Jump to content
Positionly

Positionly - monitorowanie pozycji fraz w wyszukiwarkach

Recommended Posts

Witajcie,

Mamy przyjemność przedstawić nowe narzędzie do monitorowania pozycji fraz w wyszukiwarkach Google, Yahoo i Bing - Positionly.

We współpracy z właścicielami PiO przygotowaliśmy specjalną ofertę ze zniżką 15% lub 30% dla wszystkich użytkowników forum!

Oto kilka z jego możliwości:

• Dashboard wraz podsumowaniem wszystkich działań SEO
  • Grupowanie fraz
  • Wykresy ze średnią pozycją dla stron oraz grup
  • Podsumowania wzrostów i spadków pozycji
  • Notatki do stron oraz fraz
  • Aplikacja na iPhone
  • Porównywanie fraz na wykresie
  • Raporty w formacie PDF
  • Podsumowania tygodniowe/miesięczne wysyłane na e-mail
  • Poziomy dostępu dla użytkowników
  • Integracja z Google Analytics
  • White label, zmiana kolorów, tytułu oraz domeny

Wkrótce udostępnimy publiczne API, które jest obecnie w fazie testów.

Pracujemy także nad kilkoma nowymi funkcjonalnościami, które znacznie rozszerzą możliwości Positionly ponad to co oferuje konkurencja.

Zapraszamy do pobrania aplikacji iOS z Appstore - http://iphone.positionly.com. W najbliższych miesiącach udostępnimy także wersję na urządzenia z systemem Android.

Zapraszamy!

http://pio.positionly.com

niestety 500 fraz za 252 zł ( w promocji) miesięcznie

to przesada.

Konkurencja oferuje

200 domen, 1000 fraz, Google.pl, Google.com - 119 zł/miesiąc, 469 z /pół roku

Przed startem braliście to pod uwagę, czy cenę sobie po-prostu wymyśliliście?

Edited by MaxPan

re287am9.jpg

hej,

W sumie nie ma czasem sensu kierować się samą ceną. Ja od jakiegoś czasu testuje to narzędzie. Monitoruję kilka tys. fraz i przy takiej liczbie daje się to sensownie podzielić i nadzorować. Przydatna jest również możliwość porównywania kilku-kilkunastu fraz na jednym wykresie - szybciej można umiejscowić np. wspólne daty wzrostów lub spadków grup fraz.. No i integracja z analyticsem jest fajnym rozwiązaniem, wydaje mi się, że wcześniej tego nie było w żadnym narzędziu.

No i integracja z analyticsem jest fajnym rozwiązaniem, wydaje mi się, że wcześniej tego nie było w żadnym narzędziu.

Integracja z GA jest od dłuższego czasu w Stat4Seo.pl

Integracja z GA jest od dłuższego czasu w Stat4Seo.pl

W Web-Tools też, razem z PIWIK'iem.

Łukasz Borchmann

Google+ / LinkedIn / GoldenLine

Właśnie zacząłem testy Positionly, webpozycji, Stat4Seo.pl i jeszcze 2 innych narzędzi. Pierwsze wrażenie jest takie że Positionly wygląda dość profesjonalnie, aczkolwiek mam za mało danych żeby porównać te narzędzia. Zobaczymy co będzie dalej. A Wy jakie plusy widzicie tych narzędzi?

nieograniczona ilość domen za FREE
Nie ma czegoś takiego jak "nieograniczona", więc nie pisz bzdur !

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Muszę przyznać, że choć samo narzędzie positionly testuję od kilku dni i wypada bardzo dobrze na tle konkurencji pod względem integracji z GA i czytelnych statystyk - 500 fraz za niemalże 300 zł miesięcznie to absurd.

W niższej cenie konkurencja oferuje nawet 5000 fraz. Owszem wiąże się to wtedy z ograniczeniem do 500 domen, ale wydaje mi się, że nie jestem jedyną osobą, która pozycjonuje strony na znacznie więcej fraz, niż średno 10/domenę :)

Edited by ewel324

Odnosząc się do mojej powyższej wypowiedzi, muszę przyznać, że dla niestandardowych potrzeb Positionly oferuje naprawdę korzystne rabaty :) Dzisiaj podjęłam na podstawie dłuższych negocjacji decyzję o zakupie narzędzia, które do tej pory w wersji testowej sprawdziło się znakomicie :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By mlody0072
      Witam 
      Polskie proxy idealnie nadają do programów które monitorują pozycję stron w google. Jeśli zależy Ci na wiarygodnych wynikach programów monitorujących dla polskich fraz to ta oferta jest dla Ciebie. Najtańsze proxy w Polsce ! 
      Ceny już od 12.60 zł brutto. 

Przy większych ilościach powyżej 1000 sztuk wycena indywidualna. 

Zapoznaj się z ofertą Polskie Proxy

Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707
      Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707 e-mail: bok@proxylive.pl  
    • By mental
      Witajcie,

przeglądając Wykop.pl natknąłem się na wpis użytkownika, który udostępnia kilka ciekawych softów na licencji Freeware - w tym oprogramowanie GetPozition, służące do monitorowania pozycji w Google oraz raportowania.
      Ponadto oferuje on m.in. narzędzie do monitorowania dostępności zamieszczonych w internecie linków - HrefSystem, czy system do masowej wysyłki mailingu Php Blue Dragon (oraz kilka innych, wartych zainteresowania)
      Softy do instalacji na własnym hostingu.

Tak jak wspomniałem, wszystkie programy są udostępniane na licencji Freeware, jednak autor jest osobą niepełnosprawną, po dwóch ciężkich operacjach, po których zostało mu wiele schorzeń (osłabienie prawej strony ciała, porażenie twarzy, utrata oka) i potrzebuje pieniędzy na kosztowne utrzymanie. Pobierając oprogramowanie, można wesprzeć chłopaka poprzez DOBROWOLNE darowizny.

Tutaj jego oświadczenie:

Więcej info oraz inne programy znajdziecie tutaj (linki w stopce)

Niestety nie testowałem jeszcze wspomnianych softów, jednak wyglądają ciekawie. Testowanie jak na razie pozostawie Wam. Forum PiO nie raz udzielało się dobroczynnie i udowodniło, że potrafi pomagać, także mamy okazję do darmowego pobrania ciekawych narzędzi i wsparcia kolegi po fachu, osoby, która się nie poddała i wzięła sprawy we własne ręce. Ponadto może dzięki temu tematowi, znajdzie się pracodawca, który zapewni autorowi godziwą pracę (i płacę ). Poniżej zamieszczam opis narzędzia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Narzędzie do monitorowania pozycji i raportowania GetPozition

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opis: Oprogramowanie przeznaczone jest do sporządzania raportów oraz sprawdzania obecnej pozycji strony w wyszukiwarce Google po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych. Wystarczy dodać adres swojej strony, wpisać słowa kluczowe oraz dodać odpowiednia zadania do CRON-a. Program automatycznie dokona wyszukiwania, poprzez co będzie można zorientować się na której pozycji w wynikach wyszukiwania znajduje się nasza strona.

Funkcje:
      -Masowe dodawanie i sprawdzanie fraz
      -Automatyka działania (CRON)
      -Nieograniczona ilość projektów
      -Nieograniczona ilość fraz
      -Obsługa proxy
      -6 miesięczna historia wyników

DOWNLOAD I WIĘCEJ INFORMACJI: http://pl.getpozition.eu/

• By Sylwin
      Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach jest w dzisiejszych czasach bardzo istotnym procesem. Dzięki zdobywaniu linków, możesz osiągać wysokie pozycje w wyszukiwarkach, a co za tym idzie - znaczący wzrost liczby odwiedzin Twoich serwisów. Dzięki nam, teraz za darmo, możesz na bieżąco monitorować wzrost pozycji Twoich stron na podane frazy kluczowe. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o ilość dodanych adresów - jednocześnie możesz monitorować aż 30 fraz kluczowych. Dodatkowo otrzymasz możliwość udostępniania raportów swoim klientom lub znajomym. Zarejestruj się i korzystaj za darmo.

Możliwości systemu:
      - Dodawanie nieograniczonej ilości adresów stron internetowych
      - Jednoczesne monitorowanie aż 30 fraz kluczowych
      - Przejrzyste raporty z monitorowania pozycji
      - Udostępnianie raportów klientom lub znajomym
      - Czytelny, intuicyjny panel użytkownika

Plany na przyszłość:
      - Rozbudowa raportów + raporty CSV
      - Definiowanie cennika dla wybranych fraz
      - Monitorowanie pozycji również dla zagranicznych stron www
      - Wprowadzenie funkcjonalności zaproponowanych przez użytkowników systemu

Zapraszamy do korzystania: darmowe monitorowanie pozycji

• By seolution
      Sprzedam 2 softy:
      DonLinkage + OCR za 250zł netto(cena promocyjna na stronie autora to 450zł netto),
      OmniCRM za 100zł netto(cena na omnipanel.pl to 350zł), dodaję za darmo 2 licencje OmniADW.

Zapraszam do konaktu mailowego admin(małpa)seolution.eu

• By Listopad
      Zauważyłem bardzo niepokojące zjawisko. Strona po wyłączeniu monitoringu idzie w górę w pozycjach, monitorowana spada.
      Dwa przykłady:
      Domena od 4-5 miesięcy na miejscach 11-15. 3 dni temu przestawiłem sprawdzanie fraz co 3 dni (2 dni nie sprawdzana) i co dziś widzę, wszystkie frazy wskoczyły na miejsca 9-10. Domena siedzi spokojnie w wynikach na pierwszym miejscu w Google Maps przy frazie lokalnej. Sprawdzana od czasu do czasu tylko przez przeglądarkę (w trybie prywatnym). Po włączeniu monitoringu natychmiastowy wylot z wyników. Wnioski – niby tylko dwie domeny jednak reakcja aż nazbyt schematyczna. Takie reakcje na pewno nie dotyczą wszystkich domen, ale mogą dotyczyć domen rozpoznanych przez Google jako pozycjonowane, które są „zamrożone”.
      Co o tym myślicie? Częste odpytywanie Google na frazę i dana domenę może prowadzić do jej „zamrożenia” lub wypchnięcia poza TOP10? To byłoby logiczne i w ten sposób Google mogłoby łatwo uwalać pozycjonerów, wszak każdy musi sprawdzać frazy choćby do wystawienia honorarium (w przypadku rozliczania za efekt).
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy