Jump to content

Google robi porządki?

Recommended Posts

Wtedy googlakowi sie nie udało i zresetował serpy, teraz mają inne doświadczenie i sądze ze porządnie sie do tego zabrali - u mnie na plus :)

Za taką porządną robotę to by każdy mój pracownik wyleciał na zbity pysk.

U Ciebie na plus, bo inni spadli, więc się cieszysz. Dziś my - jutro Ty.

• Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chcecie sposób na wzrosty? Oto i on: 1) Kupujesz zaplecze u kolegi gphp - 30zł/szt. 2) Powoli katalogujecie swoją stroną(listę możesz kupić u gphp) max 20 katalogów/dziennie - i uważajcie jeżeli uży

Matt nigdy nie zdradza istotnych informacji... Jedyne co robi to dezinformacja...

Ja miałem przecinek na stronie, a ponoć inni webmasterzy też i niestety duplicate content. Ale rozumiem swój błąd.

żadnej poprawy/powrotu do starych wyników nie będzie. takie teksty są zawsze kiedy wchodzi jakiś nowy algo google i każdy tym się łudzi, a nigdy nie następuje rollback.

Chyba trochę przesadzasz. Zawsze przy tego typu zmianach ludzie piszą na forum „to koniec pozycjonowania” itp. Po jakimś czasie i tak wszystko powraca do normy. Coś staje się bardziej ważne coś mniej. Według mnie obecne wyniki wyszukiwania są znacznie gorsze niż te wcześniejsze i teraz są jakieś zmiany w indeksacji Google. Trzeba spokojnie czekać i nie płakać. Wątpię by to był koniec zawirowań.

Edited by adrians

A ja idę po piwo...

<Pssst>

I linkuję dalej :)

U mnie raczej bez zmian póki co, jedynie małe wzrosty, nie korzystałem z SWLi i precli.

Czekam i cały czas monitoruję sytuację.

Gorący temat: 203 Użytkowników czyta ten temat :)

żadnej poprawy/powrotu do starych wyników nie będzie. takie teksty są zawsze kiedy wchodzi jakiś nowy algo google i każdy tym się łudzi, a nigdy nie następuje rollback.

Chyba trochę przesadzasz. Zawsze przy tego typu zmianach ludzie piszą na forum „to koniec pozycjonowania” itp. Po jakimś czasie i tak wszystko powraca do normy. Coś staje się bardziej ważne coś mniej. Według mnie obecne wyniki wyszukiwania są znacznie gorsze niż te wcześniejsze i teraz są jakieś zmiany w indeksacji Google. Trzeba spokojnie czekać i nie płakać. Wątpię by to był koniec zawirowań.

oczywiscie że wszystko musi wrócić do normy, chyba nikt nie sądzi że G zostawi śmieci w topach

w wytycznych google jest treść i linki prowadzące do witryny - ja to zawsze tak rozumiałem.... no więc wychodzi na to, że sieczkarnia typu strony beznadziejne, nieaktualizowane, poleciały na mordę nieładnie mówiąc. Branża brukarska, do pokonania kilkanaście witryn do top10. Witryny wiekowe, nieaktualizowane jak te grzyby na ścianie. Dzisiaj w top10 na 8-9 pozycji - owszem to będzie na plus. Ale witryna regionalna z ogłoszeniami, katalogiem lokalnych firm spadła na pysk z wysokości i ciekaw jestem czy się podniesie. Rano myślałem że to ban albo filtr. Suprise! Algorytm - szkoda tylko że w wynikach promowane są jakieś indexy i panoramy w których jest większy bałagan niż u mnie w pokoju. Darmowy internet w którym rządzą strony oferujące płatne reklamy firm. NA KIEGO GRZYBA TO KOMU? A zapomniałem, pani z callcenter zawsze mówi że panorama ma wysoką pozycję w google.pl bo kupują linki sponsorowane....... FU**K :)