Jump to content
lords

Seosklepy.pl - unikalne artykuły na skryptach sklepów

Recommended Posts

seosklepy.jpg

Większość Twoich linków pochodzi z Seokatalogów i precli opartych o Wordpress?

Google coraz bardziej zwraca uwagę na różnicowanie linków, trzeba dbać o różnicowanie anchorów i skryptów.

Całkowita nowość - system precli opartych o skrypty sklepów internetowych !

- 30 domen, tylko .pl, .com.pl, .net.pl, .eu - brak domen regionalnych, darmowych, subdomen itp.

- strony wyglądają jak zwykłe sklepy internetowe

- każda domena na osobnym IP

- każda domena na własnym DNS

- brak zainstalowanych SWL

- brak wspólnych elementów śledzących: adsense, statystyk itp.

- brak linków wychodzących

Wymagania przyjmowanych artykułów:

- artykuły z synonimami, logiczne, pisane pod ludzi

- po synonimach minimum 500znaków

- 2 linki - jeden w treści, drugi w szczegółach

Jeden projekt to dodanie jednego artykułu do całej grupy 30 precli.

Kontakt:

- GG: 158719

- biuro@seosklepy.pl

Dla pierwszych 10 osób po jednym projekcie gratis(trzeba tylko przysłać tekst i linki) :)

Zglaszam sie na test :) zobaczymy i przeanalizujemy to "Zroznicowanie" :)

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.

http://slask.auto-weselne.com.pl/

Większość linków do strony mam z katalogów, kilka z precli więc czemu nie przetestować nowego prodzektu :D Art wysłany.

Blog pisany przez prawdziwego fana sportu, znajdziesz na nim zagadnienia z dziedziny dietetyki, kulturystyki i fitness! Blog sportowy zaprasza!

Szukasz darmowej rozrywki na swojego smartfona? Odwiedź gry mobilne na urządzenia z systemem iOS & Android!

Dzięki, wszystkich proszę o przesłanie tekstu spełniającego warunki z pierwszego postu :)

Edit: literówki

Edited by lords

Przetestowalem i ogolnie odnotowalem kilku punktowe skoki 4-6 slow kluczowych.

Narazie stabilnie - nie ma spadkow. Wiadomo - czas pokaze. Ale wyglada na to ze zroznicowanie zrobilo swoje.

Nie jest to "kolejny seokatalog" czy kolejna identyczna strona z linkiem. Moze faktycznie to tak zaowocowalo :)

a jak u innych ? obserwujecie juz roznice?

ja moge z czystym sumieniem polecic :)

przydaloby sie takich 100 sklepow :D

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.

http://slask.auto-weselne.com.pl/

Również przetestowałem w promocji, usługa wykonana szybko i prawidłowo. Co ciekawe, też odnotowałem wzrosty, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy to za sprawą usługi, bo linkowałem także stronę z innych miejsc :)

Zdecydowanie polecam.

A jeszcze takie pytanie: jaki jest koszt usługi? Bo nigdzie nie widzę cennika :)

Edited by Xemix

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By *paweł*
      Witam serdecznie.
      Szukam osoby lub firmy znającej się na tematyce opencarta. Skrypt nie obsługuje poprawnie emoji, pojawiają się pytajniki gdy wkleję coś w meta i zapiszę. Doczytałem, że chodzi o kodowanie UTF8.
      Proszę o kontakt na paweldocent@interia.pl lub wiadomość prywatną.
    • By simpleideas
      Dzień dobry,

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej, zachęcamy do skorzystania z szerokiego wachlarzu profesjonalnych usług.

Migracje sklepów i oprogramowania między systemami oraz serwerami, migracja poczty, Optymalizacja pod Google Pagespeed Insights z gwarancją wyniku 85/100 (zwykle wyniki osiągają 95-100/100) dla dowolnego CMS, sklepu lub statycznej strony, Optymalizacje wydajnościowe serwisów internetowych oraz serwerów WWW - przyspiesz swój serwis internetowy, Optymalizacje SEO, Usuwanie wirusów ze stron internetowych, odwirusowywanie, Serwery SEO z dużą ilością adresów IP przygotowane "pod klucz", Modyfikacje serwisów i sklepów funkcjonujących na platformach Prestashop, Shoper, Wordpress (+WooCommerce) i innych, Instalacja pełnego środowiska pod hosting stron i poczty w oparciu o i-MSCP (lub dowolny inny panel - np. ispconfig, vesta itd). Instalacje wykonywane na i-MSCP uzupełniam na życzenie o wsparcie dla LetsEncrypt oraz możliwość zmiany wersji PHP, Instalacja rozwiązań pod storage - owncloud itd., wraz z doborem optymalnego cenowo serwera, Przygotowanie mailingów, kreacji mailingowych oraz całych rozwiązań do wysyłki profesjonalnych mailingów i newsletterów, Pełen nadzór oraz interwencje z gwarantowanym czasem reakcji w przypadku wystąpienia problemów z Twoim serwerem.  
      Jako, że jesteśmy pewni rozwiązań, które wdrażamy - do każdej usługi zapewniamy pełne bezpłatne wsparcie posprzedażowe przez określony czas. 

Podmiotem świadczącym powyższe usługi jest:
      simpleideas.pl Łukasz Nowak
      ul. Konstytucji 3go Maja 37/2, 42-450 Łazy
      tel: 327970707 / 733191111
      biuro@simpleideas.pl
      NIP 6492196784, REGON 243585475
    • By rav88
      Męczyłem się z kilkoma poprawkami na prestashop. Postanowiłem, że zlecę to jakiemuś programiście. Dwa razy nie trafiłem: wyglądało na to, że albo mają zbyt wiele zleceń albo nie potrafią sprostać prescie 1.7. Znacie kogoś dobrego, kto robi zadania do końca? 
    • By 4play
      MarketingAD.pl
      Gdańsk ul. Wita Stwosza 18c
      NIP: 5842454158
      kontakt+małpa+marketingad+pl

Szukam dobrego programisty do rozwoju funkcjonalności sklepu jednej z wiodących kobiecych marek odzieżowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy (adres powyżej) prześlę szczegóły pierwszej funkcjonalności do wyceny. Najlepiej osoba z okolic Trójmiasta.
    • By krzysiuus
      Tworzymy strony www, sklepy Internetowe oraz szablony aukcji eBay. Projekty realizujemy przywiązując szczególną uwagą na aspekty graficzne, funkcjonalne oraz wydajnościowe.
      Z naszych usług korzystają zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Działamy na rynku od kilku dobrych lat (od 2011r.) z wieloma naszymi Klientami współpracujemy od początku naszej działalności.
      Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Pełna oferta poniżej:
      Każda strona firmowa to indywidualna realizacja: grafika, konfiguracja, system cms, SSL.
      https://stronyfirmowe.webks.pl/

Sklepy posiadają indywidualną szatę graficzną, konfigurację pod branżę klienta, SSL.
      https://sklepy.webks.pl/

Szablony realizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami portalu eBay m.in. wersja mobilna, SSL, brak aktywnej zawartości itd.
      https://szablonyebay.webks.pl/

Portfolio:
      https://webks.pl

Usługi Informatyczne 'webKS'
      Krzysztof Sołyga
      ul. Kwiatowa 12, 63-410 Gorzyce Wielkie
      NIP: 622-263-22-93 REGON: 301798380

W przypadku pytań zapraszamy:
      E-mail: biuro@webks.pl / Tel:724 862 262
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy