Jump to content
Sign in to follow this  
tomek_25

Darkonek nadal pozycjonuje i ma się dobrze.

Recommended Posts

Dajcie już spokój temu Darkonkowi, niech robi co uważa za słuszne. Lepiej popatrzcie na siebie, wielu z was to lepszy materiał od niego do ponaśmiewania się.

respect.gifgoogle.gif

Pamiętam tego haxora :) Coś tam kiedyś nawet z jego forum pobrałem, więc nie mogę narzekać. Zobaczymy, czy wyjdą z niego ludzie.

seowyszbanner.gif

Ale były z nim akcje :)

Najlepiej to wiedzą osoby które siedziały wtedy na #seo

Jak to się stało ? Mama ma kwiaciarnię, tata firmę budowlaną, a dziecko nie potrafi po polsku pisać ani logicznie myśleć... coś tu nie gra.

Polecam katalog firm meblarskich: http://katalogmeble.pl.

Po paru latach skumałem że byłem 2 tygodnie temu w mieście legendy Darkona czyli Siedlcach :D

A tak blisko mam to miasto (50km). Muszę się z gościem umówić kiedyś :P-ciekawe co tam działa teraz :).

Dajcie już spokój temu Darkonkowi, niech robi co uważa za słuszne. Lepiej popatrzcie na siebie, wielu z was to lepszy materiał od niego do ponaśmiewania się.

Czego się spinasz?

T.

Hehe dobry temat :D

Najlepsze jest to, ze ludzie pisza bzdury, ale wiekszosc z tego wyrasta, ale widac nie wszyscy. Najlepsza jest na tej stronie kolumna 'O mnie' - czlowiek renesansu :D

Chociaz przyznam sie, ze juz ledwo pamietam te historie z nim.

Natomiast zwroccie uwage na jedno, co juz tu ktos napisal na poprzedniej stronie. Ten link http://jsdk.pl/internet/pozycjonowanie/dod...ty-pozycjo-net/

I dwa cytaty:

Kumpel winny mi pieniądze, zaprosił mnie za darmo do testów swojej aplikacji.
Aplikacji Sylwina jest...

Cos tutaj widze niezly team - Darkon, Sylwin i Black SEO - czyli bracia, tworcy sieci neuronowych itp. :D

Nie zdziwie sie jezeli oni wszyscy tworza najwieksza na PiO holenderska firme pozycjonujaca NetBusters Group :P:)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

Też mnie rozwalił ten tekst

Kumpel winny mi pieniądze, zaprosił mnie za darmo do testów swojej aplikacji.

Pozycjo.net to multi dodawarka stron do katalogów typu Qlweb, Webmini, Hurricane, easy-dir,.

Aplikacji Sylwina jest wykonana ogólnie ładnie i rozważnie.

&

Ostatnio myślał nad stworzeniem własnej wersji przeglądarki spersonalizowanej. Bardzo się do tego zapalił. - Miałem już nawet wizję programu, zacząłem go opisywać i... bach! W ostatniej chwili okazało się, że Chińczycy mnie wyprzedzili - mówi rozczarowany.

Tygodnik Siedlecki 2008-11-12 (publicystyka, nr ts:46/2008)

Edited by Anpremio

a ja przytoczę kilka komentarzy, bo te mnie rozwaliły :):

PS. Boję się podpisać imieniem, ponieważ Jaro jest tak uzdolniony, że może mi shakować gg lub postać w Tibi... A to byłoby okropne.... Więc wybaczcie, że nie wiecie kim jestem...
wy studenci, zazwyczaj pijecie piwo w tych swoich akademikach. Skarżył się szef Uczelnianego Ośrodka Kultury, że leniwi jesteście strasznie, nic nie robicie.
Zawsze możesz pomyśleć o włączeniu się do Google ;> Prace tam miałbys na 100% ;D Ale najważniejsze, to spełniać swoje marzenia :)
I co z tego że zrobiliście coś lepszego, a macie tak jako on 15 lat? Z waszymi kompleksami nic nie osiągniecie. A on jeszcze dużo czasu przed sobą.

godne polecenia "od deski do deski" :)

dymna.jpg

ten wywiad po prostu niszczy mi mózg

Bardziej mózg to niszczą komentarze do tego wywiadu. Ja rozumiem, że 15 latek bajki opowiada... ale czytelnicy gazety są głupsi od 15 letniego dzieciaka, strach się bać :D