Jump to content

[Dam] Specjalista / młodszy specjalista SEO

Recommended Posts

Agencja SEO / SEM - KAZUR poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowiska "Specjalista SEO" i "Młodszy specjalista SEO" do pracy w biurze w Szczecinie.

Oczekujemy:

- praktycznej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem

- wiedzy nt. optymalizacji stron internetowych

- znajomości narzędzi SEO

- chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju

Mile widziana dobra znajomość HTML / CSS, podstaw PHP i pozostałych technologii służących do budowy serwisów internetowych.

Zapraszamy do przesyłania CV i innych rzeczy które mogą nas zainteresować (list motywacyjny itp.) na adres praca@kazur.pl pisząc w tytule maila "Specjalista SEO - PiO".

Dane firmy:

dane.png

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      Szukam pracy zdalnej w charakterze copywritera/specjalisty SEO. Chętnie nawiążę współpracę z pozycjonerem lub firmą/agencją, która będzie cyklicznie generować zlecenia dotyczące ogólnych zagadnień pozycjonowania stron i copywritingu z naciskiem na segment SEO.
      Ze swojej strony oferuję tworzenie wpisów z synonimami oraz bez, pisanie unikalnych tekstów, artykułów wysokiej jakości, poradników, wpisów na blogi, fora dyskusyjne lub tworzenie wpisów do katalogów. Zajmuję się również audytami SEO, optymalizacją stron i budową zaplecza.
      Posiadam doświadczenie, jestem terminowy i dbam o to, aby spełnić nawet najwyższe oczekiwania względem mojej pracy.

Zapraszam do kontaktu na damian@seo-synonimy.pl

Chętnie prześlę CV oraz przedstawię swoją ofertę i umiejętności dotyczące copywritingu oraz prac dotyczących pozycjonowania.

Pozdrawiam
    • By seo-synonimy
      Szukam pracy zdalnej w charakterze copywritera/specjalisty SEO. Chętnie nawiążę współpracę z pozycjonerem lub firmą/agencją, która będzie cyklicznie generować zlecenia dotyczące ogólnych zagadnień pozycjonowania stron i copywritingu z naciskiem na segment SEO.
      Ze swojej strony oferuję tworzenie wpisów z synonimami oraz bez, pisanie unikalnych tekstów, artykułów wysokiej jakości, poradników, wpisów na blogi, fora dyskusyjne lub tworzenie wpisów do katalogów. Zajmuję się również audytami SEO, optymalizacją stron i budową zaplecza.
      Posiadam doświadczenie, jestem terminowy i dbam o to, aby spełnić nawet najwyższe oczekiwania względem mojej pracy.

Zapraszam do kontaktu na damian@seo-synonimy.pl

Chętnie prześlę CV oraz przedstawię swoją ofertę i umiejętności dotyczące copywritingu oraz prac dotyczących pozycjonowania.

Pozdrawiam
    • By Nazwa_użytkownika*
      POSZUKIWANY: Specjalista SEO (junior lub regular)
      GDZIE: Warszawa, stacjonarnie
      ZA ILE: 2500 - 4000 zł / msc zależnie od umiejętności (UoP lub B2B)
      CV NA ADRES: aneta@privatemarketing.pl 

Specjalista SEO
      Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Private Marketing to firma działająca na rynku e-marketingu od 2014 roku. 
      Jesteśmy ekspertami z zakresu strategii i reklamy internetowej. Zajmujemy się dbaniem o obecność i odpowiedni wizerunek naszych Klientów w internecie. 
      Aktualnie szukamy do naszej firmy Specjalisty ds. SEO.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
      obsługa SEO wybranych witryn przygotowanie i realizacja działań SEO i Content Marketing  analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań oraz typów treści planowanie tematów publikacji oraz analiza słów kluczowych  
      Oferujemy: 
      stabilne zatrudnienie  szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne uczestnictwo w międzynarodowych projektach szybki rozwój zawodowy możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym i nabyciu wszystkich umiejętności  
      Dodatkowo: 
      przytulną, wręcz rodzinną atmosferę  slastyczne godziny pracy sobrą kawę z rana i świeże owoce
      Dlatego, jeśli:
      posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku masz doświadczenie w optymalizacji stron internetowych znasz narzędzia on-line i aplikacje wspierające codzienną pracę pozycjonera nie pogubisz się w HTML i CMS jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną nie brakuje ci zapału do pracy  
      Koniecznie daj się poznać!
      Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres aneta@privatemarketing.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do składanych dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

• By dawid.noculak
      POSZUKIWANY: Specjalista SEO/SEM (junior lub regular)
      FIRMA: DWG Design
      GDZIE: Wrocław, stacjonarnie
      ZA ILE: 2000 - 5000 zł / msc zależnie od umiejętności (UoP lub B2B)
      CV NA ADRES: praca@dwgdesign.pl

Do Twoich obowiązków będzie należało:
      Udział w tworzeniu planów działania z zakresu SEO/SEM Współpraca z zespołem w zakresie optymalizacji i wdrażaniu potrzebnych rozwiązań pod kątem SEO/SEM stron i sklepów Wykonywanie analiz i audytów SEO, Tworzenie, prowadzenie i optymalizacja kampanii Adwords Tworzenie i prowadzenie kampanii w Social Media, Link Building oraz budowanie zaplecza, Udział w pracach dot. Content marketingu Podstawowy copywriting pod SEO  
      Zapraszamy Ciebie do naszego zespołu jeżeli:
      znasz i rozumiesz potencjalny zakres działań I kluczowe pojęcia SEO/SEM Google Adwords nie jest Ci obcy i potrafisz skonfigurować prostą kampanię potrafisz napisać tekst pod SEO a zasady jego tworzenia nie są Ci obce masz doświadczenie z którymś z popularnych narzędzi wykorzystywanych do analiz SEO (np. Moz, Ahrefs, Clusteric, Senuto, Majestic czy inne) znasz narzędzia Google Search Console, Google Analytics,Google My Business śledzisz aktualne trendy i jesteś mocno zaangażowany tematyką SEO/SEM jesteś samodzielny/a, komunikatywny/a, dobrze czujesz się w pracy zespołowej, chcesz się rozwijać i jesteś w 101% zdeterminowany/a do tego aby być bardzo dobrym w tym co robisz.  
      W zamian mamy dla Ciebie:
      pełną wyzwań pracę z ciekawymi klientami bezpośredni wpływ na projektowaną strategię e-marketingu pracę w doświadczonym i empatycznym zespole, nowe i ekskluzywne biuro w centrum Wrocławia dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów,  możliwość szybkiego rozwoju w ramach dynamicznie rosnącej firmy atmosferę, która powoduje że z firmy jeszcze nikt nie odszedł wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • By Dagobert
      Cześć!
      PiO czytam już od dłuższego czasu, ale ostatnia próba rejestracji nie powiodła się i jakoś tak zwlekałem z kolejną. Tak czy owak, pracuję na stanowisku specjalisty SEO ponad rok, rozumów nie zjadłem i wiem, że jeszcze wiele przede mną Witam weteranów i nieweteranów, wierzę, że wiele się tutaj nauczę  Pozdrawiam!
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy