Sign in to follow this  
j23

Dodaje, dodaje i nic

Recommended Posts

Od około 3 miesięcy próbuję dodać stronę do Netsprinta i nic. Netsprint inne moje strony dodał normalnie. Pozostałe przeglądarki tą stronę przyjęły bez problemu. Czy ktomuś zdażył się podobny przypadek?

Za pomoc z góry dziękuję

Właśnie nie wiem gdzie popełniłem błąd. Jedynum zarzutem może być fakt, że na stronę w swoim czasie wskazywały trzy domeny. Ale to i tak nie powinno mieć wpływu bo żadna z nich nie była nigdy dodana do wyszukiwarki, więc Netsprint nie powinien "wiedzieć" o pozostałych. Nie wiem co zrobić, żeby wyszukiwarka mnie dodała.

Może ktoś z ekspertów ma jakiś pomysł?

adres stronki

http://www.leasingwroclaw.pl

Z netsprintem te mam podobny problem. Co prawda witryna jest zaindeksowana w wyszukiwarce, ale ja próbuję "zmusić netsprinta" do aktualizacji opisu /ostatni jest z 20.04.2004/ i od ponad dwóch miesięcy nic. Chyb "coś im się zepsuło".

Też mi się tak wydaje ponieważ moja nowa domena była parę miesięcy nieaktywna. Nie było strony w ineksie więc netsprint dopasował słowa tak jak potrafił i stąd takie wyniki. Natomiast na zapytanie link: trochę mnie to dziwii bo "odziedziczyłem" wpis do katalogu i przekierowanie do strony. Liczyłem że netsprint to widzi a okazało się że nie. Ale ta szukajka to nie google :hello:

Michał, może skoro Piotr przyjął zaproszenia do moderowania tego forum, to może można Tobie poprosić go o kilka słów na temat fatalnego stanu indeksu N.?

Szy.

Guest Anonymous

Netsprint to wogóle z kosmosu się urwał. Mam tam wpis o stronie, której nie ma już ponad pół roku + podstrony. Żeby nie wp to netsprint by nie istniał...

... dziwne to.

Przecież N. udostępnił niedawno wielu wielu serwisom regionalnym wyszukiwarkę gratis, powinni więc dbać tym bardziej o satysfakcjonujące wyniki...

Moje dość duże serwisy (5/6), każdy kilka tysięcy stron wg Google, ostatni raz wizytę robota przeżyły w... marcu, kwietniu. Całe szczęście że z pozytywnym efektem... :hello:

Szy.