Jump to content

[startup] SiNooke - Skrypt Katalogu Stron & Presell Pages

Recommended Posts

Wracając do samego skryptu to mam pytanie czy u Was w katalogach na tym skrypcie także nie działa zliczanie kliknięć i CTR? Nie wiem czy ja coś skopałem w ustawieniach czy to wina skryptu lub serwera. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edited by Duri

Moderowany katalog stron internetowych 123seo.com.pl. Serdecznie zapraszam do dodawania wpisów.

• 1 year later...
  • Replies 909
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tu nie tyle mi chodzi o sam skrypt ile o miejscówki (grupy) cytat : Co nie zmienia faktu, że bardzo mało "dopieszczonych" katalogów było postawiono na tym skrypcie, w 99% przypadkach był to hurt + m

Każdy katalog jest tworzony w celu reklamowania witryny internetowej. Dlatego każdy katalog można nazwać seo katalogiem. Mylne jest twierdzenie, że Google nie akceptuje seo katalogów. Nie akceptuje

Nie nu to wiadoma rzecz te co podałeś to nie są seokatalogi, wyobrażasz sobie Mocher ( dla tych co nie wie chodzi, to login z forum Google) i seokatalog? bo ja nie

a czy to tak ciężko otworzyć profil i zobaczyć Ostatnio aktywny Wczoraj, 11:16 ???

Z płatnych skryptów katalogów na pewno webnews jest rozwijany. Nie musisz w każdym temacie wylewać "gorzkie żale"  to Generał nie odpowiada, to ostatni post w sinooke jest wiekowy. Nikt nikomu nie obiecuje że będzie kontynuować projekt do końca życia. SEO zmienia się, era katalogów przemiela i ludzie robią inne projekty.

re287am9.jpg

Przepraszam jeśli uraziłem Ciebie, to nie byla lekcja jesteś chyba 20-ta osoba która to samo piszę, to by były myśli nagłos  :D A webnews polecam, suport jest na bardzo dobrym poziomie.

re287am9.jpg

@ReTop - dzięki za informację.

#offtop

@MaxPan - nie ma problemu. Generalnie dawno na forum nie zaglądałem i jestem trochę 'obok' branży.. Zainteresowałem się ostatnio jednak własnymi katalogami i zastanawiam się, czy nie poprzenosić ostatecznie wszystkiego na jakiś bardziej perspektywiczny skrypt..

Edited by bybek5

ZielonyKatalog PR 4 - tylko 3,76PLN (2,50).

Limey.pl - katalog stron (2,46PLN (1,50)  || 0-z.pl - artykuły do przedruku.

• 10 months later...
Dnia 23.03.2016 o 19:24, ReTop napisał:

Projekt nie jest rozwijany. Sprzedaż na dniach również zostanie całkowicie zamknięta.

Gwarantuje jedynie dożywotnią prace serwera licencyjnego.

Strona pod adresem sinooke.pl nie działa. Czy to definitywny koniec, czy też można zalogować się do serwera licencyjnego pod innym adresem ?

• 2 weeks later...
Dnia 23.03.2016 o 19:24, ReTop napisał:

Projekt nie jest rozwijany. Sprzedaż na dniach również zostanie całkowicie zamknięta.

Gwarantuje jedynie dożywotnią prace serwera licencyjnego.

Ostatnie zdanie jak widać po wszystkich katalogach postawionych na tym skrypcie to niestety fikcja. Straszna lipa. Może ktoś zna sposób na ożywienie tych katalogów?

Moderowany katalog stron internetowych 123seo.com.pl. Serdecznie zapraszam do dodawania wpisów.