Pradcom

Biznes-host.pl - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny dzień kiedy vps u nich to porażka. Za każdym razem inne tłumaczenie - a to ram, a to jakieś ustawienia, które już poprawili, a to zasoby IO przekroczone.

A jak napiszę do nich zgłoszenie to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko zaczyna działać.

Edytowane przez Achil

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z VPS lud dedykami już tak jest . Opłać administratora za 250 -350 miesięcznie, to nie będziesz miał takich problemów, i nie będziesz musiał nic zgłaszać. Jeżeli po zgłoszeniu serwer zaczyna działac, tzn. tylko tyle, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam tak sobie temat od początku i wszyscy chwalą sobie to myślę, że ze mną jest coś nie tak bo już kilka razy przerabiałem u nich seo hosting i cały czas pluł mi chyba wszystkimi możliwymi kodami błędów. Widząc jednak po ostatnich wpisach nie tylko ja tak mam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sobie chwale zarówno seohostingi, VPSy jak i dedyka. Mysle ze wszystko zalezy od czasu w jakim sie nabylo dana usluge.

O_o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdarzenia losowe,trzeba to zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jakich serwerach mówisz?

Seo? Zwyły? VPS? Dedyk?

U mnie jak na razie wszystko ładnie działa.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam u nich 4 vpsy, 3 działają ładnie, 1 zamula ale z racji na duże obciążenie z mojej strony, ogólnie jestem od roku zadowolony.

468x60.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem u nich od kilku miesięcy, mam serwer wirtualny S100. Podoba mi się u nich bardzo dobry support, nawet w nocy na odpowiedź czekam kilka-kilkanaście minut. Dużą wadą jednak są awarie, ostatnio zdarzające się niestety coraz częściej :sciana:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VPS z directadmin i z administracją z min 1ooo RAM,kosztuje u nich tylko 470 zl. rocznie. Korzystam z wielu firm hostingowych,ale zadna nie świadczy praktycznie darmowej administracji, a oni tak:) .

Wystarczy napisać, chciałbym,aby ten skrypt działała, i za 10 minut będzie działał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z zamułami serwera SEO nie mam większych problemów, ale z przyczyn mi nieznanych (i administracji pewnie też). Niektóre losowo wybrane domeny dodane do konta zamiast wyświetlać swoją zawartość po pewnym czasie dają komunikat "Apache is functioning normally". Najlepsze, że administracja nie umie się z tym uporać systemowo i sam muszę im ręcznie dawać listę domen, które nie działają, jak jakaś padnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zajadacz - zobacz czy w strefie DNS nie masz zdublowanych wpisów (z rożnymi IP).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy macie obecnie problemy z reakcją supportu?

Od niedzieli wysłałem kilka maili i dostałem tylko jedną lakoniczną odpowiedź :(

Czyżby przerwa urlopowa?

Najlepszy VPS pod SEO w Biznes-Host. Ostatnie kody rabatowe -25%:  SSH7-NKRU-E8YW; FNBR-2V9R-BS13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 dni... 8 maili... jedna lakoniczna odpowiedź z pytaniem o szczegóły.

A problem jak był tak jest nadal :(

Edit:

Interwencja telefoniczna i problem załatwiony od ręki :D

Edytowane przez golum

Najlepszy VPS pod SEO w Biznes-Host. Ostatnie kody rabatowe -25%:  SSH7-NKRU-E8YW; FNBR-2V9R-BS13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi