michal

[Prosba] napisane przez Michala

Polecane posty

Przywitać się trzeba! Nie ważne, kiedy człowiek zarejestrował się. Uważam, że to jest normalne. W końcu to jest tylko powitanie, tym bardziej, że pierwsza wita cię „starsza”osoba.

Life's beautiful...

Chyba mnie nie zrozumiales.

Chodzi mi o to, ze od czasu do czasu przychodzi osoba, ktora ma na celu zdobyc duza ilosc postow i postanawia sie do pisac do wszystkich tematow w tym dziale. Wtedy wszystkie tematy sa zaznaczone jako nowe.

Niektorzy starsi forumowicze wtedy wchodza na taki temat i nie czytaja kto sie wita, tylko dopisuja swoje "Witaj". Czesto sie zdaza, ze wtedy witaja sie juz po raz drigi, a niekiedy nawet trzeci.

Chodzi mi o to, ze jak ktos sie przedstawil w czerwcu, to nie widze powodu dla ktorego trzeba by go dalej "witac na forum" (jako nowego) w pazdzierniku.

Ja ostatnio dostalem kolo 40 emaili powiadamiajacych o nowej odpowiedzi z dzialu "Przedstaw sie"

Chyba mnie nie zrozumiales.

Chodzi mi o to, ze od czasu do czasu przychodzi osoba, ktora ma na celu zdobyc duza ilosc postow i postanawia sie do pisac do wszystkich tematow w tym dziale. Wtedy wszystkie tematy sa zaznaczone jako nowe. 

Niektorzy starsi forumowicze wtedy wchodza na taki temat i nie czytaja kto sie wita, tylko dopisuja swoje "Witaj". Czesto sie zdaza, ze wtedy witaja sie juz po raz drigi, a niekiedy nawet trzeci.

Chodzi mi  o to, ze jak ktos sie przedstawil w czerwcu, to nie widze powodu dla ktorego trzeba by go dalej "witac na forum" (jako nowego) w pazdzierniku.

Ja ostatnio dostalem kolo 40 emaili powiadamiajacych o nowej odpowiedzi z dzialu "Przedstaw sie"

Faktycznie nie zrozumiałem.

Zgadzam się.

Life's beautiful...

Zgadzam się.

Dzieki :)

Dobrze, że ruszyłem ten temat, bo więcej osób bedzie wiedziało o co chodzi.

Chyba, że ja byłem ta jedną osobą, która nie zalapala? :)

Life's beautiful...

Hm. po przeczytaniu 3 pierwszych postów:

1. Admin ma zawsze rację.

2. Jeżeli admin nie ma racji patrz pkt. 1 

:D :D ;) ;)

Przed wyjasnieniem nie miał racji - po wyjasnieniu chyba ma! :)

Life's beautiful...

Hm. po przeczytaniu 3 pierwszych postów:

1. Admin ma zawsze rację.

2. Jeżeli admin nie ma racji patrz pkt. 1 

:D :D :);)

3. No chyba że admin nie ma racji i jest to do udowodnienia spory rozstrzyga wtedy tylko i wyłącznie admin

a na poważnie masz rację

Tytuł tego postu chyba trzeba napisać większymi literami.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.
dymna.jpg

Tytuł tego postu chyba trzeba napisać większymi literami.

Plus coś na temat masowych powitań. Po dwóch dniach sprawdziłem poczte to z samego tematu "przedstaw sie" przyszło ponad 100 maili+bierzące tematy. Myślałem, że skrzynia się zacieła :?

Najlepiej byłoby w ogóle zamknąć ten dział....bo wystarczy znowu popatrzeć co się tam dzieje

...

Najlepiej byłoby w ogóle zamknąć ten dział....bo wystarczy znowu popatrzeć co się tam dzieje

Albo zablokować go dla robota Google. Jeśli wszycy będą świadomi tego, że linki z tego działu nie zostaną zaindeksowane, to sytuacja powróci do normy.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Narazie nie bede blokowal tego dzialu ani na posty ani dla robotow. Ogolnie ten dzial jest przyjemny i niech taki pozostanie.

To co sie zdarzylo jest sporadyczne i bukczat12 ma usuniete linki z podpisu, a jak stanie sie to znowu, to dostanie bana i sie na tym skonczy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.