Jump to content
Sign in to follow this  
pitreq_

Problem z title od jakiegos czasu

Recommended Posts

Czesc,

ostatnio mam problem. Google jak indeksuje moje strony to do tytulu w wyszukiwarce czasami bierze moj title z podstrony(dla mnie prawidlowo i ok), a czasami jakies inne slowa dobiera np. z h1, czesc z title i ze strony...

da sie jakos tak zrobic zeby indeksowalo tytul z title?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ustawisz dobry title, to tak będziesz miał, na razie bot wynajduje bardziej pasujące wyrażenia na Twojej stronie, które lepiej ją opisują. Kiedyś swego czasu wpis do DMOZ'a stabilizował title, redukując pobieranie dynamiczne.


SEO in Bielsko-Biała 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jal będziesz dużo linkował na jakąś frazę swoją strone to też przejściowo Google będzie title według tego anchora ustawiać.


Strony www, sklepy internetowe, pozycjonowanie.

Agencja interaktywna Toruń -

http://e-infonet.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej sprawdza się, gdy w title lub jego fragment powtórzy się w tekście na stronie oraz meta description. Wtedy rzadko zdarza się, że google go podmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem jeden właśnie przypadek taki, że za choinkę nie mogłem zmienić title. Już próbowałem wszystkiego.. A gdy odpuściłem to się zmieniło.


Marketing w sieci - da się ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu masz słaby i mało wartościowy dla użytkownika Title. Albo przeoptymalizowaną treść na stronie, skoro ściągnęło title właśnie z niego. Jeżeli nawalisz keywords z nagłówków i innych elementów na stronie + połączysz to z agresywnym linkowaniem na jeden anchor (z delikatnymi modyfikacjami, coby pingwin nie miał za dużej pożywki) to również możesz w długim okresie czasu nie zobaczyć swojego ręcznie wpisanego title.

Zauważyłem, że problem dotyczy z reguły podstron w serwisach internetowych zbudowanych na CMSach z aktywną opcją automatycznego budowania title/description.

Ja alternatywnie ustawiam tylko title - description czasami olewam, jeżeli na podstronie jakiegoś produktu/artykułu mam dobrze nasycony i fajnie skonstruowany tekst - robot wie wtedy lepiej jak dopasować opis pod zapytanie.

Naturalny zabieg - nic się nie martw. Jak masz obawy to eksperymentuj z dedykowanym title, polinkuj na inne anchory itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy