Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

spytam ogarniętych żeby nie przeszukiwać całego wątku, po przeniesieniu donka starego na katalog coś warto jeszcze ogarnąć, nie bedzie problemów?

Guest

nie przenosisz nic, donek od nowa instaluje sie w domenie głównej lub subdomenie

ale chcę mieć starego w katalogu jak zasugerował Oka, nowego jeszcze nie instaluję

od wczoraj dodaję profile Kunena, jak na razie dodało 9 tysięcy i jeszcze mieli:)

czyli wszystko działa i nic nie zawiesza się

Kuneny (przynajmniej te na które ja trafiam są już tak przespamowane, że szkoda gadać ...

• Like 1

Fotografia moją pasją - uwielbiam robić zdjęcia, dobre zdjęcia - Fotograf Zambrów

że szkoda gadać ...

z id trzycyfrowym

Otóż to, nie dodawać :zeby:

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

@ravau - wystarczy przerzucić pliki do katalogu i przestawić crony na ten właśnie katalog. To powinno wystarczyć + chmody 755 lub 777 (w zależności od serwera) na katalogi i pliki tekstowe, ale nie na pliki php (pliki php muszą mieć 644, czyli ich nie ruszamy).

@Oxan_20 - już w poniedziałek w każdym projekcie będzie można sobie ustawić dowolne proxy (jedno bądź wiele). W module proxy nie będzie żadnego podziału, oczywiście dojdą opcje zarządzania nimi.

• Like 1

domeny.png

Możliwość dodawania do projektu więcej niż jedenego adresu. (chciałbym podlinkować większą ilość stron) za jednym zamachem :)

multikonto

Będzie opcja podlinkowania (z listy linków) - i to w najbliższym czasie. Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.

Teraz na razie jeszcze trzeba sobie radzić wrzucając wszystko w synonimy

{url1|url2|...|urln}

domeny.png

Oka sprawdz mail, chcialbym przerzucić licencję na nową domenę

Jaki powód może być tego, że nie mogę dopisać projektu do grupy.

Otrzymuje komunikat:

"Nie mogę wykonać zadania..."

Już sprawdzam maile, wczoraj niestety nie miałem czasu.

@zakopiec - musiałbym to zobaczyć. Jak możesz podeślij dostęp na mail.

Edit. Dostępny jest nowy temat dla DonLinkage v6, tam proszę pisać w sprawach v6: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/228152-donlinkage-v6-całkiem-nowy-polski-seosoft-do-pozycjonowania-linkowania/

Edited by okazwłoka

domeny.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy