Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

Nawiązując do tematu wersji wcześniejszej - mi też od 4 dni nawala monitoring pozycji - miałem na to api na pakiet 5 zwykłych proxy i do tej pory wystarczało (zresztą soft pokazuje że są ok po sprawdzaniu). Niestety to chyba nie wujek gugiel tylko coś z softem. Wczoraj kupiłem pakiecik "wysoce anonimowych" ;) 10 proxy z api (na proxylive) i wczoraj i dziś bez zmian - wywala tak gdzieś na połowie sprawdzanych fraz komunikat "używaj dobrych proxy"...

@okazwłoka - jeśli nie rzuciłeś wszystkich sił na v.6 to może faktycznie popatrz :)

Pozdrawiam

seogreen

Guest

@seogreen miałem to samo, Oka dopatrzył się, że są źle dodane proxy jest : ; ;  a miałem tylko na końcu  ;

druga sprawa to zaznaczenie w cronach proxyunban.php i skonfigurowanie captchy:)

Aktualizacja kolejna jest dostępna BETA 6.0.8 - powinno już wszędzie ładnie rejestrować, odbierać maile i dodawać.

292534f765a788595b75fad6f7fd328f.png

Problemy z monitoringiem to nie sprawa proxy. Od zawsze nie używałem do tego proxy i śmigało, a teraz kicha.

Coś nawala w sofcie, z miesiąc temu był podobny problem i okazwłoka coś pomieszał i ruszyło dalej.

@OKA popatrz może na to. Nie wszyscy używają nowej wersji, chyba support do starej wciąż jest aktualny? Tym bardziej, że nowej oficjalnej wersji cały czas nie ma i na razie nie szykuje się, żeby miała być.

Faktycznie jest problem (w v6 w takim razie też jest)  - wygląda na to, że są różnice w wyświetlaniu wyników w zależności od frazy.

Podczas próby instalacji info

Na podane dane nie ma przypisanej licencji.

a dane takie jak donk 5 

jak sie to instaluje? 

Oka jaki polecasz hosting na nowego donka.

Może być dzielony czy coś osobnego?

Ogladalem ovh, ale tam jest cron co 1h, chyba, że ich vps.

Ostatnio planowałem zakup jednego z automatów do pozycjonowania. Mam jedna zastrzeżenia, którymi podzielę się właśnie tutaj. Mianowicie chodzi mi o wsparcie i obsługę. Jak na chwilę obecną, jest dla mnie na zerowym poziomie. Dlaczego?

Rozważyłem zakup DoLinkage i OmniFlash. 

- DonLinkage - na stronie jest podany email i nawet telefon :-) Robi wrażenie, jednak cała reszta już nie, bo telefonu nikt nie odbiera, na sms z informacją, że klient jest zainteresowany kupnem, nikt nie odpowiada, nie mówiąc już o emailach.. A gdzieś tu na forum ktoś pisał, że obsługa jest bardzo dobra.. Ciekawe bardzo..

- Omni Flash - brak telefonu, na zadanie pytania przez email zupełny brak odpowiedzi, więc o co chodzi?

-Publiker - na stronie podano telefon, jednak po poprzednich (które wydają się lepszym wyborem) trochę się zniechęciłem, do dalszego kontaktu. W najbliższym czasie pewnie sprawdzę support. 

Dlaczego tak krytycznie oceniam?

Bo w ciągu kilku lat podziwiania różnego rodzaju softów okazuje się, że im bardziej zamaskowana "firma" tym łatwiej stracić pieniądze.. Takie firmy rozpływają się a później znikają zostawiając klienta samemu sobie..

Faktycznie ostatnio telefon mocno jest zakurzony, jednak maile zawsze dostają odpowiedzi (czas odpowiedzi czasem jest dłuższy jeśli namnoży się maili).

DonLinkage ma 5 lat i ciągle jest wspierany i rozwijany, a żaden użytkownik programu nie został bez pomocy w razie problemów.

@san - niestety trzeba jeszcze poczekać, bo zmieniane są niektóre rzeczy w v6 i to jeszcze nie wiadomo do końca na jakich dzielonych będzie chodziło. VPS na ovh bez problemu wystarczy.

Dostępna jest aktualizacja BETA v6.0.9. To znów głównie poprawki (m.in. monitoring, ocr).

Po zalogowaniu wystarczy skorzystać z opcji aktualizacji (prawy górny róg panelu).

@okazwłoka czy jest jakieś demo lub zrzuty aby obejrzeć Twój produkt? W czym jest lepszy od OmniFlash i Publikera? 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy