Jump to content
Sign in to follow this  
81jarek

jak sprawdzić wersję OpenCart

Recommended Posts

Mam problem ze stwierdzeniem jaki mam numer wersji sklepu opencart, programista który nam to robił w stopce gdzie zazwyczaj umieszczony jest numer wersji umieścił dane do siebie, teraz już z nim nie współpracuje i nie wiem jak obejść ten problem bo chciałbym zrobić aktualizację.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By *paweł*
      Witam serdecznie.
      Szukam osoby lub firmy znającej się na tematyce opencarta. Skrypt nie obsługuje poprawnie emoji, pojawiają się pytajniki gdy wkleję coś w meta i zapiszę. Doczytałem, że chodzi o kodowanie UTF8.
      Proszę o kontakt na paweldocent@interia.pl lub wiadomość prywatną.
    • By TomaszNo
      Dzieńdobry 
      Potrzebuje założyć mały prosty sklep  w którym będe miał
      - do około 100 produktów
      - podkategorie do 4 poziomu
      - karte produktu z wszystkimi filtrami 
      - możliwosć udostępniania w mediach społecznosciowych kart wybranego produktu przez odwiedzających
      - przyjazne linki oraz karta z atrybutami seo do modyfikacji z poziomu panelu admina 
      - możliwosć podpięcia płatnosci online ,  czatu oraz kurierów
      - możliwosć modyfikacji grafiki strony  z poziomu panelu adminina
      - responsywna strona chyba, ma się  dobrze  na mobilnych urządzeniach wyswietlać.

Wybral bym gotowy produkt shoper ale czytając opinie o  braku możliwosci wielu  zmian w nich często, skierowałem uwage na trudniejszą opcje czyli samodzielne założenie.
      Czy jest taki sklep z którym sobie ktos bez wiedzy poradzi  na podstawie  instrukcji czy artykułu ?
      Opencart czy Presta może inny, rozumiem że żaden z nich nie jest  produktem który zainstaluje i będe mógł korzystać przy drobnych poprawkach, każdy wymaga indywidualnych ustawień, programistów grafików i rożnych dostosowań ? 

• By SEOlancer
      Wykonam Nowoczesne sklepy internetowe w oparciu o wskazówki zleceniodawcy.
      Posiadam duże doświadczenie w tworzeniu stron, sklepów, modyfikacji itp.
      Sklepy wykonuję w oparciu o skrypt Opencart.
      W cenie wykonanie logo, szablon strony, dopasowanie do tematyki, przygotowanie pod SEO
      Doradztwo w zakresie wybrania nazwy sklepu, hostingu czy domeny.
      Oddaje sklep gotowy do zapełnienia produktami, gotowy do sprzedawania produktów.
      W cenie podstawowe przeszkolenie z obsługi sklepu.
      Więcej informacji pw lub mailowo biuro{małpa}seolancer.pl
      Wystawiam Faktury VAT na wykonane usługi
      SEOLANCER Cezary Pawłowski
      os Brożka 15/10
      29-100 Włoszczowa
      NIP 6090022295
      biuro[małpa]seolancer.pl
    • By cyrus82
      Witam
      To mój pierwszy post i myślę że jestem we właściwym miejscu żeby zadać takie pytanie.
      Otóż utworzyłem konto w GA i wiem, wiem to był mój błąd ale zainstalowałem także PIWIK choć nie wiem czy nie za późno ;-)
      Konto jest dla sklepu opartego na OpenCart ale przeglądając i GA i wyszukiwane frazy widzę że wszystko ładuje mi się na główną domenę i tak się zastanawiam czy nie mam źle sformułowanego pliku robots.txt może wy mi coś poradzicie ??
      To co ma się w nim znajdować otrzymałem na forum OC ale jakoś nie jestem do tego przekonany.
      A tutaj to co się w nim znajduje:
      User-agent: *

Disallow: /admin Disallow: /cache Disallow: /niks Disallow: /catalog Disallow: /download Disallow: /export Disallow: /system Disallow: /index.php?route=account Disallow: /index.php?route=account/account Disallow: /index.php?route=checkout/cart Disallow: /index.php?route=checkout/shipping Disallow: /index.php?route=common/home Disallow: /index.php?route=product/product/captcha Disallow: /index.php?route=product/product*&manufacturer_id= Disallow: /index.php?route=product/search Disallow: /index.php?route=information/contact/captcha Disallow: /index.php?route=information/information&information_id= Disallow: /index.php?route=account/login Disallow: /*route=account/ Disallow: /*route=account/login Disallow: /*route=checkout/ Disallow: /*route=checkout/cart Disallow: /*route=affiliate/ Disallow: /*route=product/search Disallow: /*?sort= Disallow: /*?sort Disallow: /*&sort= Disallow: /*?order= Disallow: /*?order Disallow: /*&order= Disallow: /*?limit= Disallow: /*&limit= Disallow: /*?filter_name= Disallow: /*&filter_name= Disallow: /*?filter_sub_category= Disallow: /*&filter_sub_category= Disallow: /*?filter_description= Disallow: /*&filter_description= Disallow: /*?tracking= Disallow: /*&tracking= Disallow: /*?manufacturer Disallow: /*?keyword Sitemap: http://www.**************.pl/index.php?route=feed/google_sitemap
      Proszę o wasze sugestie.
      Dziękuję
    • By lords
      Większość Twoich linków pochodzi z Seokatalogów i precli opartych o Wordpress?
      Google coraz bardziej zwraca uwagę na różnicowanie linków, trzeba dbać o różnicowanie anchorów i skryptów.
      Całkowita nowość - system precli opartych o skrypty sklepów internetowych !
      - 30 domen, tylko .pl, .com.pl, .net.pl, .eu - brak domen regionalnych, darmowych, subdomen itp.
      - strony wyglądają jak zwykłe sklepy internetowe
      - każda domena na osobnym IP
      - każda domena na własnym DNS
      - brak zainstalowanych SWL
      - brak wspólnych elementów śledzących: adsense, statystyk itp.
      - brak linków wychodzących
      Wymagania przyjmowanych artykułów:
      - artykuły z synonimami, logiczne, pisane pod ludzi
      - po synonimach minimum 500znaków
      - 2 linki - jeden w treści, drugi w szczegółach
      Jeden projekt to dodanie jednego artykułu do całej grupy 30 precli.
      Kontakt:
      - GG: 158719
      - biuro@seosklepy.pl
      Dla pierwszych 10 osób po jednym projekcie gratis(trzeba tylko przysłać tekst i linki)
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy