Jump to content
Keraj

Jakie piwo polecacie ?

Recommended Posts

@bori, to ten browar nieopodal C.H. Marino? Jeżeli to ten, to powiedziałbym, że piwo jest poprawne, ale d*py nie urywa  ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

@bori79, wiadomo - kwestia gustu ;)

Ale tam nie mają nic co by ich wyróżniło - ot zwykły pils, to co zaproponowałeś, do tego niby 11 a jakaś taka "wodnista" - do klasycznej, czeskiej 10 mu daleko :)

Miłośnikom nieco nowszych smaków polecam Belgian Pale Ale z Browaru Hopkins :) 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Dla poszukujących ciekawych browarów mam informację, że w Auchan w Łomiankach pod Warszawą jest wybór ciekawych piwek. Jest nawet moje ulubione Doctor Brew Sorachi Ace.

Kormoran 1/100 - polecam na wieczory poprzedzające wyjazdy o świcie ;) Mimo tylko 1% alko piwo smakuje jak piwo, nie jak jakieś radlery itp ;)

Sopockie ciemne z beczki - niezapomniane przeżycia smakowe. Jeżeli ktoś ma informację czy można nabyć te piwo w butelce w jakimś sklepie proszę o informację.

Edited by cannot

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na Finanse.net.pl i zobacz sprawdzone sposoby na inwestowanie pieniędzy!

Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki? Poznaj ranking pożyczek pozabankowych i wybierz najlepszą ofertę pożyczkową dla siebie.

Z typowych (mam na myśli %):

- Piwo Świdnickie (dostępne na razie tylko w Świdnicy, ale pewnie niedługo zaczną być w innych miastach), regionalny mały browar z odtworzoną starą recepturą, ciemne,  coś koło 4.5-5%, moim zdaniem bardzo dobre

- Perła Niepasteryzowana

- Zlatý Bažant (Złoty Bażant) - czeskie, dobre, w Tesco ostatnio kupowałem

Z  mocnych:

- Żywiec Porter

Z lekkich:

-Karlsqull Radler (w Aldim dostępne) z lekkich smakowych najbardziej mi smakuje

-Warka Radler Czarna porzeczka i limonka

Darmowa porównywarka pożyczek online.

Polecam także: zdjęcia Świdnica

oraz pamiątki Świdnica - sklep online

Z uwagi na obecną sytuację w serpach chyba dziś otworzę Imperium Prunum z Kormorana właśnie (tak na pocieszenie).

A gdybyś miał polecić JEDNO, najlepsze piwo jakie piłeś? Mam małą uroczystość za dwa weekendy i chciałbym "błysnąć" oryginalnym i dobrym browarkiem  ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Jeśli z lżejszych (6.2%) to Dr Brew Sorachi Ace, jeśli z mocniejszych (7.9%) to Birbant Imperial Citra. To drugie mocniejsze, ale nie ma opcji, żeby wyczuć w tym piwie alkohol. Jest naprawdę dobrze ukryty. Minusem jest cena, bo kosztuje około 11-12 PLN.

Miałem kilku swoich faworytów ale zawsze wracałem do Żywca. Ostatnio porter mi przysmakował :-)

Czasami skrobię coś na blogu o tematyce finansów osobistych, bankowości i wydarzeń ekonomicznych http://bankuje.pl/