doler

Duck Duck Go

Polecane posty

Mi się bardzo podoba ta kaczkowa wyszukiwarka, tylko na niej mogłem znaleźć interesujące mnie materiały na uczelnię, w Google niestety jest zbyt dużo spamu.

• Like 1

no to wygląda jak by chcieli sami siebie zakatować ( wiecie o kim mowa ;) )

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

DDG według mnie ma spory potencjał, ludzie nie lubią stagnacji, szczególnie jeżeli chodzi o internet. Mam nadzieje, że zdobędzie odpowiedni procent rynku wyszukiwarek. Tak jak było z przejściem np z nk na fb, zaczęli nieliczni bo mieli dosyć, bo chcieli być inni, a że ludzie chcą być "inni" to fb stał się w PL popularny. Teraz podobnie zdobywają uznanie instagram i pinterest.

Mi jak na razie bardziej przypadł do gustu Bing com. Podobają mi się zmieniające obrazki w tle wyszukiwarki. Jak się ustawi binga na stronie startowej to nie jest nudno.

jakby tak wszyscy przerzucili się od jutra na https://duckduckgo.com/ to byłbym bogaty :)))))) na wszystkie moje frazy jestem top1-top3 :))))))))))))))))))))

dodatkowo moje "zaplecza" w top 10 :))))))))))))))

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość!

U mnie podobnie bing w top10 w duck duck go top5 do top10 a w Google 100 pozycja próbuje dodać linków to spada wzrasta do około 80 pozycji i na drugi dzień 100-110 pozycja,

O duckduckgo dowiedziałem się dopiero z tego forum i przyznaję, że całkiem ciekawa wyszukiwarka. Moje frazy także znajdują się w top10 więc większe uznanie zdobywa wyszukiwarka :D

Sprawdzałem wyniki wyszukiwania w tej wyszukiwarce dla kilkudziesięciu fraz (różne branże) w porównaniu do googla. Moim zdaniem są one bardziej wiarygodne niż z tablicy reklamowej giganta. Kilka tygodni temu ustawiłem ją jako domyślą wyszukiwarkę.

opinie o programach partnerskich - http://www.edusfera.com.pl/

Kwestia taka też, że to co wyleciało z google tam nadal jest nawet w top3 ... moje strony po filtrach, usunałem już całkowicie a nadal sa w wynikach ... od 4 miesięcy :D

Najnowsza muzyka i nie tylko na http://nuteczki.eu

Niewykluczone ze jak nowa wyszukiwarka urośnie, po wpisaniu duckduckgo.com równiez wyskoczy Google.

Biorąc pod uwagę ich monopol to jest całkiem możliwe

Trochę wykopię, taka sytuacja przed chwilą:

szukam czegoś w google 2 godziny już (zapisy w umowach) i nic, wszędzie artykuły z tymi samymi ogólnikami, a często ten sam artykuł na różnych domenach. W końcu dałem tę samą frazę do duckduckgo i pierwszy wynik dał mi dokładnie to czego szukałem...

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Fotografia, Finanse, Gastronomia, Motoryzacja, Sport, Nauka, Ślub, Turystyka, IT, Zdrowie, Zwierzęta.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Ja duckducka akurat nie używam - ale powiem szczerze, że jak teraz sobie przypominam to ostatnio szukałem w gogle kilku precyzyjnych rzeczy, i miałem duży problem z ich odnalezieniem, na top 10 pojawiały się jakieś wyniki w ogóle z czapy tak jak bym popełnił literówkę wpisująć, lecz nic takiego nie miało miejsca. Wydaje mi sie, że kiedyś wyniki były lepiej dopasowane do tego czego szukałem. Widać gogle poszło przez ostatnie lata chyba w złą stronę...

Dobry serwis internetowy o traktujący o rekrutacji do Policji: https://rekrutacja-do-policji.pl

Dajcie przykłady, będzie ciekawiej.

LinkTak.pl         - linkuj ze statycznego SWL ze stron o wysokim TrustFlow!

EdytorSeo.pl    - szybkie i łatwe tworzenie treści pod SEO!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.