Polecane posty

Ja bym zaczął wymieniać od pieniędzy i na pieniądzach skończył... :)

Jeśli planujesz otworzyć sklep internetowy: internetowesklepy.org

A ja uważam tak jak napisałem wcześniej, wyszukiwarka musi szukać a nie wyglądać.

Co z tego że będzie rozreklamowana jak nie będzie nadawała się do znalezienia najprostszych informacji?

Z reszta o czym tu mowa, wystarczy wpisac to czego szukamy w google a potem w wyszukiwarkę onetu, ask, i innych nie szukajek i odpowiedz sama nam się ukazuje.

Jeżeli zrobisz wyszukiwarkę która będzie mogła konkurować to i pieniądze się znajdą, a raczej ludzie którzy je mają.

"wystarczy wpisac to czego szukamy w google a potem w wyszukiwarkę onetu" - no i....co się wtedy stanie? Sprawdzałeś? Wiesz, że to jest to samo? :ok: więc o co Ci chodzi onet = nie szukajka - cokolwiek to znaczy.....

Najlepsze noclegi w Polsce

Może społeczność PiO "zrzuci się" na wyszukiwarkę, wyprzedzimy w popularnosci Google, a później będziemy ustawiać wyniki za opłatą : nie trzeba będzie zdobywać linków :ok:

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

ech.. a ja już zdążyłem nawet ustawić Spajkiego na startową...

....

znów będę musiał wrócić go google :)

Spaiki ciągle jest. Narazie korzysta z Google ale musimy zebrać trochę kasy na serwer + wyszukiwanie + indeksowanie chcemy zmienić. tzn się piszemy od nowa silnk na podstawie starego lecz z dużymi dodatkami. Wydajność zwiększy się o około 500% jednak trochę to potrwa i do Marca będziemy korzystali z Google nasza baza jest modernizowana ;].

Spaiki ciągle jest. Narazie korzysta z Google(...)

I w końcu porządne wyniki :D

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> http://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz http://pozycjonowanie-bialystok.pl

Powinieneś zadbać wreszcie o opis w Wikipedii:

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Spaiki&action=edit&redlink=1

PS. Nie dodawajcie jajcarskich opisów, bo usuną Spaiki'ego ze strony poświęconej wyszukiwarkom.

Edytowano przez seonerd

Na głównej stronie wciąż można podziwiać napis STOP ACTA i wygląda na to, projekt poszedł w odstawkę i nowego silnika możesz się nie doczekać...

Polecam tanie strony internetowe - zapraszam!

Sprawdź mój jedyny i niepowtarzalny płatny katalog stron - obecnie tylko wpisy darmowe!

Pingwin najlepszym przyjacielem każdego pozycjonera!!! :blum:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.