Jump to content

Wtyczka do WP - Wordpressel płatne precle WP

Recommended Posts

• Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeśli chcecie mogę też podpiąć prócz wordpressow i wordkatalogow obsługę precli na getsiimplecms;)

Jak znajdzie się jakaś grupa chętnych, większa grupa na szablony snews, pikocms i do innych cmsów - mogę zrobić automat do tego celu, za dodatkową symboliczną opłatą. Myslę, że zasada działania była b

1. Formularz jest wyświetlany na koncie użytkownika tylko na głównym blogu, na tym na którym jest zainstalowana wtyczka. Na pozostałych blogach nie ma formularza. Nie trzeba tam też instalować wtyczki

Wgrałem aktualizację 5.95

- Usuwanie wpisów w katalogach sinooke.

- limit dodań do grupy tak, żeby wpis wylądował np na 80% blogów/katalogów.

- dodawanie prefiksów do bazy danych w instalatorze wordpress

Można zaktualizować. Należy jednak wyłączyć wtyczkę, a następnie ją włączyć (aby tabele bazy się zaktualizowały).

Ponadto, dla osób, które korzystają z sinooke - należy dodać nowe zadanie crona:

../wp-content/plugins/ADDPRESS/cron/sinooke_usuwanie.php

- co 1 minutę.

Jestem w trakcie aktualizacji strony www.resweb.pl - także zapraszam do zapoznania się. Niebawem umieszczę tam instrukcję, jak i filmy instruktażowe.

Kilka screenów z aktualnego AddPress

Do%C5%82aduj-konto-%E2%80%B9-AddPress-Wtyczka-WordPress-%E2%80%94-WordPress-909x350.png

Instalacja-WP-%E2%80%B9-AddPress-Wtyczka-WordPress-%E2%80%94-WordPress1-912x350.png

Edited by resweb

Tak próbuję ogranąć te 50 stron i kilka wątków...

"gdzie jest nasz panel z wtyczką WordPressel/AddPress." - to WordPressel zaistniał teraz pod nowa nazwą AddPress?

Gdzie jest strona projektu i historia zmian bo śledzenie na forum to katorga - nie ma strony www projektu? z wypisanymi wszystkim funkcjami, tylko trzeba wertować 50 stron??

Polecam instalki i dobre darmowe programyInternetSpeedTest.pl - speed test upc, orange, ookla, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12

Tak, jakiś czas temu obie te wtyczki zostały połączone - by wszystko było w jednym miejscu.

Strona jest www.resweb.pl - w trakcie dodawania FAQ, instrukcji oraz filmów.

Edited by resweb

dzieki za info,

to może faq nie pisz na początek bo za dużo czasu pójdzie a liste funkcji obecnych wypunktuj i poniżej liste zmian prowadź aktualną - tak jak to ma miejsce przy poważnych projektach. PS tworząc FAQ zbieraj pytania i odp. z forum - będzie łatwiej, i np. zdaję takie pytanie do FAQ

- czy może instalować standardowe WordPressy? np. podaje mu domenę i naciskam Enter ;) (byłoby pięknie, bo stawiać wszytko ręczenie i podpinać to lipa)

- jak wygląda sprawa z DirPressami i WP-Katami? tz. czy one są w ogóle potrzebne teraz i stwarzają jakieś problemy... bo jak jest taki super panel to poco nam inne wtyczki?

- a jak nie chce korzystać z usług firmy seoTXT i innych, a umożliwić dodawanie wpisów wraz z textami przesłanymi przez usera?

Polecam instalki i dobre darmowe programyInternetSpeedTest.pl - speed test upc, orange, ookla, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12

odpowiadam na pytania zatem:

- czy może instalować standardowe WordPressy? np. podaje mu domenę i naciskam Enter ;) (byłoby pięknie, bo stawiać wszytko ręczenie i podpinać to lipa)

Jest autoinstalator WordPress - wyżej 2 posty screen przedstawia. Potrzeba podać takie dane jak:

ftp_serwer - Adres FTP serwera np. ftp.domena.pl

ftp_user - Użytkownik FTP np. addpress

ftp_pass - Hasło FTP np. d#5f%&^@fdf

ftp_katalog - Ścieżka na serwerze do folderu np. domains/user/domena.pl/subdomena

baza - Adres serwera bazy np. localhost

user - Użytkownik bazy danych np. addpress_ad

nazwa - Nazwa bazy danych np. addpress_ad

haslo - Hasło bazy danych np. d#5f%&^@fdf

login_wp - Login dla Administratora WordPressa np. admin

pass_wp - Hasło dla Administratora WordPressa np. admin

tytul_wp - Tytuł dla instalowanego WordPressa np. Moja strona

url - Adres url instalowanego bloga np. http://www.subdomena.domena.pl bez / na końcu

Po czym taka instalacja trafia do kolejki i wciągu paru minut WordPress jest gotowy - my otrzymujemy adres, login i hasło do admina. I możemy go odrazu dodać do wtyczki.

Jest też opcja np. automatycznego dodania kategorii do pojedyńczych WordPress jak i całych grup - 1 kliknięciem, bez odwiedzania każdego WordPressa z osobna. :)

- jak wygląda sprawa z DirPressami i WP-Katami? tz. czy one są w ogóle potrzebne teraz i stwarzają jakieś problemy... bo jak jest taki super panel to poco nam inne wtyczki?

DirPress - jego obsługa w tej wtyczce będzie niebawem. Co do WPKAT jeśli zainteresowanie będzie, to również i ten skrypt mogę dodać bez problemu.

- a jak nie chce korzystać z usług firmy seoTXT i innych, a umożliwić dodawanie wpisów wraz z textami przesłanymi przez usera?

Obecnie funkcja seoTXT została wyłączona z uwagi na małe zainteresowanie. Ale jak będzie potrzeba, tzn. kilka chętnych osób, to mogę dodać tą opcję.

Obecnie teksty powinien przygotować sam autor, tj. użytkownik. A ich ilośc, długość itd. ustala administrator - w konfiguracji.

Edited by resweb

Też jest to w planach, ale narazie nie chcę podawać konkretnej daty. Myślę, że instalacje/usuwanie pluginów jak i themów mógłbym dodać pod koniec przyszłego tygodnia, ewentualnie po 15 września.

Zarządzanie pluginami i templatkami WordPress miałem w planach, ale zawsze było coś ważniejszego :) Więc dodać taką opcję też mogę, ale wiadomo, jak więcej osób wyrazi zainteresowanie :)

Dodanie opcji włączania czy wyłączania plutonów oraz podobnie templatek nie jest czym skomplikowanym i taka opcje mogę dodać :-)