sebau

ZenBLOG

Polecane posty

Zenblog dobrze dziala anticaptcha i rucaptcha a xevil to jest cos co sie "wcina" pomiedzy zenkiem a serwisem captcha moze cos tam nie zatrybilo. Wylacz xevil i sprawdz czy dziala z serwisem. Jeszcze jedna rzecz sprawdz czy masz plik Progs/Templates/recaptcha_pic.xmlz

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Ktoś z Was korzysta z zenbloga i xevil? Moje szablony idą z rucaptcha bez problemu, ale zenblog sobie na tych samych ustawieniach nie radzi. Błędy z logów XE:

9/14/2018 3:32:49 PM: GET /res.php?key=klucz&action=get&id
9/14/2018 3:32:49 PM: .\Lua\API\emulation.lua:91: bad argument #1 to 'gmatch' (string expected, got nil)

Swoją drogą - do czego w dzisiejszych czasach używacie Zenbloga? Automatyczne zakładanie, a potem ręczna obsługa kont?

Web Systems: marketing internetowy, strony www, sklepy, oprogramowanie...

s_matysik recaptche 2 też rozwiązujesz xevil? które masz wersje zenno i xe? u mnie zp 5.22.0.0 i xe 4.0.0

niedługo mi chyba mózg od tego wypłynie uszami...

@MaxPan ja wiem, że rozwiązuje, mam problem z połączeniem xevil bety z zenblogiem, z zennoposterem i wszystkimi softami śmiga bez problemu, mam jedynie problem z szablonami od sebau

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.