Jump to content
okazwłoka

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

Recommended Posts

Witam, Cron wyrzuca mi info:

ABORT: PHP cpu time limit exceeded in curl_multi_select() called at [/cron.php:0]

przy ustawionej szybkości 1 (serwer to home). Czy można to jakoś naprawić?

Dokładnie, na home niestety nie pójdzie (nie wiem jak na vpsach home, ale na kontach www nie ma szans) - jakiś czas temu wprowadzili ograniczenia.

PS. Przypominam, że końcem sierpnia kończy się promocja na premium.

PS2. Temat DonLinkage na PiO wczoraj miał 3 lata :D - przez ten czas trzymamy się zasady 'darmowe aktualizacje' i trzymać się będziemy. Niezadowolonych użytkowników mógłbym policzyć na palcach jednej ręki, no może w porywach na dwóch.

• Like 1

292534f765a788595b75fad6f7fd328f.png

Jadę jeszcze na wersji 5.1.3. Czy można od razu zaktualizować do ostatniej, czy po kolei?

Czy przy aktualizacji kasować pliki z serwera, czy nadpisywać?

laohost - jeśli działa bez problemów to ok :) Bywały tam problemy.

Aktualizacja idzie od razu automatycznie do najnowszej wersji.

Koledzy działa Wam podgląd w projektach?

Klikam klikam i nici :)

Z góry wszystkich przepraszam ale nie daje mi to pracować:

Nie jestem fanem dodawarek, wujek Google też.

Graffi Wszedłeś na forum, zarejestrowałeś konto, wybrałeś temat Oki i akurat tu musiałeś napisać jakąś głęboką myśl ? Brawo tylko c$%j nas obchodzi czy jesteś fanem automatów czy nie, co innego gdyby to był temat o dodawarkach, ich skuteczności albo ich wykorzystaniu w pozycjonowaniu a to jest temat o jednym z softów i powiedz mi co Twój post wniósł do świata automatów bądź samego DLA? Pewnie odpowiedź będzie oczywista, ale kur%@ któryś raz czytam ten post i dalej nic nie ogarniam... :glupek2: reasumując załóż temat w dziale pogaduszki bądź dowcipy i tam nabijaj posty pozdrawiam

Ps. Gratki Oka i powodzenia w dalszym rozwijaniu DLA (:

Edited by Jon4
  • Like 1

Dzisiaj postaram się wypuścić aktualizację naprawiającą podgląd :) Męczę też jeszcze te profile.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy