Jump to content
Exe

Problem z osCommerce :(

Recommended Posts

Witam

Otóż przeczytałem że na stronie warto jest umieścić w znacznikach img - alt; title;.

I tu mogę się pochwalić moją niewiedzą, w którym pliku to można zmienić bo szukam już pół godziny i nie mogę znaleźć :blush: Ale mogę się pochwalić poustawiałem meta tagi :D .

PS. proszę o wyrozumiałość i lekkie łopatologiczne wytłumaczenie sprawy

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Witam

Otóż na oscommerce.pl dostałem odpowiedź że trzeba grzebać w plikach :blush: i nie ma jednej strony którą można zmodyfikować. Więc czy ktoś dałby mi jakieś wskazówki jeśli chodzi o wstawienie w kodzie obrazków alt i title .

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Witam

Otóż na oscommerce.pl dostałem odpowiedź że trzeba grzebać w plikach :blush: i nie ma jednej strony którą można zmodyfikować. Więc czy ktoś dałby mi jakieś wskazówki jeśli chodzi o wstawienie w kodzie obrazków alt i title .

mozesz to zmienic w pliku product_info.php

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Sorki źle napisałem ;) Chodzi mi o strone główną gdzie są obrazki loga , i grafiki strony. Chodzi o stronę główną, nie o produkty

Edited by Exe

Jeżeli chciałbyś to zrobić w całej standardowej skórce OsCommerce, to życzę powodzenia ;) Moja rada przy tego typu operacjach: oglądasz stronę, w której chcesz coś zmodyfikować. Natępnie podglądasz źródło, szukasz odpowiedniego fragmentu, kopiujesz do schowka i korzystasz z windowsowego przeszukiwania folderu z OsCommerce wybierając opcje "zawierają text" czy jak to się zwie. Powinna wyskoczyć Ci lista plików, w których trzeba dokonać danej zmiany. Pozdrawiam

Dała matka rozum? To kombinuj.

jak na stronie głównej to prawdopodobnie masz tam zainstalowane moduly to produktów polecanych oraz do nowosci

wszystkie te pliki znajdziesz w /includes/modules/

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

tak tu patrze i sam nie wiem czy dobrze rozumiem Exe bo z tego co sie orientuje oscommerce daje obrazkom title i alt i nie ma potrzeby zmieniania niczego

--

Marek