Jump to content

Recommended Posts

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pielgrzym we mgle
      Witam Wszystkich serdecznie w swoim pierwszym poście na forum.
      Jestem na etapie optymalizacji swojej pierwszej strony poświęconej własnej działalności. Na razie wygląda to tak, że próbuję zastować to, co wyczytam na tym forum
      i w różnych poradnikach. Dwa miesiące temut nawet nie wiedziałem co to jest SEO :-) Powoli przychodzi pytanie o to co dalej?
      Wiem już, że muszę metodycznie zdobywać wartościowe linki. Zrobiłem to na próbę kilka razy ręcznie, dodając stronę do płatnych katalogów o wysokim PR.
      Napisałem ok.10 wariantów opisu strony i tagów do ich naprzemiennego wykorzystania.
      Teraz zadaję sobie pytanie czy ma jeszcze sens zakup np. Seo Bohatera w celu maksymalnego usprawnienia procesu dodawania strony? Czytam dużo o tym,
      że obecnie znaczenie katalogowania dla pozycji strony znacząco spadło. Pytanie więc, czy nie powinienem poprzestać na małej liczbie bardzo dobrych katalogów
      a resztę działań skupić na innych strategiach pozyskiwania linków. Jakich to już temat na inny post. Jeżeli tak to chyba lepiej nie kupować takiego programu.
      Nie wiem co o tym myśleć i będę wdzięczny za podpowiedź.
    • By blogi-wp
      Witam serdecznie,
      Jak w temacie, kupię program SB4 Seobohater + SB4 Edytor.
      Wszystkie propozycje proszę składać na adres e-mail: dt1989[at]tlen.pl
      Nie potrzebuje FV
      Pozdrawiam
      Nieaktualne
    • By Buzu
      Witam,
      Sprzedam program do półautomatycznego zdobywania linków w katalogach.
      Tak jak w temacie - mowa o Seo Bohaterze. W pakiecie jest również Edytor tekstów, wspomgający katalogowanie. Więcej informacji o programie można znaleźć m.in. na http://www.cyfropolis.pl
      Cena: 50 zł
      W razie zainteresowania, proszę o PW lub e-mail: pbuzalek(małpka)gmail.com
      Pozdrawiam,
      Przemysław Buzałek
    • By Grubyy
      Witam,
      Mam do sprzedania jedną licencję Seobohatera i SBEdytora. Dodatkowo dodaję licencję roczną(ważną do marca 2014 r.) do bazy zbiorczej serwerowej. Cena do uzgodnienia
      Więcej na temat narzędzia www.cyfropolis.pl
      Pozdrawiam
    • By Mclain
      Dobry szablon do ww programów to podstawa sukcesu.
      Gwarantuję Ci, że wykonam szablon, generujący wpisy, które zatwierdzi każdy admin.
      Oto dowód - sprawdź to na: http://unikalnatresc.pl/mieszarka-synonimow.php
      To pisane jest 100% ręcznie i możesz wygenerować z tego około 100 000 unikatowych tekstów.
      {{Tworzę|Robię|Piszę|Przygotowuję} {tylko|jedynie|w 100 procentach} {unikatowe|oryginalne|świetne} i {niesamowite|zaawansowane|dobre} {opisy|teksty|treści|artykuły}|{Mclain|Corny|Darek} {jest|stał się} {najlepszy|wymiataczem|niezawodny} w {tworzeniu|pisaniu|przygotowywaniu} {tekstów|artykułów|opisów}|{Taki|Ten|Mój|Owy} {opis|tekst|materiał} jest w {100 procentach|całości} {unikatowy|oryginalny} i {zatwierdzi|polubi|zaakceptuje} go {każdy|niejeden} {admin|administrator|moderator}|{To|Oto|To jest} {super|super|wspaniały}, {unikatowy|oryginalny|ciekawy} i {niesamowity|dobry|super} {tekst|artykuł|opis}}
      Cena to 50zł + - kilka zł w zależności od programu.
      Mogę też stworzyć teksty, które chcecie dodawać ręcznie.
      Zapraszam do kontaktu mclain na serwerze op.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy