Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

OK, zapisałem do poprawy. W tym tygodniu (prawdopodobnie jutro) będzie update DonLinkage.

Nowe katalogi premium też dojdą w tym tygodniu.

Edited by okazwłoka

32 Wizytówki NAP

60 PLN - oferta

@ oka

Dałbyś radę w tej aktualizacji uwzględnić moją prośbę z postu:

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/130557-donlinkage-najnowszy-automat-do-pozycjonowania/page-382#entry1375655

czyli o pokazywaniu postępu w ilości katalogów?

Mogłoby to być w zastępstwie: W TRAKCIE - id: 34787 czyli zamiast tej wartości id, która nam nic nie mówi, czyli w ilości mogłoby to być: W TRAKCIE - 1/1000.

Dzięki.

Edited by Bestek

Ogólnie od dłuższego czasu z DL nie korzystam. Co teraz nim linkujecie? Dalej walicie tym w Klientów czy bardziej zaplecza? Jak opinie po pingwinie?

Ja DLA linkuję zaplecza drugiego rzędu i czasem lekko satelitki (jako niewielki % linków). Jak się zbierze własne listy to nawet to ma sens i jakoś działa. Docelowej strony klienta raczej bym tym nie linkował, ale co kto lubi :) Ogólnie daje radę, choć wiadomo to już nie te efekty co rok czy dwa temu. Kluczem tutaj jest baza (którą najlepiej zebrać samemu), a nie sam DLA.

@Bestek - nie zrobiłem tego, zrobię w następnym tygodniu.

Jest dostępna aktualizacja i nowe katalogi donpremium (nieco ponad 200).

Jest ale: adresy pobiorą się tylko dla najnowszej wersji (trzeba zrobić aktualizację).

Zaraz każdy otrzyma 7 dni dodatkowego premium.

DonLinkage 5.2.6:
7/11/2014
[x] zmiany w premium
[x] poprawa synonimizera tekstów
[x] kilka drobnych poprawek

Edited by okazwłoka

32 Wizytówki NAP

60 PLN - oferta

Został usuniety problem podwójnych wpisów do WP?

Nie moge utworzyć prywatnej gupy katalogów, po update mam to samo - bug softu czy coś może u mnie być - pisze że "DODAŁO!" ale jej nie ma

Ciężko powiedzieć co się mogło stać - grupy tworzą się bez problemu - może coś przy którejs aktualizacji poszło nie tak. Podeślij do mnie na mail dostęp do serwera + sprawdzę to jutro.

Problem podwójnych wpisów nie zlokalizowałem jeszcze - sprawdź, czy czasem w bazie nie masz tego samego adresu kilka razy wprowadzonego.

32 Wizytówki NAP

60 PLN - oferta

Oragne jutro instalacje na nowo to sie odezwe w tej sprawie, chodz wgrywałem ja niedawno i był problem z tymi bazami i 2 linkami. Jesli chodzi o wyciagniecie linkow AA z WP i wrzucenie do osobnej bazy udało sie zrobić, tak by zrobić sobie baze samych AA do np WP ?

Było i niestety się zmyło :D Będą dodawane kolejne z czasem. Gwarantowana ilość to 100.

32 Wizytówki NAP

60 PLN - oferta

czy jest jakis problem z donkiem ?

podczas zapisu

Forbidden

You don't have permission to access /page.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

i nie da sie nic zrobic

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy