Jump to content
piotrek

Generownie map "w locie"... GSMaster plug everywhere

Recommended Posts

Twoje site pokazuje wyniki z krzaczkami, może to brak kodowania na podstronach?

No właśnie, ale kodowanie na podstronach.. nie mam pojęcia jak to zmienić.

Wstawić

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2" />

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.
dymna.jpg

Wstawić

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2" />

No właśnie mam to wstawione

piotrek: pokombinowalem i nie wiem czy przekombinowalem czy cos zle robie jak mozesz wez sie zaloguj do mnie na serwer i sobacz do katalogu fotokids. Chce to ponaprawiac tak aby tobil jedna mape bo troche sie kaszani ten gsmaster mi ogolnie.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/cpanel/base/3rdparty/phpMyAdmin/libraries/header_meta_style.inc.php:27) in /usr/local/cpanel/base/3rdparty/phpMyAdmin/libraries/common.lib.php on line 1154

witam co oznacza ten kod robie tabele w bazie pod sitemap i lipa :D:);)

a na stronie mam ten blad

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'http://www.tapetyerotyczne.net/gsmaster_plug_everywhere/code.php?ur=%2F' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/adamk/public_html/tapety/index.php on line 852

Mam pytanie dotyczące zliczania/dodawania stron czy jest możliwe zablokowanie jakiś stron tzn. żeby pomimo wejścia na daną podstronę nie było to zapisywane (chciał bym móc w ten zobić listę kilku podstron które są powiedzmy dla zalogowanych i indeksowanie jest bez sensu).

Pozdrawiam.

Skrypt naprawde super, mam jedno ale... dodające się do forum phpbb sesje użytkowników, wydawało mi się że 50k linków to naprawde dużo jednak teraz gdy po 4godzinach mam ich już 900 zmieniłem zdanie, a to wszystko przez te sesje. Dało by się jakoś usuwać je? wycinanie z url mogło by być dość trudne ale myśle że wprowadzenie ograniczenia ilości znaków w url było by dobrym rozwiązaniem, ilość tych znaków każdy ustalałby indywidualnie zależnie od długości domeny i innych takich

Co ty na to? Pozdrawiam

edit: o albo po co kombuniwać, poprostu jak znajdzie w linku "sid" niech tego linka nie dodaje

Dla Portali skrypt jest do luftu - zmapuje wszystkie śmieci w portalu - włączając w to jak pisze przedmówca wyświetlanie tych samych stron z różnymi zmiennymi. A to przyniesie content filter na te strony. Od 2 tygodni walczę, żeby sie takiego zaindeksowania pozbyć.

Najlepiej samemu sobie napisać taki skrypcik w php a następnie przepisać url-e na xml-owe rozszerzenie.

Ale jak w dynamicznie generowanej sitemapie znajdzie się 50000 url-i, tak jak u mnie, to przestaje spełniać swoje zadanie - roboty i tak chodzą głównie po linkach, a nie po mapie.

A kolega niech popracuje na SEO phpbb - bo roboty zajeżdżają fora z numerami sesji w url-u- no i Content Filter się pojawi na bank.

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/aa42442/public_html/sitemap/index.php on line 130

no urls id database, include code first and get urls of your site

czym to moze byc spowodowane ?