Jump to content

Recommended Posts

Korzystałem. Nie polecam.

1000zł na reklamę w SeoPilot nie dało żadnego rezultatu.
600zł na reklamę AdSense z konfiguracją ich "specjalisty" nic nie dało, samodzielnie poprawiłem ich konfigurację i efekty miałem lepsze. Jeśli myślisz o AdSense polecam bez pośredników się reklamować, a przynajmniej omijając SeoPilot.

Natomiast jeśli chodzi o zarabianie to polecam.
Ale wyłącznie dla osób posiadających spory ruch.

Edited by nigraS
  • Like 1

dawno z nimi nie współpracowałem a wcześniej to jako wydawca.

@nigraS chodzi Tobie o ich kampanie Adwords czy pomoc w konfigurowaniu reklam na własnej stronie?

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Dnia 23.03.2018 o 17:15, nigraS napisał:

Natomiast jeśli chodzi o zarabianie to polecam.
Ale wyłącznie dla osób posiadających spory ruch.

A jaki to jest mniej więcej spory ruch? Kilka tysięcy miesięcznie, kilkadziesiąt czy może kilkaset? Czy mógłbyś podać jakiś przykład ile można by wyciągnąć mniej więcej przy danym ruchu?

Z Seopilota znikają środki dostępne do wypłaty. Tłumaczą, że to przez "wykupione usługi", których już dawno nie ma. Nie ma też żadnych informacji o rozchodach w raportach. Po prostu "zjadają" pieniądze i liczą, że wydawca się nie połapie. Teraz czekam na odpowiedź suportu, który trzy pierwsze wiadomości wali z półautomatu, a w kolejnych wali ogólnymi wytłumaczeniami i nie pochyli się nad problemem, bo przecież "nasze systemy są niezawodne". :lol: Oczywiście w piątek nikt ci nie odpowie, bo to już prawie weekend...

6 minut temu, brc napisał:

Z Seopilota znikają środki dostępne do wypłaty. Tłumaczą, że to przez "wykupione usługi", których już dawno nie ma. Nie ma też żadnych informacji o rozchodach w raportach. Po prostu "zjadają" pieniądze i liczą, że wydawca się nie połapie. Teraz czekam na odpowiedź suportu, który trzy pierwsze wiadomości wali z półautomatu, a w kolejnych wali ogólnymi wytłumaczeniami i nie pochyli się nad problemem, bo przecież "nasze systemy są niezawodne". :lol: Oczywiście w piątek nikt ci nie odpowie, bo to już prawie weekend...

Nie siej zamętu. Jak idziesz do lekarza to też wpierniczasz się w kolejkę mówiąc, że to już prawie weekend?

Wątek seopilota istnieje tutaj już prawie 8 lat i jeszcze nikomu nic nie zniknęło.

@Dralik 

Masz stronę w systemie ale jako kto? Wydawca? A jeśli jako wydawca to w jakim trybie? Ile ma podstron?

@up mam 1 jako wydawca dla testów, gdybym widział jakikolwiek sens dodawania stron to bym dodawał, jak narazie mam 0,19 zł za miesiąc, więc raczej konto zostanie uśpione. Ma mało podstron bo 37 ale to nie zmienia faktu, że jeśli strona z 37 podstronami generuje 0,19 zł to że x100 wygeneruje tyle, że zacznie się to kalkulować. Strona z kategorii dietetyka więc też nie jakaś nisza, na którą brakuje chętnych do linkowania. Co do trybu to taki  Giełda-A

Niestety, dzisiaj kategoria i nisza nic nie zmienia. Jeśli dzisiaj postawię stronkę z 37 podstronami z TOP kategorią to niestety... :P

2 godziny temu, Pawl napisał:

Nie siej zamętu. Jak idziesz do lekarza to też wpierniczasz się w kolejkę mówiąc, że to już prawie weekend?

Wątek seopilota istnieje tutaj już prawie 8 lat i jeszcze nikomu nic nie zniknęło.

Jak widać, w ciągu ośmiu lat sporo się zmieniło. Co to za "suport", który nie potrafi rzeczowo odpowiedzieć, dlaczego rozchody nie są wyszczególnione w raportach finansowych, tylko odpowiada formułkami z FAQ? Jeśli doczekam się wyjaśnienia, to dam znać. Być może to jakiś błąd. Jak na razie widzę tyle, że pieniądze znikają, a odpowiedzi nie ma.

15 godzin temu, Pawl napisał:

Jeśli dzisiaj postawię stronkę z 37 podstronami z TOP kategorią to niestety

twoja odpowiedź nic nie wniosła, równie dobrze mogłeś nie pytać ... w innych systemach mam setki domen z site zupełnie innym (większym), ale każdy system testuje tak samo, albo zaczyna przynosić dochody jakiekolwiek, albo nie. Ten nie przynosi i tyle w temacie.

Nawiązując do mojego wcześniejszego posta: dziś zadzwoniła do mnie osoba z supportu, sprawa została wyjaśniona, a środki do wypłaty zostały przywrócone. Problemem była specyfika rozliczeń powiązanych z AdWords.

Zapraszamy do testów nowego modułu w SeoPilot. Automatyzacja reklamy Facebook Ads.

Nowy moduł dostępny jest jeszcze w wersji beta, co oznacza że jest on sukcesywnie udoskonalany i rozwijany, ale już na tym etapie pozwala uruchomić efektywną kampanię Facebook Ads w 5 minut. 

Na czym polega automatyzacja reklamy Facebook Ads

Wystarczy, ze wstawisz adres url reklamowanej strony a nasz system:

• automatycznie dobierze grupę odbiorców 
  • wygeneruje teksty ogłoszeń
  • dobierze relewantną grafikę do treści ogłoszenia. 

Zapraszamy do testowania nowego modułu na stronie SeoPilot.

Od teraz w jednym serwisie możesz prowadzić dwie kampanie: Google i Facebook Ads. 

Dnia 18.05.2018 o 18:26, Dralik napisał:

więc raczej konto zostanie uśpione.

Sorry za złotą łopatę :) Ale z tym uśpieniem konta to uważaj, nie zostawiaj tam żadnych pieniędzy, bo je stracisz.

Grosze z programu partnerskiego (27,57 zł) zostały mi w tym miesiącu zjedzone przez "Opłatę abonamentową".

Nie mam o to pretensji - kod reklamy Seopilota od dawna mi się nie wyświetlał na mojej stronie, bo zarobki były marne i nie chciało mi się tego naprawiać, więc spoko, niech sobie wezmą te ostatnie grosze.

Ale bałem się, że będą mi naliczać tą "Opłatę abonamentową", aż się u nich zadłużę na miliony monet. Na szczęście nie. "Po wyczerpaniu się środków na Koncie Użytkownika pobieranie opłaty za utrzymanie konta zostaje wstrzymane".

Cytat

Utworzenie oraz obsługa Konta Użytkownika jest bezpłatne. Odpłatność zostanie wprowadzona w przypadku, gdy Konto Użytkownika w Serwisie nie jest używane ponad 1 rok (365 dni), wtedy pobierana jest miesięczna opłata za utrzymanie Konta Użytkownika w wysokości 300 PLN. Po wyczerpaniu się środków na Koncie Użytkownika pobieranie opłaty za utrzymanie konta zostaje wstrzymane. Za nieużywane uważa się konto, na którym nie była dokonana żadna transakcja (naliczanie środków dla Webmastera, pobranie środków za pozycjonowanie, naliczenie środków z tytułu Osoby Poleconej, wpłata środków na pozycjonowanie lub wypłata zarobionych środków) przez okres 365 dni lub dłużej. W przypadku powrotu Użytkownika do pracy w Serwisie, pobieranie opłaty za utrzymanie konta zostaje wstrzymane.

@kris_set  @Dralik

Opłata abonamentowa jest pobierana tylko i wyłącznie w wypadku nieaktywnych kont, prosimy zrozumieć, że użytkownik, który nie korzysta od dłuższego czasu z Systemu Seopilot i nie usuwa konta, czyli takie konto zostaje porzucone przez użytkownika, generuje regularnie wydatki z tytułu utrzymywania danych klienta i jego projektów na serwerach firmy Seopilot Ltd i także platforma SeoPilot dostarcza szereg bezpłatnych instrumentów i funkcji (bezpłatny monitoring pozycji słów kluczowych w wyszukiwarkach, analiza i rekomendacje na temat optymalizacji, samodzielny audyt SEO czyli Checklista SEO, analiza konkurencji, instrumenty ułatwiające dobór relewantnych słów kluczowych i ogłoszeń reklamowych AdWords), których dostarczanie i obsługa jest dla nas kosztem. Więc jeśli użytkownik SeoPilota zdecydował, że nie będzie więcej  już korzystał z Systemu Seopilot.pl to zawsze może zdążyć wypłacić swoje środki i następnie usunąć konto, szczególnie jeśli na to wszystko użytkownik ma w zapasie 365 dni.

Posted (edited)

nie wiem co było na moim koncie bo nie logowałem się od dawna (chyba z 5 lat) ale ... właśnie nie wyraziłem zgody na rodo i usunąłem konto bez względu na saldo i to jest jedyna słuszna droga :-)

Edited by AdamBoganD
  • Thanks 1

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy