Jump to content

[startup] SiNooke - Skrypt Katalogu Stron & Presell Pages

Recommended Posts

• Replies 909
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tu nie tyle mi chodzi o sam skrypt ile o miejscówki (grupy) cytat : Co nie zmienia faktu, że bardzo mało "dopieszczonych" katalogów było postawiono na tym skrypcie, w 99% przypadkach był to hurt + m

Każdy katalog jest tworzony w celu reklamowania witryny internetowej. Dlatego każdy katalog można nazwać seo katalogiem. Mylne jest twierdzenie, że Google nie akceptuje seo katalogów. Nie akceptuje

Nie nu to wiadoma rzecz te co podałeś to nie są seokatalogi, wyobrażasz sobie Mocher ( dla tych co nie wie chodzi, to login z forum Google) i seokatalog? bo ja nie

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

bardzo proszę o kontakt autora skryptu(rozumiem że retop) o kontakt. Nie mogę skontaktować się przez forum(zablokowane) na maila też odpowiedzi nie dostałem, facebook brak odpowiedzi, przez gnum chyba też wiadomość wysyłałem i nic z tego...

Czy ktoś ma kontakt z autorem skryptu ?. Dotknął mnie problem z kodowaniem polskich znaków po migracji katalogów na nowy hosting. Kiedyś miałem podobną sytuację ale pomógł mi skutecznie autor. Teraz nie ma z nim żadnego kontaktu. A może ktoś ma własną solucję na ten problem ?

Kodowanie bazy i porównywanie napisów ustawione utf8_general_ci

Edited by gaijin
  • 3 weeks later...

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.

• 5 weeks later...

Ostatnio natknąłem się na jednym z blogów SEOspecjalisty na informację, iż "Strony mające wpisy w katalogu na skrypcie Sinooke już są karane przez Google". Jestem zainteresowany tym faktem. Czy są jakieś konkrety w tak ujętym temacie?

• 2 weeks later...

Nie powtarzam, lecz weryfikuję. Jeżeli napotykam na jakąś informację, tym bardziej, że nie wzbudzającą wątpliwości. To różnica względem powtarzania i siania paniki. Poza tym im więcej poczytałem tym bardziej taka wiadomość może być sensowna i bynajmniej wpisów w jednym forum, lecz u różnych źródeł.