Jump to content

Recommended Posts

 • Replies 84
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

O kurcze, jak żyć, jak żyć.. jak nie ma się iphona 5, chyba zaraz skocze do providenta wezmę szybki kredycik i muszę go kupić. Bez tego towarzysko zniknę. Kolejny zbędny gadżet, który miliony lemingó

dzieki za info, zawsze bralem lustrzanke na wakacje, ale juz wiem ze to glupota. ide kupic telefon, bede nim teraz robil zdjecia, a dzwonil lustrzanka

Android ssie

Samsung wave 2 z bada i nie marudzę jak kolega wyżej;) Po prostu nie przemawiają do mnie tak samo jak i nokia;) ale za dużo by tu pisać, a czas spać. pozdroofka:)

Link to post
Share on other sites

O kurcze, jak żyć, jak żyć.. jak nie ma się iphona 5, chyba zaraz skocze do providenta wezmę szybki kredycik i muszę go kupić.

Bez tego towarzysko zniknę. Kolejny zbędny gadżet, który miliony lemingów musi mieć

 • Like 9

pieniądze nie śmierdzą

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Damieen
   Od kilku miesięcy nie potrafię zlokalizować problemu z wyświetlaniem złej czcionki mojej strony na urzadzeniach apple i przegladarce safari. 
   Po wejsci na stronę lub podstronę uzywajac przegladarki Safari treśc artykułów i newsów na stronie jma zmienioną czcionkę. Przeglądarka przypisuje całej stronię czcionkę która jest użyta na stronie tylko i wyłącznie w nagłówkach (mowa o font walkway), tresc strony jest domyślną czcionką tahomą. Oczywiście na innych przegldarkach działa wszystko ok.
    
   Jakieś pomysły w czym może tkwić problem i jak go rozwiązać?
   Dotyczy to strony: http://www.dj-studio.pl
    
   W załączniku dla porówniania screenshot z Iphone.

  • By orzech_85
   Na sprzedaż domena o wszystko mówiącym adresie: ipad-apple.biz
   Domena zarejestrowana w styczniu 2010 r i od tego czasu regularnie przedłużana. Domena nigdy nie była zbanowana ani nie został na nią nałożony filtr google.
   Od początku pod tym adresem znajdował się mały serwis tematyczny.
   Poważne oferty co do ceny proszę składać na PW.
   Email: rzepy(małpiszon)biznespoczta.pl
  • By lutek
   Witam,
   Wybudzony z głębokiego snu od ~2007 roku witam wszystkich ponownie Chciałbym prosić szanowne grono seo-przyjaciół o pochylenie się nad stroną maclife.pl, która przeszła gruntowną reorganizację, przepisałem od nowa kod, pozbyłem się wielu grafik zamieniając je na CSS. Google na początku zmiany "ukarał mnie" za to (strona spadła), po chwili wybiła się do góry na interesujące mnie frazy (serwis apple, serwis iphone, serwis ipad, serwis ipod, serwis mac), była na pierwszych pozycjach, a po zmianie formy adresów spadła o kilka pozycji, pomimo tego, że jednocześnie została dodana wersja angielska, a stare linki cały czas są aktywne.
   Tytuły oraz słowa kluczowe rotuję sobie i z moich obserwacji wynika, że Google nie grozi za to palcem Pytanie czy wg Was, da się tam jeszcze coś poprawić, czy już tylko kupowanie linków mi zostało, aby wbić się na TOP1?

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy