doler

Duck Duck Go

Polecane posty

Próbowałem teraz znaleźć jeden z przykładów z ostatnich dni ale już nie pamiętam dokładnie jaka była to fraza, takich po prostu nie zwróciłem aż tak bardzo na to uwagi, natomiast pamiętam dokładnie uczucie podczas wyszukiwania w stylu 'co to gogle odpier..' ;)

Dnia 9.05.2017 o 23:55, Jaro1221 napisał:

natomiast pamiętam dokładnie uczucie podczas wyszukiwania w stylu 'co to gogle odpier..' ;)

Jak by ci spadały przychody w firmie też by ci odpier..

Pozwolę sobie zostawić link do krótkiego felietonu na moim blogu na temat tego, dlaczego DuckDuckGo nie wbił się i pewnie nie wbije się do mainstreamu.

http://paq-studio.com/blog/duckduckgo-sromotnie-przegralo-z-google-sny-o-internecie-wolnym-od-szpiegowskich-praktyk-to-zwykla-mrzonka/

• Like 3

paq-studio.png

Zleć artykuł SEO w: Redseocopy | Kup sobie śmieszną skarpetkę: smieszne-skarpetki.com.pl

Bardzo ciekawy art.

• Like 1

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Fotografia, Finanse, Gastronomia, Motoryzacja, Sport, Nauka, Ślub, Turystyka, IT, Zdrowie, Zwierzęta.

A co Cię naszło na pisanie o tej wyszukiwarce?

Wysłane z telefonu

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

@jimmi A wiesz, mam polubiony fanpage DuckDuckGo, subskrypcję wszystkich treści na FB i jakiś czas temi naszła mnie refleksja, że chłopaki mimo chociaż cisną ostro, krzyczą z całych sił o tej anonimowości, to już teraz wiadomo, że z tego ich silnika nigdy nic nie będzie. Brak śledzenia kwestii behawioralnych jest spisany na porażkę. Internet jest coraz bardziej spersonalizowany czy tego chcemy, czy nie. Stawanie okoniem przeciw trendowi sprzedawania danych to próba odwrócenia biegu Wisły saperką. To już się stało i się nie odstanie.

Nokia też zaklinała rzeczywistość, że tylko Symbian, a scenariusz jaki był, dobrze wszyscy znamy. Nikon zresztą też. DuckDuckGo będzie kolejnym do worka jak sądzę.

• Like 1

paq-studio.png

Zleć artykuł SEO w: Redseocopy | Kup sobie śmieszną skarpetkę: smieszne-skarpetki.com.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.