sebau

ZenBLOG

2173 postów w tym temacie

jeszcze jedna poprawka w recaptcha. Juz jest w panelu. Tym razem przy sprawdzaniu ponownego wysłania recaptcha. Warto pobrać ten poprawiony szablon.

ZenBlog i profile VIP - do zdobywania linków TR
ZenOgłoszenia - automat do wstawiania ogłoszeń na portale ogłoszeniowe
ZenSzeptacz - marketing szeptany nastawiony na rynek PL. Zakładanie kont na forach phpbb, mybb, smf

w zenblogu w ostatnich dniach dodaliśmy około 10 nowych platform blogowych - proponuje dziś po 16:00 pobrać szablony

ZenSzeptacz - marketing szeptany nastawiony na rynek PL. Zakładanie kont na forach phpbb, mybb, smf

Poproszę o przedłużenie subskrypcji na 6 miesiecy i fv

USŁUGI INTERNETOWE Jacek Porczyński
A. Radka 8/55
91-140 Łódź
Numer NIP 7251866172

benusso@wp.pl

fv poleciała na maila - konto włączone

Mam pytanie o VPS. Ostatnie 2 lata korzystałem z mintshosta i byłem zadowolony jednak od 2 tygodni mam straszne problemy - zawiesza sie i wywala na zenku.

Jakiego sensownego VPSa bysie polecili na 5 wątków?

Mam pytanie o VPS. Ostatnie 2 lata korzystałem z mintshosta i byłem zadowolony jednak od 2 tygodni mam straszne problemy - zawiesza sie i wywala na zenku.

Jakiego sensownego VPSa bysie polecili na 5 wątków?

Zależy ile chcesz miesięcznie na tego VPSa wydać.

Generalnie VPS i ZP to kiepski pomysł (ale dla 5 wątków może da radę). Testowałem vpsy na proxmox, vmware esxi, solusvm, virtualizor etc. Na każdym wydajność ZP była kiepska w porównaniu do instalacji windowsa bezpośrednio na dedyku.

Jedynym sensownym rozwiązaniem jest dedyk (jak sie dobrze poszuka to się znajdzie dedyka w cenie VPSa z windowsem).

Jak ma być niedrogo i dobrze to dedyk stąd za $30 miesięcznie::
https://www.wholesaleinternet.net

Instalacja virtualizora, zrobienie VPSa (albo 2-3) z windowsem. Na takim dedyku za $30 pójdą 2 VPSy z GSA lub podobnym softem + ZP, albo Xneolinks + ZP, serwerownia nie bulletproof.

Albo tutaj:
http://oneprovider.com/dedicated-servers/paris-france
Dedyki od 25 euro w górę mają KVM/IPMI czyli można sobie zainstalować windowsa na czysto na takim serwerze. Serwerownia online.net.

Zainstaluj u siebie na kompie, dodaj kilka prosiaków i działa jak powinien...

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Jaka jest teraz cena za zenblog? jest jakaś zniżka dla użytkowników PiO? B)

- - - -
StudioTypo3.com - tworzenie stron w oparciu o TYPO3, aplikacji mobilnych i programów desktopowych. Po ciężkiej pracy zapraszam do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego znajdującego się w Rzeszowie na ul. Lwowskiej 6. Więcej informacji o ofercie gabinetu znajdziesz na stronie kamidabrowska.pl, polecam makijaż lub zabiegi na twarz - można się zrelaksować i trochę odmłodzić lub wymalować. Dla facetów też jest kilka zabiegów (depilacja) polecam baaardzo boli ;) ale czego się nie robi dla swojej kobiety.

Napisano (edytowany)

@DreamStudio obecna cena za zenbloga to 240pln netto

Edytowano przez sebau

Coś takiego mi się wyświetla przy reCaptcha2. Nieważne, czy włączona jest opcja Audio w ZenBlogu, czy nie. Myślałem, że na obecnym IP trochę przesadziłem, więc zmieniłem IP i po kilku rozwiązanych reCaptcha2 to samo. Macie taki problem?

reCaptcha2.jpg

Edytowano przez Lesiu

u nas nie zanotowalismy takiego przypadku - najlepiej jak jutro dasz zerknac przez zdalny pulpit albo TV, bo na to może złożyć się kilka rzeczy

Ciekawe jest to, że przez chrome/firefox mogę rozwiązać reCaptcha2. Nie mogę włączyć opcji audio, bo dostaję info, że jestem spamerem. Natomiast zwykłe reCaptcha2 działa i to dokładnie na tych samych stronach, na których ZennoPoster dostaje ten obrazek o automatycznych zapytaniach.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.