Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat stary i trochę go odświeżam, ale właśnie z ciekawości zajrzałem na moje zarobki w NextClicku w tym roku i wychodzi mi eCPM na poziomie 0,40 PLN.

Oczywiście znaczna większość klików to sugestie/zajawki innych moich artykułów, ale to też korzyść dla mnie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwis nie działa od 2-3 dni, też tak macie?

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za odkop tematu ale nie wiedziałem gdzie napisać. Mam problem ponieważ wyłączyli mi widget oraz zbanowali mój adres email (nie mam możliwości kontaktu z nimi) i nie mam zielonego pojęcia jaki był tego powód. Jak można się z nimi skontaktować, albo znacie coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ten system jeszcze działa???
to był serwis prolinka czyli Leadbullet a oni już dawno zbankrutowali.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od 28 grudnia 2015r nowym właścicielem jest Support Media Sp. z o.o., widzę że o dziwo dzisiaj widget na stronie się pojawił, ale pojawia się kolejne pytanie jak z płatnościami w tej firmie? Płacą na czas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi