Jump to content
Tler

Szukam firmy z usługą voip

Recommended Posts

Czy może ktoś polecić firmę z usługą Voip z możliwością wykupienia warszawskiego numeru kierunkowego/stacjonarnego?

---- opinia o haloip.pl z których to usług korzystałem do tej pory:

Trochę naciąłem się na nich - usunęli mi bez ostrzeżenia konto wraz z numerem (kilka dni temu zapomniałem przedłużyć, akurat używałem innego numeru, choć było tam jeszcze kilkadziesiąt złotych i mogli z tego wziąć). Zresztą polityka haloip.pl jest jak w molochu, jako jeden z projektów Hostnet Sp. z o.o., byle sprzedać i zapomnieć o kliencie. A, jeszcze mi zrobili koszty, bo muszę płacić w innej usłudze za uaktualnienie nowego numeru. Kilka miesięcy temu też zapomniałem o przedłużeniu, ale mi o tym ładnie przypomnieli - prawdopodobnie z tego powodu, że nie było akurat tam kasy - a teraz połaszczyli się na kilka dych, przez co mam większe utrudnienia.

Nie mówiąc o tym, że wciskają klientom bardzo kiepski program do voip i lepiej poszukać na własną rękę (korzystam i polecam 3CXPhone).

Szablony do PrestaShop: http://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Od wielu lat korzystam z ipfon.pl i zdecydowanie polecam. Polecam również funkcję fax2mail. Możliwość odbioru faksów w dowolnym miejscu bywa bardzo przydatna.

Od wielu lat korzystam z Freeconet.... i nie mogę się do niczego przyczepić. Jak kupywałem telefon VoPI, to mi nawet za 5 zł konfiguracje zrobili. ;)

Jest tyle dodatkowych funkcji, że dużoby pisać - sprawdz sam.

Polecam telefon VoPi model: Yealink SIP-T22P

Edited by novum

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Certyfikatu SSL?

-> Sprawdź teraz tu ! <-

zalezy do czego potrzebujesz,ja polecam happycall.pl najtanszy.

Freeconet mialem ale przy wiekszej liczbie polaczen tragedia,to samo z supportem ktory sie gubi przy trudniejszej sprawie.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

O, dzięki, bardzo dobre oferty.

Na razie potrzebuję tylko słuchawki i bazy potencjalnych klientów, więc raczej kwestia ceny za połączenie lokalne i komórkowe oraz rabatów za wykupienie większych pakietów.

A może korzystacie z numerów o podwyższonej płatności i coś polecacie? Mówię o numerze 70x do np. linii ezoterycznej.

Szablony do PrestaShop: http://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Jeśli chodzi przede wszystkim o cenę, sprawdź też EasyCall:

http://easycall.pl/cennik.html

6gr na stacjonarne, 23gr na komórki (chyba do wszystkich sieci w kraju, ceny netto).

Jeśli chcesz zaoszczędzić na słuchawce, pomyśl nad programem typu X-lite. :rolleyes: