Jump to content
Nikonem

Depozycjonowanie jako oferta dla firm.

Recommended Posts

Dziś oto otrzymałem na firmowy mail (nie zajmuję się SEO zawodowo) taki oto mail. Jeśli admin lub moderatorzy nie życzą sobie podawania nazwiska autora i nazwy firmy uszanuję to i usunę tę część maila. Oto całość w oryginale:

-----------------------------

From: Admin [mailto:biuro@entica.pl]

Sent: Wednesday, August 22, 2012 1:32 PM

To: biuro@(......).com.pl

Subject: Prośba o zgodę na przesłanie oferty

Szanowni Państwo,

Nasza firma zajmuje się depozycjonowaniem ( obniżaniem pozycji stron

np. z negatywnymi komentarzami ) oraz pozycjonowaniem ( zwiększaniem

pozycji stron firmowych ). Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem

naszej oferty dotyczącej którejś z tych usług prosimy w odpowiedzi na tego

e-maila w temacie wpisać 'depozycjonowanie' lub 'pozycjonowanie'.

Pozdrawiam,

Jarosław Kozak

ENTICA

--------------

*Niniejsze zapytanie nie jest informacją handlową, a

jedynie pytaniem** o zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą

elektroniczną zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002r.o

świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144, poz 1204

z późn. zm.)

**Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą

elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca

2002 r.) oraz dyrektywą UOKiK: " Dopuszczalne jest przesłanie na adres

e-mail pytania czy adresat zgadza się na otrzymywanie drogą

elektroniczną informacji handlowej "

---------------

Czy ta firma proponuje mi usługę w ramach której będą oczerniać moją konkurencję?

Proszę oświećcie mnie bo zgłupiałem dokumentnie...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

To już było... Firma od swl... Poleciało im wszystko...

Na frazę "pozycjonowanie Lublin" są na 955 miejscu... :D Mogą być dobrzy w depozycjonowaniu... Sami siebie skutecznie zdepozycjonowali... haha :)

Oni chyba sami niewiedzą co mają ze sobą zrobić....

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

@tomierc

bredzisz, zapominasz, że pozycjonowanie w Google jest następstwem spamowania(być może nie wiesz, być może nie pamiętasz ale właśnie takie były początki z Google), moralnością i etyką nie zaspokoisz nawet podstawowych potrzeb - zwłaszcza w obecnych czasach

tomierc, prawda jest taka, że każdy przycina, gdzie tylko się da tylko nikt o tym głośno nie mówi, niemal wszystkie SEO firmy stosują depozycjonowanie

uwielbiam podwójną moralność na PiO i ma to nawet swoją nazwę - hipokryzja się nazywa :]

Potwierdzam, naprawdę sporo firm stosuje depozycjonowanie. Przykład z ostatnich tygodni.

Zadzwoniła do mnie klienta zdecydowana na depozycjonowanie kilku złych opinii w Google po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy firmy. Osobiście zaproponowałem jej napisanie pozytywnych opinii i pozycjonowanie tych pozytywnych (wg mnie nawet tak wychodzi taniej). Z rozmowy wynikło, że obdzwoniła kilkanaście firm już i szuka najbardziej konkurencyjnej i konkretnej oferty. Więc wniosek jest taki, że sporo firm stosuje depozycjonowanie, ale mało kto się do tego przyznaje oczerniając innych ludzi zajmujących się depozycjonowaniem.

Nie twierdzę oczywiście, że osoby które wypowiedziały się w tym wątku depozycjonują strony, napisałem to tak ogólnie.

Jestem zdania, że żadna poważna, szanująca się firma SEO nie stosuje depozycjonowania konkurencji. Co innego pseudo firmy i "pozycjonerzy z allegro za 10zł z negatywem" ;)

@D_S tylko zleca to dalej innym :D i najchętniej przez tormail i płatność w BTC, na jedno wychodzi... :]

Czy ktoś z Was przeprowadził skuteczne depozycjonowanie ?

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

http://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Pierwsze co udało im się zdepozycjonować to własne mózgi, to wystarczająca kara, czas reszty dokona.

respect.gifgoogle.gif

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By martines123
      Witam.
      Mam problem od jakiegoś czasu konkurencja depozycjonuje mojego bloga przybywa mi masa linkow na anchory (po*n, sex)
      Nie wiem już co z tym zrobić bo linki do diva google zgłaszam jak głupi co 2 dzień aktualizuję w divie istniejącą listę a to i tak nic nie daje
      Mało tego sprawdzam domenę w ahrefs to mi pokazuje 3000 backów tych złych no ok zgłosiłem te backi do diva i pokusiło mnie żeby jeszcze sprawdzić domenę w majestic i
      w tym całym majestic pokazuje mi 11 000 backów złych.
      Teraz pytanie komu wierzyć majestic czy ahrefs?? I jak z tym skutecznie walczyć. Bardzo proszę o pomoc.
    • By Mavex
      Witam. Potrzebuje pomocy
      Kupiłem nową domenę jakieś 4 dni temu wszystko było fajnie , zoptymalizowałem stronę, zacząłem dodawać codziennie wartościowe posty. (Nie linkowałem jej w żaden sposó Od wczoraj zauważyłem że ktoś celowo przekierowuje śmieciowy / szkodliwy ruch na moją stronę, jest to ruch ze stron xxx. Prawdopodobnie ktoś z konkurencji chce się mnie pozbyć
      Jak sobie z tym poradzić? jest jakiś skuteczny sposób?
      Screen - http://vpx.pl/i/2015/04/15/2015-04-15_193545d8939.jpg
    • By kwaso90
      Witam serdecznie.
      Odrazu zaznaczam ze z pocyjonowaniem nie jestem jeszcze aż tak kumaty ale staram się, aczkolwiek mam mało czasu na to bo pracodawca kazał mi to szybko ogarnąć.
      Problem wygląda następująco. Firma w której pracuje , przyjmijmy firmaX (nie chce podawać konkretnych namiarów z oczywistych względów) o stronie firmaX .pl na pierwszej stronie wyszukiwania pod hasłem ,,firmaX'' dokładnie na czwartej pozycji negatywny artykuł o mojej firmie. Pierwsze 3 pozycje nalezą do mojej firmy tj.:
      - strona główa,
      -subdomena strony głównej (subdomena .firmaX .pl)
      -i ta sama subdomena a konkretnie jej katalog (subdomena .firmaX .pl/katalog).
      Cel. Zepchnięcie niechcianej strony, nazwijmy ją negatywna .pl.
      Pomysł.
      Stworzenie bloga z subdomeny czyli blog .firmaX . pl ,
      blog ma 3 podblogi (katalogi) - blog .firmaX .pl/podblog1;
      blog .firmaX .pl/podblog2;
      blog .firmaX .pl/podblog3;
      Wynik: te 3 podb;ogi na pozycjach 4-6. (Wypchnięcie neagytwna .pl na pozycje 7)
      Czemu podblogi? Ponieważ zależy nam na tym aby to nasze strony były w top10 pod hasłem ,,firmaX''. (Im więcej tym lepiej) każdy z tych podblogów, które również oczywiście są blogami tylko o innej tematyce, buduje wizerunek marki.
      Pytanie: skoro na pozycji 3 jest subdomena.firmaX .pl/katalog więc idąc tym przykładem w top 10 mogą znaleźć się te wszystkie 3 blogi z podblogami?
      Strona główna oczywiście będzie posiadała odsyłacze odpowiednio oznaczone do tych blogów i odwrotnie a także odpowiednie treści związane z branżą/stroną główną. Czy jest to do zrobienia?
      Dodatkowo: w wikipedii nie ma artykułu o nas. Czyli trzeba oczywiście uzupełnić. Jak dalej działać aby wikipedia z opisem firmyX była w top 10 przed negatywna.pl?
      Czy wystarczy budowa artykułu aby zawierała odpowiednie treści i przekierowania do strony głównej firmyX?
      Dalej: Jak to wygląda w przypadku dostarczania artykułów odpowiednim stronom (Content marketing) które maja już solidną historie, budowę i są ogólni znani i bardzo aktywni. Jak zrobić aby te strony z dostarczonymi artykułami były również w top10?
      Potrzebne będą ze 2-3 na pozycjach załóżmy 7-9 tj.: innastrona .pl/artykuł
      innastrona2 .pl/artykuł
      innastrona3 .pl/artykuł
      Czy chodzi tu o budowę tego artykułu? w sensie odpowiednie linkowanie do strony głównej czy jakich stron?
      Wszystko zmierza oczywiście do tego aby wyrzucić nagatywna.pl z pierwszej strony.
      I ostatnie: Kanał youtube? Jak to wygląda by wypozycjonować takie coś?
      Zależy mi głównie na odpowiedziach typu: TAK TO DA SIE ZROBIĆ albo ze nie i ewentualne jakieś podpowiedzi. Zależy mi na czasie i wciąż się uczę.
      Mam nadzieję że pomożecie i uda wam się rozwiązać ten mój mały problemik. Pokażcie na co Was stać.Pozdrawiam
    • By bluesem
      Czy ktoś z Was ma pomysł jak zdjąć filtr z domeny, którą konkurencja uciążliwie depozycjonuje?
      Zarządzam sklepem www.porcelis.pl i otrzymałem powiadomienie o nienaturalnych linkach z przykładowymi:
      xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
      Wszystkie lecą wg jednego schematu wyglądają jak zaplecze dla twopeople.pl a pozostałe linki pod wpisami służą w mojej ocenie "przykryciu" linków w treści. Takich stron powstaje regularnie coraz więcej Czy ktoś miał z tym problem i sobie poradził?
      Prośby o rozpatrzenie oczywiście z pełnym komentarzem sytuacji, skutkują kolejnymi odpowiedziami z automatu z nowym przykładami linków.
      Jakakolwiek pomoc, wskazówka mile widziana.
      p.s strona nie korzysta z żadnych swl-i, katalogowanie itp.
    • By tomus933
      Witam,
      udało mi się namierzyć gościa ,który depozycjonuje całe serpy poprzez takie linki:
      hxxp://valhalla-gaming.org/Forum/showthread.php?tid=108655&pid=126462#pid126462
      jeżeli należysz do grona szczęśliwców podlinkowanych przez tego typa i straciłeś dochody napisz do mnie na PW. Planuję pozew zbiorowy aby to była nauczka dla innych inteligentów.
      P.S
      Mogę udowodnić przed sądem że te linki zaszkodziły i strona spadła w wyniku ich dodania.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy