Jump to content
maqriusz182

Programy partnerskie - Nie polecam

Recommended Posts

Dlaczego Polska to taki kraj :) ?

Od dobrych kilku lat współpracuje z róznymi sieciami partnerskimi. Działam w kilku zagranicznych pp i na naszym krajowym (głównie pp finansowe). Jakoś tak się dzieje, że tylko w systemach w naszym "mlekiem i miodem płynącym" kraju mam zawsze wątpliwości co do wiarygodności rozliczeń.

W ciągu tych kilku lat przechodziłem przez szereg "prawdań sie" a nawet przez "rozmowy prawnicze", ale to jak każdy dobrze wie walka z wiatrakami.

Zgłosisz wątpliwości, dostaniesz w odpowiedzie szereg niesamowitych argumentów podpartymi zapisami w nieskazitelnym regulaminie i możesz :

- albo dalej oddawać swojego uzytkownika za marne ochłapy

-zrezygnować i nie miec nic

Można też głośno mówić szczególnie na takim forum. Nie pchaj sie w promowanie takiego lub owego reklamodawcy bo gó..no zarobisz.

I ja głośno mówie, może w końcu zmieni się coś w podjeściu do wydawcy, który jak do tej pory przez większość sieci traktowany jest jak tania siła robocza. Ot taki internetowy chińczyk.

O providencie już było ale jeszcze wsponę, przez kilka miesięcy byłocałkiem fajnie, generowałem po kilkaset wniosków miesięcznie z czego 20-30 % a nawet i więcej było akceptowanych.

W końcy przyszedł lipiec 2012 prowident postanowił

zbrać jeszcze więcej bo przecież blisko 70 procentowy wzrost sprzedaży to mało (w miarę jedzenia apetyt wzrasta) i zmienił zasady akceptacji jednocześnie podwyższył prowizje. Po zmianach z 20-30 % zostało 2 % zaakceptowanych wniosków.

Poszykałem alternatywy i znalazłem kredito24, solidność niemiecka więc szansa była że będzie całkiem dobrze. Pierwszy miesiąc powiedzmy był do przyjęcia z 130 wniosków zakceptowało mi około 17 %, stawka za wniosek była do przyjęcia więc promowałem kredito24 dalej. Przyszedł kolejny miesiąc i co? - zonk ze 150 wniosków zakceptowało 4.

Wiec dostałeś po tyłku, uważasz ze jest coś nie tak w jakimś pp podaj w tym temacie. Może kiedyś komuś do to coś do myslenia i wydawca w końcu będzie traktowany tak jak powinien być.

O providencie już było ale jeszcze wsponę, przez kilka miesięcy byłocałkiem fajnie, generowałem po kilkaset wniosków miesięcznie z czego 20-30 % a nawet i więcej było akceptowanych

Zacznij od siebie. Sprzedawanie lichwy jest jak sprzedawanie trawki zarobisz ale wielu może być przez Ciebie nieszczęśliwych. Jeżeli masz stronę finansową w PP dawaj banki a Provident itp niech płaci za powierzchnie co najwyżej w adsense.

Dziwi mnie fakt, że firmy z branży finansowej dopuszczają się takich zagrywek. Jakby nie patrzeć jest to podcinanie gałęzi , na której się siedzi. Przecież działając w ten sposób firmy same pozbawiają się dochodów. Ja działam w programach partnerskich nie związanych z branżą finansową i jest ok. Nie wykluczam tego, że w przyszłości będę również działał w branży finansowej dlatego fajnie, że ktoś pisze o firmach, z którymi lepiej nie nawiązywać współpracy.

W przypadku Providenta to na 99% oni sami 'ustawili' wyniki walidacji dymając wydawców. Teraz chyba dubeltowo podnieśli znowu stawki, żeby łapać frajerów.....Stawiają na setki drobnych wydawców zadowalających się dwoma leadami miesięcznie.

Jednak cała reszta to niestety także pośrednicy mieszają - firmy afiliacyjne 'ustawiają' co trzeba. Sprawę przetrenowałem z kilkoma firmami i WSZĘDZIE powtarzał się pewien scenariusz :

najpierw OK, później ochłapy, jak dostali potężne zrypy to odkręcali do stanu pierwotnego na miesiąc, dwa śrubkę. Później to samo od początku...

Jak myślicie dlaczego jak grzyby po deszczu powstają oferujące prawie to samo firmy afiliacyjne ?? W Polsce inwestycja w 'biznes' musi się szybko spłacić w końcu.....

BUDOWLANE wizytówki w internecie - reklama.

Darmowy hosting dla użytkowników PIO.

Dokładnie tak jak piszesz. Kilka miesięcy na poziomie do przyjęcia, poźniej ochłapy. Teraz stawka do góry dla zachęty dla nowych frajerów . Niestety takie realia.

Ale trzeba o tym trąbić wszem i wobec, chociaż wątpliwa nadzieja że coś szybko się zmieni to jednak nie wolno takich zachowań ze strony pp jak i reklamodawcó przemilczeć. Wydawca musi włożyć ogrom pracy, użerać się co rusz z wszelkiej maści pingwinami a na koniec i tak zostanie wydymany przez pp. Im więcej piętnowania tym większa szansa że coś kiedyś się zmieni.

wydaje mi się że już trochę lepsze są PP gdzie w panelu można zobaczyć kliknięcia i akcje dodaje to już więcej wiarygodności.. jest tak np w sohocredit, reszta tak jak piszecie każdego obcinają i to mocno

mario1973 - możesz podać nazwy tych firm, jak nie na forum to na PW?

Wiesz co, w sumie nie chciałem podawać żadnych konkretów, ale dziś kolejna firma mnie wydymała. Procentowo wygląda to tak samo jak w Provident - walidacja wymiotła wszystko prawie do zera. Dodam, że wniosków było sporo, nawet bardzo, bardzo sporo. Pochodziły z legalnych, dobrych mailingów i wiszących przez miesiąc reklam na witrynie. ....Zostało kilka % - na waciki.

Tym razem po bandzie pojechało Affiliando i program kredito24.pl. Jeśli ktoś zastanawiał się nad tą firmą i ich ofertą to już nie musi się zastanawiać - wszystko jasne.

Jak coś to temat o Affiliando rozwija się też na : http://bizneston.pl/viewtopic.php?f=31&t=788

BUDOWLANE wizytówki w internecie - reklama.

Darmowy hosting dla użytkowników PIO.

Dzięki za info, wiadomo w co nie wchodzić :)

Pozostaje co miesiąc siedzieć z kalkulatorem, wszystko przeliczać różnie na 5 sposobów i decydować co warto reklamować a co nie, chociaż wiadomo, że po 1,5 miesiąca można się przekonać, że nie było warto...

Ciekawe dlaczego w sieciach rozliczenia nie są robione live - wtedy szybciej można by było podejmować stosowne kroki...

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

O, to ja powinienem się cieszyć, bo mnie zaliczało co dziesiąty. Wywaliłem ten pp tzn. Kredito - "przyznawalność" (dla partnera) jest tym bardziej skandaliczna, że jest to przecież pozyczka "bez BIK". Znacznie gorszy syf byl jednak z EKSPRES KASA (też bez BIK). Na około w sumie czterdzieści wnioskow (w trzech róznych firmach, m.in. w TD ale akurat w Affilianfdo tej pożyczki nie promowałem) zaliczyło mi 0 (słownie: zero). Teraz są chyba tylko (od niedawna) w Bankier ale choć bankier cenię sobię to od tej pożyczki jako wydawca trzymam się już z dala.

P.S. Na przykładzie EKSPRES KASA widzę, że to sam reklamodawca jest do bani a nie TD, Novem czy jeszcze jakiś gdzie byłem wydawcą tej pożyczki, bo te firmy znam z dobrej strony jak chodzi o promocje innych pożyczek.

Edited by abstynent

O Afillando już dawno pisałem jak pięknie działają. Mi chcieli wmówić ze ubezpieczenia były sprzedawane przez mojego znajomego agenta ubezpieczeniowego.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Wojo-Mylead
      Chcesz w kilka minut zarobić 375 złotych? Korzystaj z bonusów MyLead!

Sieć afiliacyjna MyLead oferuje aż 12 różnorodnych bonusów, na których można zyskać nawet do 10% do wszystkich swoich leadów! Są do osiągnięcia na 24h, 48h, 72h, a czasem nawet i na cały miesiąc. Łączy ich fakt, że wymagane do ich osiągnięcia czynności są banalnie proste i zajmą Ci maksymalnie parę minut. Możesz między innymi wyrazić swoją opinię o serwisie lub ocenić go na zewnętrznych stronach, brać udział w dyskusjach, podzielić się informacją o swoich zarobkach, prowadzić dziennik efektywności lub też korzystać z aplikacji mobilnej. Zauważ, że dwa ostatnie zadania stanowią również dodatkową korzyść dla Ciebie. Oba pomagają Ci w kontroli Twoich wyników i wyciąganiu wniosków, pozwalających na jeszcze wyższe osiągnięcia.

Weźmy pod lupę bonus 5% na 48h za korzystanie z aplikacji mobilnej. Jest ona wygodnym sposobem na szybką i sprawną kontrolę swoich statystyk, a także gwarancją, że nie ominą Cię ważne informacje z Twojego konta na MyLead. Używanie jej jest więc korzystne same w sobie. A dzięki unikalnemu bonusowi możesz otrzymywać za to dodatkowe pieniądze!

Załóżmy, że w ciągu 48h od aktywacji bonusu zarobisz 7 500 złotych.

7500 x 105% = 7875 zł

Otrzymujesz więc prawie 400 złotych za to, że korzystasz z udogodnienia dla Ciebie. Czy może być lepiej?

• By AgnieszkaMalińska
      Jestem przedstawicielką VIVnetworks.com, partnera i operatora międzynarodowej sieci afiliacyjnej CJ Affiliate by Conversant (CJ.com). 
      Chcielibyśmy przedstawić wszystkim użytkownikom forum nasze programy partnerskie, działające w Polsce. Są to między innymi:
      51015kids.eu
      Feedo.pl    
      iPerfumy.pl
      Skyscanner Poland    
      Katalog wszystkich naszych reklamodawców można obejrzeć pod tym linkiem: http://www.vivnetworks.com/pl/katalog-affiliate
      Natomiast bezpośredni link do rejestracji w sieci afiliacyjnej znajdziecie tutaj:
      https://signup.cj.com/member/signup/publisher/#/?_k=8ydbg6
      Na wszelkie pytania odpowiemy chętnie drogą mailową pod adresem
      support@vivnetworks.com

Zapraszamy do współpracy!
      Agnieszka Malińska

• By CityAds_forum
      Witamy wszystkich forumowiczów!

Chcielibyśmy Was zaprosić do współpracy z Cityads Media.

Cityads Media to sieć afiliacyjna obecna na polskim rynku od 2016 roku.
      Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci o ugruntowanej pozycji na światowym rynku.
      Prowadzimy około 150 kampanii finansowych, a także wiele innych z różnych kategorii - ecommerce, telco, gaming, travel i innych.

Oferujemy:
      - atrakcyjne stawki, które dodatkowo możemy negocjować;
      - szybkie wypłaty środków poprzez standardowy przelew lub płatności online;
      - stabilny, autorski system trackingowy ze szczegółowymi statystykami transakcji;
      - kampanie livetracking;
      - bogata oferta kampanii krajowych i międzynarodowych;
      - stałe wsparcie polskiego zespołu.

Naszym priorytetem jest to, aby nasi partnerzy zarabiali jak najwięcej.
      Ostatecznie – nasze wynagrodzenie jest całkowicie uzależnione od Waszego sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu:
      j.dolowy(@)cityads.com
      a.godlewski(@)cityads.com
    • By EnterLead
      Witam serdecznie wszystkich użytkowników,

Nazywam się Bartosz Szymański i reprezentuję grupę NET+ https://enterlead.com/
      Jesteśmy producentami suplementów diety, a w najbliższym czasie planujemy rozszerzenie naszej oferty o kosmetyki.

Nasze wyroby są sprawdzone i starannie zaprojektowane. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. 
      Doświadczenie, które posiadamy i profesjonalne podejście do tematu sprawia, że nasze produkty są bardzo wysokiej jakości.
      Poszukujemy kreatywnych i sumiennych ludzi, którzy są chętni do nawiązania efektownej i długiej współpracy.
      Chcemy się nieustannie rozwijać, dlatego też oferujemy atrakcyjne formy prowizji i rozliczeń.
      Jesteśmy świadomi, że zadbanie o komfort partnerów biznesowych korzystnie wpłynie na nasz wizerunek, a w efekcie przełoży się na jeszcze wyższą jakość naszych produktów.

Dla potrzeb partnerów stworzyliśmy profesjonalny system partnerski.
      Zapewnia on bezpieczne i poprawne naliczanie sprzedaży.

Tworząc nasze strony sprzedażowe, kładliśmy największy nacisk na maksymalizację poziomu konwersji. Zastosowaliśmy między innymi:
      - System promocji
      - Darmową przesyłkę
      - Gratisy
      - Call To Action
      - Ukazanie efektu "przed i po"
      - Certyfikat "Rzetelna Firma"
      - Certyfikat "Prokonsumencki"

Dostarczamy profesjonalne materiały marketingowe. Dostępne formy to między innymi:
      - reklama graficzna
      - reklama mailingowa
      - reklama html
      - reklama rozwijana
      - reklama social media
      - reklama lightbox
      - reklama tekstowa
      - reklama video

Kilka słów o naszym produkcie.
      SentiVit to suplement diety. W jego składzie znajdziemy wyłącznie naturalne, sprawdzone składniki takie jak zielony jęczmień, guarana, zielona herbata, piperyna, zielona kawa czy L-karnityna, które bardzo wspomagają procesy odchudzania.
      Suplement od początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących.
      My, jako zespół, dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanego preparatu.
      Więcej o produkcie mogą dowiedzieć się Państwo na naszej stronie sprzedażowej: https://sentivit.pl

Statystyki tego produktu wyglądają następująco:
      Programy 90-dniowe to 41,59% ogólnej sprzedaży
      Programy 60-dniowe to 37,33% ogólnej sprzedaży
      Programy 30-dniowe to 21,08% ogólnej sprzedaży
      Średni % konwersji z kampanii mailingowych to 4,77%
      Średni % konwersji z kampanii reklam banerowych (nietargetowanych) to 2,52%
      Średni % konwersji z kampanii reklam banerowych (targetowanych) to 7,12%

Na wstępie każdemu nowemu partnerowi proponujemy 25% prowizji od ceny netto zamówienia.

Przykład reprezentatywny:
      Program 30-dniowy - 21,88 zł netto
      Program 60-dniowy - 35,00 zł netto
      Program 90-dniowy - 45,46 zł netto

Wysokość prowizji zależy od ilości generowanych sprzedaży i zwiększana jest indywidualnie.
      Ponadto oferujemy partnerom możliwość dodatkowego wynagrodzenia z własnej siatki poleconych.

Przygotowaliśmy pięć poziomów prowizji:
      1 poziom - 15% z wysokości prowizji uzyskanej przez poleconego
      2 poziom - 10% z wysokości prowizji uzyskanej przez poleconego
      3 poziom - 5% z wysokości prowizji uzyskanej przez poleconego
      4 poziom - 3% z wysokości prowizji uzyskanej przez poleconego
      5 poziom - 1% z wysokości prowizji uzyskanej przez poleconego

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i zagadnienia, które mogą Państwa interesować.
      Zaręczam, że z wielkim zaangażowaniem podchodzimy do tego projektu, dlatego też zależy nam na przyjemnej, obustronnie satysfakcjonującej współpracy.
      Zapraszam do dyskusji i zapoznania się z naszą ofertą dostępną na: https://enterlead.com/

• By e-afiliacja.pl
      Witam wszystkich użytkowników forum!

Chciałbym przedstawić Państwu nową na rynku sieć afiliacyjną o nazwie "E-afiliacja.pl".

Tworzy ją profesjonalny zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Posiadamy, zaawansowaną wiedzę, wykształcony personel oraz przeolbrzymią pasję. Potrafimy stworzyć warunki, które zaspokoją potrzeby zarówno reklamodawców, jak i naszych wydawców. Jesteśmy na rynku świeżą siecią, której nie brakuje nowoczesnych pomysłów. Każdego dnia, dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami, wiązała się z zyskami oraz przyjemnością. Wierzymy, że ambitny plan działania oraz duże umiejętności, pozwolą nam stać się jedną z najlepszych sieci afiliacyjnych w kraju. 

Jesteśmy w pełni legalnie działającą spółką cywilną!

Posiadamy wiele ciekawych ofert z różnego rodzaju kategorii. Dodatkowo jesteśmy prawdopodobnie jedyną siecią w kraju, która zapewnia support działający przez 7 dni tygodnia, walidację do 3 razy w miesiącu oraz brak minimalnego progu wypłat. 

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o wiadomość na "wydawcy@e-afiliacja.pl" lub "reklamodawcy@e-afiliacja.pl".

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy