Jump to content

Wtyczka do WP - Wordpressel płatne precle WP

Recommended Posts

Ok, zapakowałem część update, na kolejną niestety czasu mi nie starczyło, ale proszę się nie martwić - co się odwlecze to nie uciecze.

- Usuwanie i edycja wpisów w katalogach sinooke.

- zliczanie ilości klamer w opisie { i }.

- kody rabatowe umożliwiwające odliczenie % z zakupu.

A screeny poniżej to prezentacji części panelu (w wersji 6, obecnie 5.9) po stronie użytkownika, czyli waszego. Bo dojdzie jeszcze panel, miejsce na addpress.com.pl, w którym będzie można sobie kontrolować dodatkowe pakiety jak np. blogi, monitoringi itd.

6ja3.png

kc8r.png

16sw.png

• Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeśli chcecie mogę też podpiąć prócz wordpressow i wordkatalogow obsługę precli na getsiimplecms;)

Jak znajdzie się jakaś grupa chętnych, większa grupa na szablony snews, pikocms i do innych cmsów - mogę zrobić automat do tego celu, za dodatkową symboliczną opłatą. Myslę, że zasada działania była b

1. Formularz jest wyświetlany na koncie użytkownika tylko na głównym blogu, na tym na którym jest zainstalowana wtyczka. Na pozostałych blogach nie ma formularza. Nie trzeba tam też instalować wtyczki

Usunięcie projektów z blogów działa na WordPressie w tym przycisku.

% kody rabatowe - wyłącz i włącz wtyczkę powinno zadziałać.

Polskie litery w obrazku tzn. Chodzi Ci o adres url obrazka ? Przy Update dojdzie też funkcja wybierania obrazka z dysku zamiast jak obecnie podawania adresu url.

A co do tego kiedy beda prefiksy - w niedziele wieczorem lub poniedziałek - razem z cala reszta.

Wtyczka nie radzi sobie z polskim znakami w obrazkach. Jeśli występują obrazek się nie dogra do wpisu.

Spróbuj z http://wordpress.org/plugins/filenames-to-latin/ – usuwa wszelkie dziwne znaki z nazw uploadowanych plików

Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań.

Nie masz jak dojechać? Wynajmij limuzynę w Poznaniu.