Jump to content
MichaelDicson

Google przestało indeksować stronę

Recommended Posts

Witam zakładam kolejny temat ponieważ mam mały problem. Otóż od ponad tygodnia google nie indeksuje jednego z moich serwisów, dodawałem nowe wpisy i podstrony do serwisu i minęło już kilka dni i wpisy te nie zostały zaideksowane w wszyszukiwarce. Przypomnę że strona bana nie ma bo wyświetlają się inne podstrony witryny w wynikach google. Metatagi index,follow stosuje do głównych podstron ze wpisami oraz strony głównej itp.

Stronę jeszcze tydzień temu google indeksowało w kilka godzin a teraz to wogólę nie dodaje nowych podstron do wyników.

Co może być przyczyną takiego zjawiska? Spotkał ktoś się już wcześniej z takim przypadkiem?

A i jeszcze jedno w ramach tego wpisu by nie zaczynać nowego, zauważyliście że w narzędziach webmastera google zniknęły strzałki poziomu poprawnosci sitemapy dla danej sitemapy dodanej to narzędzi googla? Jak u was jest z tym czy macie tak samo w panelu, zauważam także co jakiś czas dziwną zmianę jezyka z polskiego na inne w narzedziach dla webmasterów.

Mam identycznie, właśnie nie wiem co z tym fantem zrobić,

dadawałem ostatnio często inną mapę, zmiany robiłem na otwartym organiżmie,

a teraz mimo dodawania nowych linków nic się nie zmienia w gwt,

cały czas ta sama ilość,

problemy z językiem tez zauwazylem

Poligraficzna Agencja reklamowa w Poznaniu www.pozgraf.pl

A możecie zgłaszać nowe strony do google? Ja za każdym razem jak chce dodać (add url) to mam błąd, z poziomu narzędzi dla webmasterów z opcji "prześlij do indeksu" to samo... ?

Treść:

"Podczas przetwarzania żądania wystąpił błąd."

Google ostatnio ociaga się w przypadku nowych stron, podstron oraz aktualizacji treści - nie panikować.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Na 30 nowych stron zaindeksowały się tylko główne. Pamiętam, że kiedyś też się tak zdarzało. Trzeba przeczekać.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Na mojej jednej, kilkuletniej stronie coś nie może od 2 tygodni zaktualizować meta tagów. :)

Linkuj dalej i nie pier*ol

Okazuje się że google indexuje moją stronę ale robi to strasznie wolno, czasem trzeba czekać aż do tygodnia czasu by podstrony z nowymi wpisami pojawiły się w wynikach wyszukiwania, tak samo u mnie google robi cache mojej witryny co jakieś 5-7 dni, a co najlepsze na tej jedynej stronie co mi to się przytrafia google indeksuje wpisy jak chce nie zgodnie z datą dodania wpisu a losowo. Przypomne ze domena jest nowa ma zaledwie 5 miesięcy.