe treści (obrazki) bez szwanku na liczbe like-ów FB pod nimi. Owe like służą do tworzenia rankingów najlepszych obrazków itp. 
      2) Czy lepiej przenieść to np na nowego Drupala ? Czy bez sensu jest tak duży cms do tego ?

Wiem że dobrze byłoby naprawić po prostu stronę ale po perturbacjach oraz przemyśleniach nie warto ponieważ naprawdę jest tam jeden wielki misz masz i mam już dość.

• By Splatt28
      Cześć, mam problem z dopasowywaniem iframe do całości strony.
      Tutaj macie przykład https://sklepdruku.pl/project/wizytowki-klasyczne/ to najlepiej zoaczycie o co mi dokładnie chodzi.
      Aktualnie ustawiłem stałą wysokość iframe, ale chciałbym, żeby po zmianie szerokości strony iframe autoatycznie rozszerzał się do zawartości, która jest wewnątrz.

• By Aerografit
      Optymalizatorzy, mam mały problem i szukam wydaje mi się bardzo prostego rozwiązania, ale jako że jestem raczej amatorem to nie potrafię go znaleźć. Mam sporo filmików z Youtube'a umieszczonego na swojej podstronie w ramce (Iframe), co jest dla mnie super sprawą, bo odwiedzający widzi miniaturki, klika i od razu puszcza mu się odpowiedni filmik. Każdy filmik jest zamieszczony na stronce w postaci takiego kodu:
      Problem w tym, że trochę czasu mija zanim te wszystkie miniaturki filmików się załadują. W dodatku ładują się nie po kolei od góry na dół tylko losowo. Mam szybkie łącze więc nie jest źle, ale jak ktoś ma słabsze, albo przegląda w telefonie to musi nieźle psioczyć.
      Czy istnieje takie rozwiązanie, żeby wpierw ładowały się i wyświetlały się np. same miniaturki w postaci zwykłych obrazków JPG umieszczonych na moim serwerze, a po kliknięciu na nie dopiero ładowało ten filmik/iframkę ?
      Ewentualnie jakiś inny sprytny pomysł?

Jakby coś poniżej link do tej podstrony z filmikami:
      http://www.aerografit.pl/aerograf-filmiki.html
    • By Sławomir
      Witam.
      Zlecę właściwe zmapowanie indywidualnego pliku xml. z produktami hurtowni do sklepu internetowego.
      A więc integrację hurtowni ze sklepem. Jest to plik gateway xml. z produktami, oraz plik CSV z odpowiednimi rozmiarami.
      Plik Gateway xml i CSV. podeślę już zainteresowanym.
      Pozdrawiam
      Sławomir Pach
      WDane kontaktowe:
      slawomirpach@gmail.com
      w tagu
      będą widoczne tylko dla zalogowanych
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy