początkujący

Bóg jest jeden

Recommended Posts

Odrobina niemieckiej precyzji... pełne prostoty piękno.

(zwróćcie proszę uwagę na wersję językową pierwszego nagrania, no i miejsce koncertu...)

• Like 2

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Troszke funku na wieczór i wspomnień :)

A tu byłem osobiście , chaka będzie dobrze brzmiała nawet za nastepne 20 lat , jedna z bogiń muzyki :)

Dobra czas spać .Ostatni numerek przy którym zawsze mi łezki szczęścia lecą :)

Mina Luisa bezcenna :D

Edited by KataLogi.co
  • Like 3

no to jak już wspomniałem o Żarskiej imprezie co się teraz w Kostrzyniu odbywa ;) to przedstawię ostatni zespół w tym kraju który trzymał w tych klimatach dla mnie pewien poziom ( z tych nowszych ;) również na żywo słyszałem ;)

http://www.youtube.com/watch?v=tY5kBVTAmGs

no i wiadomo "ONA" :) (znałem takich co nie wiedzieli kto tam na gitarze wymiata, a wiadomo Grzegorz Skawiński czyli kontynuacja Skawalker

• Like 3

Najlepsze teksty na strony zaplecze i internetowe w przystępnych do tego cenach tutaj

Szukasz rzetelnego niedrogiego copywritera? Jestem do twojej dyspozycji :)

Pamiętacie Ziyo?

Niestety to nagranie znalazłem tylko z takim obrazem.

I New Model Army, byłem na ich koncercie w 1988 roku w Wawie, festiwal Marchewka, jak pamiętam. Pojechałem tam na Clan of Xymox. Stare dzieje :)

P.S. @Herkules, plusik za ONA, za to drugie nagranie nie :)

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Xena kiedyś

Xena obecnie

Edited by bogdansenator

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Fajne klimaty ze starej składanki "Mystic Art":

• Like 1

nihil fit sine causa

@Trotyl, faktycznie spoko klimat. Gdzieś mam chyba jakąś składankę Mystic.

To ja może nagranie zespołu który już tutaj chyba był, nie jestem pewien a przeszukiwać mi się nie chce :)

Alan Parsons Project, w osiemdziesiątych latach to była ambitna choć popularna grupa (tak, to możliwe połączenie). O założycielu zespołu warto poczytać bo to geniusz muzyczny który współpracował m.in. z The Beatles i Pink Floyd.

Pierwszy wstawiam hit żebyście złapali haczyk a poniżej nagranie z płyty którą szczególnie cenię. Niestety kasetę (wciąż jeszcze słucham kaset) pożyczyłem pewnej damie która jakoś zapomniała mi ją oddać. Płyty nie mam ale może kiedyś sobie kupię?

"Tales of Mystery and Imagination" inspirowany twórczością Edgara Allana Poe. Udało mi się znaleźć całą płytę. Przyjemnego słuchania :)

http://youtu.be/bpko7c3hte0

• Like 1

ten pierwszy teledysk miażdży ;)

ten natomiast mam nadzieję, że również się spodoba ;)

• Like 1

Zespół, który w latach 90=tych poprzedniego wieku zrobił dużą - jak na ekipę z Brooklynu - karierę. Chcieli zrobić coś więcej, niż handel zakazanymi środkami i im się udało. Byli przez kilka lat na Topie. Nazwę Biohazard wymyślił ich kolega z dzielnicy, Peter Steele (prawdziwe nazwisko: Ratajczyk, nie żyjący już lider zespołu Type O Negative):

@entropia, niezłe to było. Samo życie, że tak powiem :) Te baby...

Jak sentymenty to sentymenty. Pomyślałem o Archive, chciałem wrzucić Again ale pewnie znacie więc poszukałem czegoś innego. Jedno starsze drugie dużo młodsze :)

@Uzyszkodnik100, do Type O Negative robiłem parę podejść, dostałem nawet płytę w prezencie ale wokal mi nie pasował. Nie mogłem się przełamać. To co dałeś tutaj to początek był nawet spoko :)

Type O Negative to klasyk jedyny w swoim rodzaju. może to cię zanęci ?

a tak na wprowadzenie się na odpowiednio sobotnie tory ... myślę, że nie ostatni raz tutaj zagości ta kapela ;)

• Like 1