Polecane posty

Na to wygląda. Ja na frazę na którą przeznaczyłem 10 zł dostałem z 10x więcej linków.

Z tym, ze fraza nie jest w top 100 nawet.

@it_management - chyba jesteś "zapięty" na seopilota. Takie mam wrażenie. Testuję właśnie ten system i jedno w czym się z Tobą mogę zgodzić to umieszczane linki na jednym serwisie. Ja tylko usunąłem - później dodało już w miarę różnorodnie.

A skuteczność ? Jak poszukasz to znajdziesz monitoring z mojego testu. Zdziwisz się jak jutro opublikuję kolejny.

Całe 2 stówy wydałeś na frazę - normalnie szok.

Katalog Firm

"Internet - miejsce, w którym mięczak jest kozakiem, amator specjalistą, czternastka osiemnastką, a człowiek z problemami psychoterapeutą."

Wojtecki - nie chodziło o zmianę pozycji tej fraz. Klient jest jednym z topowych jeśli chodzi o pozycje i o ruch ale o mechanizmy przydziału linku,które są po prostu niedopracowane.

Zwracam na to uwagę,że algorytm przydziału jaki stosuje seopilot nie działa poprawnie dla stron będących od początku w topie.

Łącznie dla tego klienta ustawiony był budżet ok 1000 zł - dla pozostałych 5 fraz sytuacja była identyczna. Ilość przydzielanych linków - mizerna.

Co do tego że po wejściu do top10 linki nie są już przydzielane to prawda.

Mam 2 frazy poniżej top 10 (top 3 i top 8) i zauważyłem że przy budżecie po 50zł na frazę 0 nowych linków. A 3 frazę mam pewnie nawet nie w top50 i w ciągu 24h jest ~20 linków

Edytowano przez L3oN

banner.gif

Seopilot czy to prawda ze wasz system z pkt widzenia pozycjonera nie dziala skutecznie dla fraz ktore w momencia kupienia linkow sa juz w top10 ?

Już odpowiadaliśmy Tobie na to pytanie na tym forum, post numer: 833

Za 200 zl otrzymalem 6 linkow z podstron - inny projekt z mniejszym budzetem za 20 zl mial tych linkow duzo wiecej.

To co tyczy się tego przypadku, prosimy podać numer id projektu, słowo kluczowe i zwrócenie się z tym pytaniem do Działu Pomocy. Jeśli chodzi o inne projekty to tej informacji nie możemy przedstawić.

Edytowano przez SeoPilot.pl

tak z czystej ciekawosci, szukalem sobie cos w necie i znalazlem strone a na niej ladne logo seopilot.pl i linki. to logo jest po to zeby podpierdalajacy mial 100% pewnosc ze link jest kupiony? jaki jest cel tego? czy takich footprintow nie powinno sie unikac?

Nauka angielskiego online - http://www.e-angielski.com

U Was też w podglądzie projektu wyświetla linki typu:

seopilot.pl/domy,najme.htm

Chciałem zobaczyć strony, które do mnie linkują, jednak zamiast linków do stron gdzie zostały umieszczone odnośniki do mojego bloga oprócz kilku wyjątków pokazuje mi właśnie takie adresy.

Nie wiem czy to kolejna zmiana czy może błąd systemu.

Edytowano przez horcyk

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

To samo u mnie, problem dotyczy linków przydzielonych dziś.

Pewnie jakiś błąd systemu.

Czekam tydzień na ocenę stron. Rozumiem, że już nie przyjmujecie nowych? ID podałem wcześniej na tym forum.

Chwilowy brak ;)

U Was też w podglądzie projektu wyświetla linki typu

Mam właśnie to samo. Czyżby jakiś chwilowy błąd? Linki, które były dodane wcześniej są okej, więc czekamy na reakcję supportu.

W weekendy nie pracują, a nowych stron nie przyjmują. Mam 20 poleconych, dodali oni łącznie 68 stron i żadna nie została przyjęta.

Edytowano przez Lvcas

Dołącz już teraz! Po godzinach, możesz sprawdzić kiedy wyniki matur 2012 i być tym samym świetnie poinformowanym :)

Coś przeoczyłem? Nie da się dodać nowych stron? Od razu wyskakuje komunikat "Niestety Twój serwis nie odpowiada wewnętrznym wymogom Systemu i nie może w nim uczesniczyć."

BTW. @Seopilot.pl macie błąd w treści tego komunikatu.

E: W sumie jak dodałem testowo stronę eurosport.pl to przyjęło :o

Edytowano przez Kode

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Ponawiam pytanie.

Jako osoba fizyczna nie moge się rozliczać ponieważ kwota jest zbyt wysoka

Prowadzę działalnośc gospodarczą i mogę wystawiać tylko rachunki - nie jestem VATowcem. SEOPILOT przy wypłatach wymaga podania VAT-EU którego nie posiadam. Rejestracja takiego numeru wiąże sie ze złożeniem odpowiedniego wniosku do urzędu skarbowego.

Jeśli złożę taki wniosek - to automatycznie zostanę zmusziny wystawiania faktur wraz z watem (dla innych usług niż SEOPILOT)?

Czy wiąże się to z koniecznością robienia kwartalnego sprawozdania dla US?

Pozdrawiam.

czy takich footprintow nie powinno sie unikac?

Właśnie, wywalcie logo Seopilota z boxów, to trochę ryzykowne wg mnie.

Artykuły pozycjonujące - 10 unikalnych artykułów w 10 serwisach Trust Rank 20 - 39. Teraz 158zł , zamiast 350zł.

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

www.getfitclub.pl - bądź FIT.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.