Jump to content
Sign in to follow this  
anomus

Podlinkowywanie, czy ja to dobrze rozumie

Recommended Posts

Witam

Bardzo bym was prosił o odpowiedz na moje pytanie

Czy każdy link z katalogu czy tez preslla ze strona która pozycjonuje musze podlinkować

Co rozumie przez podlinkowanie

1. Czyli katalogowanie gdzie strona jest caly link czyli np www.strona.pl/artykul_o_czyms.htlm tak ?

2. Czy dodawanie artykułów do presli z archliniem do moich presli cz tez katalogów z moimi artykulami tak ?

Dzieki za odp i sugestie i pozdrawiam !

Możesz nie linkować wcale, możesz linkować wszystkie, a także (to zrozumiałe) wybiórczo :)

Podlinkowujesz po to (przede wszystkim), żeby zaindeksować te wpisy w google.

Podlinkowanie to przykładowo dodanie artykułów do precli, gdzie linki w treści prowadzą do Twoich wpisów, które chcesz podlinkować;)

Podlinkować możesz na wiele różnych sposobów; katalogowanie, preclowanie, swl, blasty xr, sb itd itd ;)

Ogólnie..dział dla początkujących zawiera już takie informacje:)

Wpisy możesz zgłaszać do katalogów, blogów typu Presell pages, wykorzystać systemy wymiany linków, bądź zakupić linki podlinkowujące Twoje wpisy programami scrapebox bądź xrumer. Radzę zapoznać się z podobnymi tematami na forum. ^^

Ale co tu rozwijać?:))

Preclowanie/Katalogowanie - umieszczanie wpisów z linkami w treści do Twoich wpisów

SWL - Systemy Wymiany Linków

itd itd itd ;) Cierpliwości w zdobywaniu wiedzy:)

Przecież nikt Ci tu nie opisze wszystkiego krok po kroku skoro tyle razy było już o tym na forum ;) niestety potrzeba czasu żebyś o tym wszystkim poczytał, ale inaczej się nie da.

To zależy - jeśli są to katalogi i precle publiczne, mało wartościowe to raczej szkoda czasu na podlinkowanie. Tutaj trzeba pingować albo zgłaszać je rss'em. Zapoznaj się z tymi zagadnieniami :)

To zależy - jeśli są to katalogi i precle publiczne, mało wartościowe to raczej szkoda czasu na podlinkowanie.

Właśnie należy mniej wartościowe wpisu podlinkować, aby Google je zaindeksowało. Wpisy w mocnych preclach lub katalogach zaindeksują się bez podlinkowania, wystarczy przepingować.

Neru jesteś na forum dot. pozycjonowania i nie wiesz jak użyć wyszukiwarki? :)

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

a czy ja mówię, że nie potrafię? umiem tylko jak zaczynam szukać to tysiąc stron wyskakuje mi i nie idzie mi znalezienie konkretnej odpowiedzi na moje pytanie

Jeśli lubisz zabawne filmiki to warto poszukać

Nie musisz mówić, skoro nie potrafisz znaleźć tak podstawowej informacji to... wiedz, że coś się dzieje :D Wpisujesz w wyszukiwarkę na forum 'Pingowanie' i masz bardzo dużo wątków, w których znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

w seokatalogach masz 2-3 linki z możliwością umieszczenia tam interesującego hasła. W preclach umieszczasz je przeważnie za pomocą ikonki.

pieniądze nie śmierdzą