Jump to content

Recommended Posts

Tak kończy właśnie większość softów, jest fajnie wszystko śmiga, każdy płaci abonament ale kasy za mało to trzeba dodawać nowe paczki, usuwać nie działające profile zamiast je naprawiać, bo potrzeby rosną, ludziom się to nie podoba więc przestają płacić abo, kasy jest co raz mniej więc trzeba dodawać nowe paczki żeby za nie płacili, efekt odwrotny bo nikt abo nie płaci, nikt nie płaci abo nie chce się nic robić. Robi się nowy moduł, w tym przypadku ZenSocial, nie wypaliło bo ludzie nie ufają twórcy i kółko się zamyka ... 

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W tym momencie chyba żartujesz. Mam wszystkie paczki, płace aktualizacje i mam kupować kolejne? To za co place aktualizacje? Niech zrobią paczki jednorazowe kupujesz "tak jak jest" przestają działać

Pewnie działy. Ale czy po pewnym czasie  od wydania, gdzie w sumie wiadomo, że wiele się zmieniło, nadal oferowane 100 gdzie działa 50 powinno być sprzedawane w cenie 100? Naprawdę to jest fair wobe

sqor koszt wszystkich paczek ponad 4000 zł kwota wystarczająca aby kogoś motywować do pracy, naprawdę nie brnij dalej w swoją bezsensowną teorie. Było by dobrze aby nie pojawiali się nowe paczki przed

Posted Images

@ar4 a w jaki sposób jakaś wersja 4.0 ma poprawić skuteczność paczek jak oni po prostu szablonu nie poprawiają ? Wystarczy mała modyfikacja na stronie i już zenblog leży. Lepiej usuwać szablony niż je naprawiać ... na tą chwilę wszyscy z którymi rozmawiałem mówią zgodnie, projekt leży na deskach i jest ostateczne odliczanie. 

Change log

2016-12-8 ver 3.312
- recaptcha_pic template updated, ponad miesiąc.

ostatnie zmiany w vipach ? 

24.11.2016

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Młynek, ja sam myślałem o tym, żeby odpalić podobny projekt, bo mam już dość wiecznego USUWANIA szablonów. Nie mam jednak na to czasu, więc czekam aż ktoś POWAŻNY pojawi się na polskim rynku.

4 hours ago, ar4 said:

@misjaNET a w tym ma pomóc, bo nowa wersja ma być w vipach naprawiana z jednego miejsca a nie każdy szablon oddzielnie. Dostosowując wszystkie szablony trzeba je edytować, to może od razu je naprawią.

Nie bardzo rozumiem, przecież o to chodzi w tych miejscówkach że inne softy tam nie dochodzą, czyli to nie jest jak w kunenie czy k2 czy innych skryptach że każdy leci tak samo, przy vipach i tak trzeba poprawić każdy szablon osobno, tu nie da się zrobić hurtowo.

Może naprawią wszystkie może, ale szybciej obstawiam że usuną te które nie działają, zresztą co mi po tym jak w niektórych paczkach już jest po 16 szablonów z czego połowa nie działa ?