Polecane posty

Dla mnie zaleta Goldenline jest to że mogę założyć na mocnej domenie zamknietą grupę - czyli taką gdzie nie pojawią sie linki od innych użytkowników. Jesli wrzuca się do dakiegjj grupy czy mikrobloga w miarę sensowne teksty, to admini nie patrza zbyt restrykcyjnie na linkowanie. W zasadzie kluczowe jest by dawać po 2-3 posty dziennie, od 5 już są bardziej wrażliwi. plus: grupę można nazwać dowolnymi słowami kluczowymi, czyli zyskujemy tematyczny nagłówek H2.

GL z tego co widzę całkiem prężnie się rozwija, poprzednie posty chyba nie sprawdziły się cd. utraty popularności przez serwis, wręcz przeciwnie, ofert jest mnóstwo. Mało tego, można stworzyć dobry profil linku :)

Blog pisany przez prawdziwego fana sportu, znajdziesz na nim zagadnienia z dziedziny dietetyki, kulturystyki i fitness! Blog sportowy zaprasza!

Wydaje mi się ze jednak Golden Line jest mocno za Linkedinem jesli idzie o popularność.

Ciekawym pomysłem jest tez stworzenie konta by dawać oferty pracy, nawet jezeli niekoniecznie sie szuka kogoś na ten moment:)

Wiele firm ma takie "ogólne" ogłoszenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.