Jump to content

Evolution Media, czy to kolejny szwindel ?

Recommended Posts

Mi są winni kasę za 7 m-cy ;/

Piszą że przelew będzie na dniach i niestety nie idzie,

jeżeli ktoś by chciał im zrobić jakiś pozew zbiorowy to proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Edited by bt88
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja dzwoniłem dzisiaj pod numer telefonu podany na stronie - (+48) 22 460 52 90 . Pani z centrali przełączyła mnie do osoby odpowiedzialnej za płatności jednak ta nie odbiera telefonu od kilku dni...

• 2 months later...

U mnie jest podobne - ściema że kasa będzie na dniach, a później pani z działu rozliczeń bierze urlop na kilka tygodni, a kasy nie ma.

W poniedziałek mam rozmawiać z inną osoba od płatności i jak mnie oleją to osobiście się u nich pojawię i wręczę im przed sądowe wezwanie do zapłaty.

Ktoś z wam może się już z nimi sądził?

• 2 weeks later...

Nie mogę edytować posta więc muszę dodać posta pod postem.

Wezwanie do zapłaty zadziałało i udało mi się odzyskać kasę. Dostarczyłem je osobiście po tym jak w poniedziałek sekretarka podała mi bezpośredni numer do osoby od płatności i za każdym razem numer był zajęty (jak mniemam słuchawka leżała obok ;]).

Przy okazji dostarczyłem wypowiedzenie umowy bo nie mam zamiaru się uganiać z takimi ludźmi.

• 5 months later...

Czy ktoś współpracuje jeszcze z Evolution Media Net ? Ponownie mam problem z uzyskaniem płatności za fakturę z lutego. Zastanawiam się nad zmianą Evolution na Goldbach Audience. Czy ktoś współpracuje z tą siecią i może ją polecić ?

Czy ktoś współpracuje jeszcze z Evolution Media Net ? Ponownie mam problem z uzyskaniem płatności za fakturę z lutego. Zastanawiam się nad zmianą Evolution na Goldbach Audience. Czy ktoś współpracuje z tą siecią i może ją polecić ?

Przygotuj się na to że szybko tej kasy nie odzyskasz. Mi obecnie od lutego wiszą kasę za cztery miesiące (wypowiedziałem im już umowę) i mimo wezwania do zapłaty mnie zlewają. Czekam do końca tygodnia na przelew i wchodzę na drogę sądową bo nie mam zamiaru dłużej wysłuchiwać kłamstw Pana Michała Koterby. Resztą niech się już zajmie komornik :)

BTW: Jeżeli ktoś jest ciekaw czy EM zna ten temat to wiedzcie że pracownicy firmy go czytają.

• 4 months later...

Mam te same problemy, poza tym to [ nierzetelni partnerzy ], nie podają prawdziwych stawek i statystyk kampanii, czy jesteście już moze na drodze sądowej ?

Chętnie się dołącze do pozwu zbiorowego, wliczając w to nie tylko należnośći ale odszkodowania. Bardzo proszę o kontakt.

Musimy też uderzyć do reklamodawców i przedstawić jak sytuacja wygląda.

• 3 weeks later...

Chcialem dac swoja reklame w portalu scigacz pl ale Michal Burecki nie odbiera telefonu.

A z kolei portal scigacz oferuje teraz zamieszczenie reklamy klienta poprzez adsense.

Myslalem do tej pory ze to jest jeden z bardziej prestizowych portali tego typu a tu wychodzi ze stawki maja normalne...

• 3 weeks later...

Chcialem dac swoja reklame w portalu scigacz pl ale Michal Burecki nie odbiera telefonu.
A z kolei portal scigacz oferuje teraz zamieszczenie reklamy klienta poprzez adsense.
Myslalem do tej pory ze to jest jeden z bardziej prestizowych portali tego typu a tu wychodzi ze stawki maja normalne...

Przecież tam nie ma żadnego Michała tylko Żmija rozdaje karty

http://zmija.riderblog.pl/

Najlepsze i najtańsze Teksty SEO

Napisze wszystkie Teksty zapleczowe i najtańsze Teksty na strony