sebau

ZenBLOG

Polecane posty

@kamilp7napisz na chat zptemplates.com - jestem teraz online - tak najszybciej rozwiążemy ten problem :)

Edytowano przez sebau

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Informacyjnie:

miałem już dziś dwa sygnały, że skuteczność mocno spadła i prędkość dodawania także.

W tych dwóch przypadkach przyczyną było korzystanie ze skrzynek z serwerów vps do poczty a dokładnie z astrovm net

Prawdopodobnie mają jakąś awarie, bo maile na te skrzyneczki nie dochodzą. Jeśli ktoś korzysta z ich usług to proszę wcześniej sprawdzić czy na dane skrzynki dochodzą maile.

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Zrobiliśmy update pliku do recaptcha - dostępny w panelu

- zmiana dotyczy lepszej obsługi z Anti-captcha - rozwiązujemy teraz przez kod tak jak to robimy w rucaptcha. Anti-captcha jest trochę tańsza.

kliki Multiple. Generalnie u nas działa to tak, że jak pokazuje się w miarę łatwa nowa recaptcha, to rozwiązujemy ją wersją budżetową - czyli tak, że się płaci około $1 za 1000 rozwiązań.

Jednak jeśli recaptcha jest trudniejsza (taka, że na starych obrazkach pokazują się co chwile nowsze) - to ekonomiczniej jest zapłacić więcej za rozwiązanie - ale płacimy raz a nie za kilka rozwiązań obrazków.

W przypadku Anti-Captcha jeśli mieliście max bid ustawiony poniżej wartości $2.2 - to po pierwszym skorzystaniu z naszej recaptcha na obrazkach z nulti clickiem - przestawi Wam ten limit właśnie na 2.2

-kolejna sprawa związana jest z najnowszą recaptchą - czyli Invisible recaptcha. Do szablonu dodaliśmy logowanie informacji dla nas gdzie znajdzie taką captcha abyśmy mogli szybciej przetestować i wdrożyć poprawki do tej nowej wersji. Obecnie w internecie nie ma tego dużo ale zapewne już wkrótce będzie coraz bardziej popularna :)

Dnia 8.03.2017 o 23:21, kamilp7 napisał:

tak, inne szablony śmigają tylko nie vipy

I w czym był problem...?

Bo mam chyba tak samo..nazwa_szablonu does not exist in nested project

@bkartol - w folderze Progs/libs powinno być dużo plików typu en3,en4, pl6, de3 itd. Może ich tam nie masz....

Jak rozpakowujemy paczki  vip to najlepiej rozpakowywać paczki do folderu Progs - to wtedy wszystko powinno wskoczyć tam gdzie trzeba. Jeśli to nie pomoże, to wejdź na zptemplates i kliknij czat w prawym dolnym rogu, to rozwiążemy zagadkę :)

rozwiązaliście te problemy ze skutecznością?

u mnie to samo co u użytkowników wyżej - tragiczna skuteczność i znacznie wolniejsze działanie, niezależnie od poczty, testowałem na swojej i na o2

wszystkie pliki wrzucone tam gdzie trzeba 

w logach sporo błędów typu "Executing action ProjectInProject Failed to process"

wersja ZP 5.9.8.1

Edytowano przez pan od seo

@pan od seo wejdz na zptemplates i kliknij w chat i tam napisz to porozmawiamy online. Pewnie coś jest u Ciebie źle ale daj szansę pomóc :)

Dodatkowo wczoraj też poprawialismy recaptcha_pic aby dzialala lepiej ze starszymi wersjami zenonami. Jednak najlepiej wejdz na chat to mogę sprawdzić co się tam stało...

Edytowano przez sebau
  • Like 1

Hej czy mogę tym programem tworzyć  konta na wordpresach.com i potem na nich postować z automatu ? Konta nie padaja w ten sposób ?    

zenblog zakłada konta na kilku cmsach wp w tym w domenie wordpress.com, dodatkowo tym samym narzędziem możesz postować na tych stronach lub pobrać dane i postować innym softem

@kevin19x jest tak jak napisał kamilp7

P.S. Dziś oprócz poprawek w panelu wrzuciliśmy obsługę invisible captcha - czyli tej najnowszej recaptcha

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.