Jump to content
Sign in to follow this  
wilkx

[Wykonam] Strony internetowe/projekty stron prawie za darmo

Recommended Posts

Witam,

wykonam strony internetowe, projekt strony lub inne grafiki.

Ja (grafik) i znajomy (koder) chcemy zdobyć trochę prac do portfolio, które jest w trakcie tworzenia.

Dlatego oferujemy bardzo niską cenę za ich wykonanie. Wręcz można napisać, że są to groszowe sprawy.

Wykonujemy strony w HTML/CSS z prostymi efektami jQuery, projekty stron, bannery i inne przydatne grafiki na potrzeby stron www.

Oferta jest jak najbardziej poważna.

Proszę pisać na email: wilczek241@gmail.com

GG: 9159554 (nawet jeśli jestem niedostępny)

Dla każdej osoby, która się zgłosi w najbliższym czasie mega niska cena, o której wspominałem. (promocja ograniczona czasowo).

Przykłady prac (grafiki):

https://picasaweb.go...feat=directlink

Strona internetowa wkrótce.

Napisz, taka okazja może się nie powtórzyć.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lukbru
      Witam
      Wykonam teksty różnej jakości. Podejmuje się pisania praktycznie każdej treści. Nie piszę synonimów.
      Wszystkie teksty pisze sam bez mieszarek.
      Posiadam ośmioletnie doświadczenie. Jestem osobom piszącą na czas bez kombinowania i wymówek.
      ceny zaczynają się od 2 zł za 1000 znaków

email lucas-23@wp.pl

Pozdrawiam

• By dalmacja1
      Witam,
      Chętnie podejmę współpracę lub wykonam zlecenie dla firmy z zakresu:

- Copywriting- pisanie tekstów dobrej jakości, poprawnych merytorycznie oraz orograficznie
      - Link buildig- zamieszczanie linków na forach i blogach tematycznych. Posiadam szeroką bazę kont użytkowników na forach i na portalu społecznościowym Facebook. 
      - Prowadzenie fan page w mediach społecznościowych- ciekawe i zachęcające innych użytkowników do odpowiedzi wpisy,odpowiedzi na pytania użytkowników
      Co gwarantuję?
      Rzetelne wykonanie pracy, terminowość, szybkość wykonania zlecenia, atrakcyjne ceny,uczciwość, nowe pomysły
      Czego oczekuję?
      Płatności za wykonaną pracę 

Zapraszam do współpracy !

Kontakt:
      Adres e-mail: dalmacja1@wp.pl
      PW
      Telefon: 781 680 457
    • By dalmacja1
      Witam,
      Chętnie podejmę współpracę lub wykonam zlecenie dla firmy z zakresu:

- Copywriting- pisanie tekstów dobrej jakości, poprawnych merytorycznie oraz orograficznie
      - Link buildig- zamieszczanie linków na forach i blogach tematycznych. Posiadam szeroką bazę kont użytkowników na forach i na portalu społecznościowym Facebook. 
      - Prowadzenie fan page w mediach społecznościowych- ciekawe i zachęcające innych użytkowników do odpowiedzi wpisy,odpowiedzi na pytania użytkowników
      Co gwarantuję?
      Rzetelne wykonanie pracy, terminowość, szybkość wykonania zlecenia, atrakcyjne ceny,uczciwość, nowe pomysły
      Czego oczekuję?
      Płatności za wykonaną pracę 

Zapraszam do współpracy !

Kontakt:
      Adres e-mail: dalmacja1@wp.pl
      PW
      Telefon: 781 680 457

• By turnesol
      Chętnie napiszę przeróżne teksty- precle, opisy, poradniki.
      Objętość tekstów dowolna. W każdym uwzględnione są ustalone wcześniej słowa kluczowe.
      Oczywiście każdy artykuł jest unikalny.
      Piszę na każdy temat, przerobiłam już każdą tematykę, więc piszę zarówno o wózkach widłowych, suplementach diety, jak i lotach kosmicznych
      Moje teksty są poprawne stylistycznie, ortograficznie i gramatycznie.
      Próbki tekstów: http://piszmak.pl
      Kontakt: sklep@piszmak.pl
      Możliwość wystawienia faktury przez portal Useme.

• By ju1styna
      Przyjmę zlecenia na różnego typy teksty na strony www – od precli, po teksty blogowe, teksty poradnikowe oraz artykuły. Mogę zająć się też parafrazą tekstów, pisaniem postów oraz zakładaniem kont na forach. W grę wchodzą pojedyncze zlecenia, jak również dłuższa współpraca.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego jutina87@wp.pl.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy