Jump to content
Erbit

Google Dance, pozycja

Recommended Posts

Pomysł z ograniczeniem ilości czytanych DC jest niezły.. zastanawiam sie tylko które DC wybrać. Wg mnie siłą tego narzędzia jest właśnie to, że w prosty sposób można porównać na wszystkich DC jednoczesnie... chyba, że wykonam opcję 64*(1) oraz 64*(2) jako dwie strony grupy 64. Wasze uwagi w tej sprawie ?

Co do allin to brakuje tego

Cieszę się, że polemizujesz (że chcesz polemizować).

Wykonam to - jeśli podpowiesz mi w jaki sposób wyświeltilć wyniki 'allin' na wszystkich DC ? Uwazam, ze to co było w oryginale nie miało wiekszego sensu.

Obecnie - jesteś zmuszony recznie wpisać allintitle:fraza ale dzieki temu masz możliwość przeglądania na wszystkich DC a nie tylko na wybranych.

Hmmm.. już wiem..

Allin wykonam na google.pl a nie na poszczególnych DC. Więc biorę się... :)

A żeby po kliknięciu w następny, we wszystkich wyświetlonych DC sie klikneło następny :-)

---Edit

Wykonam to - jeśli podpowiesz mi w jaki sposób wyświeltilć wyniki 'allin' na wszystkich DC ? Uwazam, ze to co było w oryginale nie miało wiekszego sensu.

Dodać pare nowych boxów radio 'Alintitle, alinurl...' wybrać odpowiednie DC i sprawdzić fraze

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Dodać pare nowych boxów radio 'Alintitle, alinurl...' wybrać odpowiednie DC i sprawdzić fraze

Nie... taką możliwość masz teraz wpisująć zapytanie allin.. w okienko szukaj...

Już wiem co zebol chciał uzuskać. Dajcie mi godzinę a pokażę... chyba wymyśliłem coś przydatnego z "allin'ami" :)

No dokładnie o to chodziło Erbit - teraz narzędzie jest bardziej praktyczniejsze niż Mcdar. Tylko pogratulować!

Ps. Może zainteresuje cię coś na wzór:

==> LINK

Również przydatne narzędzie. Może rozważysz coś podobnego w przyszłości na polskie kryteria?

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Stonehenge  był związany z kultem  Faz Księżyca?

O cztery wzrosła ilość DC na Doogle Dance.

Zebol - dziekuje...

Czas pomyslec o podzieleniu tych DC w sensowne grupy... w szczególności te, których jest dużo.

[edyta 22.03.2006]

Przed chwilą wprowadziłem kolejną zmianę do Google Dance.

Został dołożony mało istotny parametr 'hl' (HL).

Masz racje.... podziele..

[edyta]

Podzieliłem... zrobiłem jeszce kilka drobnych zman (hl , lr) - i narobił sie bałagan.. -> http://www.optymalizacja.com.pl/google-dance/

Jutro posprzątam.. juz nie mam siły.. :jezyk1:

Dziekuje za wszystkie uwagi ! !

W związku z pojawieniem się na forum 450 DC zmuszony byłem przebudować Google Dance.

Mam nadzieję, że się połapiecie. Jutro kolejne zmiany... (link w stopce)

[edyta]

jutro wieczorem pojawią się nowe grupowania i podziały obecnych grup. Trochę przy tym pracy jest...

Wybieranie grup po kolei z listy jest męczące i niepraktyczne.

Moja propozycja rozwiązania tego: guziczek :( z napisem "dalej >>" który automatycznie przenosił by do kolejnej grupy. Analogicznie można by zrobić "<< wstecz".

Problem z użytecznością się wtedy częściowo rozwiąże.

Valdo - bug z allin_ załatwiony (aczkolwiek będę musiał to jeszcze dopracować gdyż teraz allin_ wymaga 'ręcznego' wyłączenia - sprawa do załatwienia dziś wieczorem).

Zergavis - propozycja zaakceptowana ale musissz poczekać z tą zmianą do późnego wieczora.

Dla mnie pomocne byłoby:

- Wyświetlanie ilości znalezionych stron. Przydatne podczas badania ilości zaindeksowanych stron. Nie działa mi poziome wyświetlanie stron, co byłoby w tym przypadku użyteczne.

- Wybór ilości wyników na stronę. Przydatne, gdy nasza strona jest poza pierwszą dziesiątką.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

- Wybór ilości wyników na stronę. Przydatne, gdy nasza strona jest poza pierwszą dziesiątką.

Jest w prawym górnym rogu ("na stronę:") :)

Pozdrawiam,

Kontekstualny

Edited by zergavis