Jump to content
Sign in to follow this  
Bhima

[startup] gdzienajoge.pl - wyszukiwarka zajęć jogi

Recommended Posts

Witam,

Przedstawiam startup mojego autorstwa

gdzienajoge.pl - wyszukiwarka zajęć jogi

Nazwa mówi sama za siebie, więc nie będę się rozpisywał. To pierwsza tak szczegółowa wyszukiwarka w Polsce.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, szczególnie te dotyczące pozycjonowania (mam kilka konkretnych pytań i wątpliwości, ale najpierw poszukam po forum a później ewentualnie będę pytał w odpowiednich działach).

To jest mój pierwszy startup i pierwsza strona, którą usiłuję pozycjonować. Na szczęście konkurencja jest niewielka i według webpozycji moja skuteczność pozycjonowania to 90-100%.

Pozdrawiam

Wyszukiwarka zajęć jogi - znajdź swoją jogę !

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By webistat.pl
      Cześć,

chcieli byśmy przedstawić wam nasz startup webistat.pl. 
      Przeskanowaliśmy ponad 5 milionów polskich domen pod kątem ilości odwiedzających, dzięki temu otrzymaliśmy 10 tys. wysokojakościowych polskich serwisów.
      W ten sposób powstał katalog stron nowej generacji, który umożliwia przeglądanie domen pod kątem: ilości wizyt, odsłon, współczynnika odrzuceń, źródeł wizyt oraz czasu ich trwania. Ponadto utworzone są rankingi stron pogrupowane w kategoriach. Na stronie głównej serwisu możemy obserwować trendy losowych serwisów które ilustrują nam czy w danym miesiącu serwis zyskał czy stracił na popularności.
      W webistat.pl możemy również w prosty sposób znaleźć wydawcę dla swoich kampanii reklamowych lub po prostu odnaleźć ciekawe strony www.
      Dodatkowo w serwisie możesz wpisać dowolną domenę, a nasz system przeanalizuje jej dane i wygeneruje statystyki.
      W chwili obecnej nie mamy konkurencji na rynku polskim, który oferowałby podobny system do naszego serwisu.
      Pomysł zrodził się rok temu, gdy szukaliśmy informacji niezbędnych do przeprowadzenia kampanii reklamowej. 

Jesteśmy ciekawi waszych opinii 

Kontakt: kontakt@webistat.pl

Pozdrawiamy
      Zespół Webistat.pl
    • By ChristopherGross
      Witam,
      Konta na forum zakładałem już bardzo dawno temu, można by rzec, że jestem wychowany na pozycjonowaniu strony w czasach kiedy spam i katalogi potrafiły robić całą robotę.
      Było znacznie łatwiej osiągać szybkie pozycje i budować niegdyś najważniejszy "PR" Dziś wiadomo - czasy inne i trudniejsze. Wracając do tematu:

Kupiłem już chyba używaną niegdyś domenę
      OtoKrakow.pl i postawiłem na niej regionalny serwis ogłoszeń nieruchomości oparty na wordpressie.
      W wyszukiwaniach google domena z mojego hostingu "OtoKrakow.nazwa.pl" przeważa w wyszukiwaniach nad tą główną na której mi zależy. Jak temu zapobiec? W czym zrobiłem błąd ? Google Seach Console, tydzień temu dodałem stronę do systemu i dalej nic nie informuje mnie o jakichkolwiek wynikach. Czemu ?  
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i liczę na konkretną pomoc bez uszczypliwości
    • By Mateusz M.
      Witam wszystkich, 

Prowadzisz startup i poszukujesz programisty?
      Chętnie dołączę do już funkcjonującego lub będącego na początkowym etapie funkcjonowania przedsięwzięcia.

Doświadczenie
      Posiadam 8 letnie doświadczenie komercyjne, 4 lata jako etatowy full stack.
      Budowałem wiele zróżnicowanych rozwiązań.
      Około 1000 (słownie tysiąc) klientów na liczniku (więcej info na priv).

Technologie bazowe (w skrócie)
      HTML5, CSS3, Bootstrap, JavaScript, jQuery, MySQL

Najlepiej zdalnie / Bielsko-Biała (niedawno relokowałem z Wrocławia ale w przyszłości możliwa zmiana miejsca)
      Oferuję pełne zaangażowanie.

Zainteresowany?
      Zapraszam na priv.

(publikuję na PiO ze względu na duży zasięg)
    • By gitara23x
      Gdzie tanio wypozycjonować swoją stronę zrobioną w html5 i css3 w wyszukiwarce i żeby była na pierwszej pozycji i drugie pytanie czy można za darmo coś takiego zrobić.Proszę o pomoc w tej sprawie
    • By localhost
      Cześć,

Czy jeżeli pozycjonuję słowa kluczowe (zupełnie wymyślone i przykładowe) poprzez program pozycjonujący sprawdzający pozycję słowa kluczowego w wyszukiwarce np: (slowa kluczowe wymyslonej firmy www.xxx.com ktore jest biurem nieruchomosci) np:

nieruchomosci warszawa
      dzialki na sprzedaz warszawa
      mieszkania na sprzedaz warszawa

to rozumiem że pierwsze słowo kluczowe powinno być sprawdzane pod kątem pozycji w wyszukiwarce dla strony głównej np www.xxx.com, a słowa poniższe (również słowa kluczowe) pod kątem podstron np www.xxx/dzialki i www.xxx/mieszkania czy również strony głównej?

np  nieruchomosci warszawa                  www.xxx.com poz . 1
      dzialki na sprzedaz warszawa                www.xxx.com/dzialki poz.6
      mieszkania na sprzedaz warszawa       www.xxx.com/mieszkania poz.6

czy wszystkie slowa kluczowe dla adresu strony glownej?

np  nieruchomosci  warszawa          www.xxx.com
      dzialki na sprzedaz warszawa           www.xxx.com
      mieszkania na sprzedaz warszawa    www.xxx.com

dzięki za info.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy