Jump to content

Recommended Posts

Pytanko do wyjadaczy w branży seo: czy w dzisiejszych trudnych czasach uważacie, że system Seopilot jest dobrym rozwiązaniem do zwiększenia dywersyfikacji linkowania?

Daleko nie idealnym, niestety nie ma platformy, która była by dostatecznie bogata jeśli chodzi dywersyfikacje linkowania, prolink ma np: giełdę artykułów, pozycjonowanie poprzez artykuły, ale to też daleko nie pełny zakres istniejących źródeł, lecz potrzeba ich coraz więcej bo Google zmienia się bardzo szybko.

Edited by zaharyn

Nie patrzmy wstecz ze złością ani wprzód ze strachem, ale świadomie dookoła

James Thurber

Pozytywna Polityka

A ja tak z innej strony ugryzę temat. Wiadomo - dla zawodowych pozycjonerów takie narzędzia mają wiele wad, wielu twierdzi też, że najlepsze docelowo i tak będą zawsze wpisy z palca. Sama jestem laikiem, więc nie zamierzam się tu wymądrzać ani na nie, ani na tak, natomiast chciałabym zapytać czy ktoś korzystał przy okazji SeoPilota z czegoś takiego jak webinaria? Założyłam mały sklep internetowy i - ponieważ wszystko przy nim robię sama - chciałabym również (jak już wspominałam w innym temacie) "dotknąć" pozycjonowania. Nie kryję również, że trafiłam tu szukając informacji, bo rozważam wypróbowanie jak to działa. I tu pytanie - czy myślicie, że np. webinaria pomagają się nauczyć self-pozycjonowania? No bo tak na mój rozum laika... to nie tyle narzędzia są złe, co metody pracy na nich. Przypuszczam, że mając wiedzę co i jak robić, można taki system wykorzystać efektywnie. Tylko trzebaby się tego najpierw nauczyć. Mylę się?

Tama, 30 stycznia najbliższe szkolenie, własnie się zapisałam, archiwalne już obejrzałam. Też liczę na to, że dzięki temu oswoję się troche z tematem, bo póki co moja wiedza jest czysto teoretyczna, a chciałabym spróbować pozycjonować moją stronę. 2-3 frazy na początek w ramach testów, później więcej. Na seopilot zdecydowałam się po przeczytaniu wielu opinii w necie, wydaje mi się, że mimo kilku wad ma to wszystko tam ręce i nogi, że tak powiem. Podobno jeden z łatwiejszych, bardziej intuicyjnych systemów.

Może i przyjmują ale płacą grosze... szkoda strony jak masz naprawdę coś fajnego.

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.

Przyjmują nie wiem ile dla Was jest dużo ale za domenę bez ruchu z filtrem dali 62zł na miesiąc wiec nie jest źle a ostatnio przeprowadzili ponowną indeksację i stwierdzili, że jest lepsza i podnieśli stawkę :)

Teraz rozumie Pan, że nic Pan nie rozumiał.

Bez ruchu czyli ile?

Czyli 3-4 wyświetlenia dziennie :D

oni nie patrzą na ilość wyświetleń bo jak mają to sprawdzić ?

Patrzą na "moc" domeny i podstron.

Edited by seoela

No ja własnie mam raczej pofiltrowane stronki. Ale mają PR, jedna nawet PR4, ale ruch na poziomie 5-10uu dzinenie, nie mam co z tym zrobić, a słyszłem, ze w profilnku problemy z płatnościami. Jednak w seopilocie co jak co, ale kasa jest na drugi dzień :)

Skuteczne pozycjonowanie Katowice - firma Intoseo - rozliczanie tylko za efekty, prosta umowa, bez­piecz­ne metody po­zy­cjo­no­wa­nia

www.getfitclub.pl - bądź FIT.

To nie masz nad czym się zastanawiać, tylko strona musi mieć dobrą treść i PR na podstronach (większa kasa)

W sumie takie same kryteria trzeba spełnić w prolinku tylko tam jeszcze trzeba mieć "spam w stopce" :)

Seopilot chyba jako jedyny przyjmuje katalogi stron i to z punktu widzenia wydawcy jest jego atutem.Stawka śmieszna ale pozwala na pokrycie kosztów prowadzenia katalogu przynajmniej.

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Jak widać "teoretycznie" nie można mieć w prolinku katalogów

Wymagania:

• Minimum 150 linków przychodzących lub Page Rank o wartości minimum 1
  • Jakościowe treści (precli nie akceptujemy)
  • Serwis nie może być katalogiem (seokatalog lub inna platforma)
  • Ponad 5 linków wychodzących, spam w stopce.

..... a w praktyce ?

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.